Свекруня• 09 марта 2023
Батьки соромлять по селу
Обоє пенсіонери 72 роки, пенсія по 5500 грн. у кожного. Так це мало, але є свій город, сад,там вирощують фрукти овочі, на зиму вистачає, є консервація.
Я зараз залишилась без роботи бо завод стоїть, нашла роботу але ЗП 8000 грн, на мене і дитину ледве вистачає, але вистачає. Інколи можу привезти батькам навіть якихось продуктів.
І мене бісить що вони геть не можуть розподілити гроші. В них велика субсидія, за комунальні платять не багато. І ходять позичають гроші по всьому селу. Бо їдять тільки м´ясо, сало, домашні яйця, домашній творог, масло, сметану. Їдять дуже багато, ледь рухаються вже із-за великої ваги.
Я не знаю як так можна і що робити взагалі з ними?
Тут отримуєш ЗП, порахуєш, по кучкам розкладеш і все вистачає. Там дві дорослі людини які особо не витрачають ні на одяг ні на проїзд тощо, тільки все проїдають.
А мені вже кістки об´їли всім селом що я така сяка не допомагаю батькам.
Свекруня
• 09 марта 2023
Ответ дляБідося
скажите им, что ухаживать за ними в случае диабета, инсульта, болезней суставов вы не намерены. пусть берут себя в руки и худеют.
Казала вже. Вони відшучуються типу і що ж ти кинеш нас як собак? Куди ти дінешся
Перша на селі• 09 марта 2023
Ответ дляБідося
где автор писала, что у родителей есть коровы, свиньи , куры?
и не надо завидовать. чтобы был ’шик’, люди тяжело трудятся. это не в супермаркете за 5 минут купить фарш или вырезку, а то и готовую курицу-гриль.
А я не завидую. У меня подруга с села и я знаю, какая это адская работа.
Свекруня
• 09 марта 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
И сколько же они весят ?
Я можу тільки приблизно уявити бо я їх не важила, но мати десь біля 100 кг, і батько напевно десь також
Жена миллионера• 09 марта 2023
Ответ дляСвекруня
Ні в мене не просять, бо в мене немає і вони це розуміють. Але просять у сусідів і до мене доходять ці балачки що ось є дочка а батьки побираються
То пустите другие балачки, что у родителей 11 тыс. на двоих, + хозяйство и огород, а они еще и побираются при этом. А у вас с ребенком всего 8, и Вы им еще и помогаете продуктами
Вилами по Воде• 09 марта 2023
Ответ дляСвекруня
У мене просто якась паніка. Бо їдять вони ну дуже багато. Вага надлишкова. Не дай бог якась хвороба чи щось. Я навіть не зрушу їх зі своїми 48 кг....
Я б за те щоб їм не давали гроші в борг і щоб вони менше їли. Бо це все дуже огидно
На счёт еды ,скорее всего, растянули себе желудки. Ото и ненасытные оба стали. Автор, на диету,сомневаюсь что они сядут((
Верю ,знаю, со свекровью сидела со своим 46 кг ( Вы разговаривали с ними ?
Бідося• 09 марта 2023
Ответ дляСвекруня
а какие тут шутки? объективно вы не способны поднять ничего тяжелее 10 кг. к тому же на лечение и реабилитацию нужно много денег, которых у вас нет.
говорите им прямо: да, я вас кину. готовьтесь к дому престарелых.
у вас выбор небольшой - ставить на ноги ребенка или потакать безответственным старикам.
Эскиз бесконечности• 09 марта 2023
Я всегда удивляюсь, почему стариков жалеют больше, чем мам с детьми.
Пример авторовых родителей очень показательный. У них 11 тыс на двоих, у автора с ребёнком 8 тыс.
И она ещё чувствует вину, что им не помогает.
11 тыс на двоих на питание - вполне нормально.
Крошка Енот• 09 марта 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
У моей бабушки не было деменции. Она умерла в 82 в трезвом и уме и при полной памяти.
Она просто такая всю жизнь была. Говорила что всегда и всем надо врать.
