Берегу и стерегу• 09 марта 2023

Дуже потрібна допомога орнітолога

Допоможіть, будь ласка, якщо розуміється на пташках. Я закордоном, забрала папугу корелу у дівчини, якій він був не потрібен. Стан був жахливий, думала авітамоноз чи лінька. Зараз дуже багато білої луски летить та пір´я з кровью падає. Питання, що я можу замовити з України для лікування такого стану?
Булку Дай• 09 марта 2023
Очень помог форум волнистиков, может вам что то подойдет оттуда. Или загегьтесь, там отвечают орнитологи
https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=21
автор Берегу и стерегу • 09 марта 2023
Ответ дляБулку Дай
Дякую, чогось не відкривається..
Булку Дай• 09 марта 2023
У меня открылся, напишите просто сайт или может впн, там много случаев может похожий найдете. Здоровья птичке!
Языката Хвеська• 09 марта 2023
Ответ дляБерегу и стерегу
У клініках їх називають саме так.
ФБ Усадьба Нюшанниково
Задайте им вопрос
М.О• 09 марта 2023
Плюсую до Екзовет (там три лікарі, всі хороші)

Також Анастасія Доманська, ЦентрВет, Харків, можна замовити онлайн консультацію

Також можна спробувати онлайн консультацію тут https://vetconsult.gladpet.org/

Не лікуйте самостійно, краще порадьтеся з лікарем. Здоров´я вашій пташці!! І ви молодець, що забрали і піклуєтеся!
автор Берегу и стерегу • 09 марта 2023
Ответ дляМ.О

Дякую) В Екзовет одразу написала, але поки мовчать. Хвилююсь за нього(
М.О• 09 марта 2023
Є ще така група про папуг, може там щось порадять
https://www.facebook.com/groups/Birdsclub1/?ref=sh...
автор Берегу и стерегу • 09 марта 2023
Ответ дляМ.О
🤗 милота там зашкалює)) Дякую