Света С Приветом• 09 марта 2023
Считаю что поли-витамины чушь собачья/очень сложно подобрать по крайней мере
Кто изучил вопрос, что думаете о поли-витаминах?
Хотела чтоб муж пропил магний (врач велела, для сосудов и сердца, пропить сперва от дефицита конячую дозу месяц-другой. Потом по 400-500/сутки. Сказала свекрови, она я куплю, я куплю.
Притащила витрум со словами что магний - только по показаниям и очень осторожно! (Я то куплю сама, мне посоветовали что магний вообще пьют с вит к2 и Д3)
Но вот про поли-витамины, особенно из наших аптек, я как-то не очень…у кого есть ученое мнение по поводу них? А магния в них нет особо, но то потому что «магний нужно осторожно, не больше 30мг в сутки»(с.)
Чики-брык• 09 марта 2023
Мне витрум понравился. Сдавала анализы до и после , почти все пришло в норму кроме витамина Д (нужно чаще быть на улице , а я почти не выхожу )
Не жена• 09 марта 2023
Аптечным не доверяю, сколько не пробовала - ничего они не делают. Понравились одни с Айхерб натуральные, но с любыми витаминами надо осторожно.
Не жена• 09 марта 2023
Из моно есть аптечные хорошие. Например, шипучий Магний Доппельгерц и Декристол Д3 жидкий.
MAmaMartusi• 09 марта 2023
Магнію і кальцію зазвичай в полівітамінах немає, бо він там не засвоюється, він може бути в слабкій концентрації так як інколи потрібний для засвоєння інших складників! І що за брєд 30 мг в сутки. 400 мг хороша робоча доза
Схема сыра• 09 марта 2023
Магний как зашел, так и вышел, он вообще не накапливается, передозировку получить практически невозможно.
Про поливитамины - я сторонник принимать все по отдельности и только то, что необходимо.
Света С Приветом
• 09 марта 2023
Ответ дляMAmaMartusi
Для серця найкраще обирати магній в формі оротат або таурат
Як раз між ними і обираю. Не зорієнтуєте у чому відмінність?
Бо моя ендокринолог, сама особисто, приймає препарат Магнерот, з оротатом. А в гуглі я читаю, що таурат для запобігання тромбоза ітд, для серця і судин типу.
Плюсде замовити, якої фірми…вже третій день рєпу чєшу
Секретница• 09 марта 2023
В моєму розумінні полівітаміни - це 1, 2 і компот - все в одному флаконі. Зазвичай дозування добавок значно занищені, та ще й у таких формах частіше, що погано засвоюються + не всі добавки між собою дружать. Я виключно за те, що приймати потрібно все окремо, приймати якісні препарати (напр.з Айхерб).
Света С Приветом
• 09 марта 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Магний расходуется на многие процессы в организме, какие 30 мг
Я от думаю, як це так пояснити свекрусі. Вона дістала, оре що магній шкідливо і що у неї кома від нього була (про випадок коми у неї - якась вигадка взагалі)
(Магній треба чоловіку, а вона оре) синачка ж
Света С Приветом
• 09 марта 2023
Ответ дляСекретница
А ви по якому критерію відбираєте якісні?)
Секретница• 09 марта 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Читаю в інтернеті які форми для засвоєння найкращі. Потім шукаю на Айхерб зважаючи на ціну/якість.
Света С Приветом
• 09 марта 2023
Ответ дляСекретница
Ну то я саме по айхербу питаю - як саме ви визначаєте, що ці хороші, а ці ні(коли вже форму для засвоєння обрали)
MAmaMartusi• 09 марта 2023
Ответ дляСвета С Приветом
На айхербі є різні форми. Таурат більше, якщо є проблеми з тиском, оротат безпосередньо з серцем з судинами.
Света С Приветом
• 09 марта 2023
Ответ дляMAmaMartusi
Хмм. А я тут навіть не знаю. Просто з тиском є , так. А саме серце по узі - норм. Але судини допускаю що запливші, бо харсування чорті яке
Ушла и Пришла• 09 марта 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Ушла и Пришла• 09 марта 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Прям перевірений?)
Що у вашому розумінні «перевірений»? До лабораторії не носила, приймаю різні види магнію постійно, є з чим порівняти, у брендах теж орієнтуюся
Света С Приветом
• 09 марта 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Дякую дякую
Ну, типу на власному досвіді