Кроме откровенной деменции, старческие изменения усиливают те черты характера,которые были и раньше, и потому они острее заметны
Дивне створіння• 09 марта 2023
Ответ дляСвекруня
Вам надо ехать в село и контролировать их отбирая пенсии .
У моего мужа бабуля была необъятная ,ела майонез ,жареное,сладости ,но она еле ходила по дому , очень толстая и кормила её дочка .
Я всё время смотрела на это и удивлялась ,ну куда ты ей пихаешь ото всё?! Отвари овсянки ,сделай салатик лёгенький ,отвари рыбку .
Потому что ,если сляжет ,то не поднимешь .
Но повезло ,умерла во сне .

Засомневаю• 09 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
нашо ви сидите в селі?
Яка ваша справа де їй жити? В селі такі ж самі люди. В місті як я бачу ще більш невиховані живуть.
Крошка Енот• 09 марта 2023
И да, они не будут худеть, бо так привыкли. А худеть - надо напрягаться, ограничиваться. Их все и так устраивает. То что вы выживаете с дитем вероятно не воспринимают всерьез или как временная трудность.
Они так воспитаны и приучены, что дочь обязательно ’догляне’. Поэтому ни о чем и не волнуются. Печально это.
Автор, вы один ребенок в семье, братьев-сестер нет, с кем бы разделить обязанности по будущему уходу за стариками?
Рассказница• 09 марта 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Це не маленька пенсія навіть для міста
Тому не може бути ніякої субсидії, тим більше великої. Щось автор тут трошки неправду написала. Хіба що автор з дитиною теж у батьків зареєстрована.
Засомневаю• 09 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
не такі ж. В місті всім всраці. В селі всі все про всіх знають
До чого тут це?
Не переїжджати треба, а міняти відношення до ситуації. Мені байдуде що про мене говорять. Спробуйте, буде набагато легше жити.
Диви яка я пава!• 09 марта 2023
Дуже вас шкода, автор. Пройдіть по селу і скажіть усім знайомим, що у батьків ожиріння, гроші вони проїдають і віддавати не планують. Ви за них теж платити не будете. Батькам скажіть, щоб на вас на старості не розраховували - маю на увазі фізичний догляд у якості доглядальниці за лежачими людьми. Буде можливість допомогти фінансово - допоможете, не буде - витрачати свої кошти плануєте виключно на себе і свою дитину. Тягати їх лежачих не будете і крапка. Не дай Бог з такою вагою зламати ногу чи отримати інсульт - і все, ви вже не молода жінка з дитиною а доглядальниця для старих людей, які забили на вас і внука через своє бажання пожрать.
В мене так бабуся покійна діда доглядала декілька років - здоровий бугай був, серце, паралізувало, тягала його - і пролежні і в туалет сходити і помити, це жах був. В нього ще був пунктик на їжі, то чи брехав чи реально щось з головою було, то розказував всім своїм родичам, які приходили в гості, що його не кормлять зовсім. Бабуся бідна з ним себе угрохала, зірвала спину і померла в 74, квітка наша, найкраща людина у світі для нас з мамою була, так жаль, якби не дід, ще б років 15 прожила, в неї в сім´ї до 90 з чимось років усі доживали.
Хропочка з гривкою• 09 марта 2023
Ответ дляСвекруня
Так взвесьте . Напольные весы стоят не все деньги мира . А то вес на глазок - это , знаете ли , так себе ...
дЫнька• 09 марта 2023
Ответ дляСвекруня
А какая вам разница, что о вас говорят соседи?
ЖаннаНеАгузарова• 09 марта 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Чому їй ніхто не допоміг
Диви яка я пава!• 09 марта 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Чому їй ніхто не допоміг
Мама інвалід моя, розлучена з батьком, я на той час навчалася в університеті за 200 км від дому, а найняти доглядальницю чи віддати діда в спец.заклад бабуся не дозволяла - що скажуть сусіди і родичі діда? Так і загубила своє життя.
Засомневаю• 09 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
мені не важко, я взагалі на думку пересічних не зважаю
То чому не порадите те ж саме зробити автору? До чого тут село чи місто?
Гага Газу• 09 марта 2023
Ответ дляTaFo
з яких пір Краматорськ це село? Ви сама звідкіля?
Нащо вам ця інформація?