Вредняжка• 09 марта 2023
Якщо у підлітка психіатричний діагноз,
і якщо він скоїв злочин, діагноз може бути підставою того, щоб батьки уникнули покарання?
Чи обов´язково отримати інвалідність?
Дано: дитина-неадекват, робить що хоче, б´є чужі машини, загрожує і вбивствами, і розправами, якщо щось проти нього з його бачення. Не впливає нічого - ані психологі, ані психіатри. Психіатричний діагноз є. Батьки моляться дожити до його 18річчя, щоб не потрапити у тюрму.
Прошу відповісти по суті питання, тобто на 2 перших питання тих, хто реально в курсі.
Демагогію підтримувати не буду.
Чи обов´язково отримати інвалідність?
Демагогію підтримувати не буду.
Леди Г• 09 марта 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Вот
Принудительно госпитализировали, там начали давать лечение, выписали в таком состоянии, что отказаться принимать лечение не может.
Для близких настоящий ад(
Вы о чём?
Для близких настоящий ад(
Вы о чём?
От саме про цей коментар. Він сумбурний
Пингвинчик сизокрылый• 09 марта 2023
Цікаво як проходило лікування? Я з дочкою була у декількох психіатрів, якщо розвивається розлад, треба одращу лікувати поки не переросло у щось набагато гірше. В нашому випадку поклала на нелілю дочку в дорослу психіатричну клініку, домовилася про окрему палату, але ніч в щагальній вона провела, вийшла вона вже з іншим поглядом на деякі речі. В неї починався розлад на фоні прийому химічної марихуани, життя прлмайнуло в неї перед очима за 4 дні, рік пройшов інша адекватна людина. Але мені це коштувало здоровья
Леди Г• 09 марта 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Так лучше всех. И нет другого выбора(((
На жаль, так. Часом лише так.
Вредняжка
• 09 марта 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Тогда почему такое поведение? И кто отпускает его самого?
Після слів ’пачіму такоє поведєніє’ розмовляти ні про що.
Ви глибоко не в темі, то й усього доброго
Козачка• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Звичайно, проходить. Увесь час на препаратах, стаціонарно теж лікується.
Питання в тому, чи є інвалідність необхідною
До 18 знаю що матеріально відповідають за всю спричинену дитиною шкоду, іншого не знаю. А чому не звернуться до адвоката, там впевнена є ньюанси, що знає тільки він.
Схема сыра• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Вилізе в вікно, загрожує нажертися пігулок.
Закривати не варіант.
А варіант щоб він псував чуже майно і нерви?
Вредняжка
• 09 марта 2023
Ответ дляБутербродница
До винесення приговору все-рівно буде психіатрична експертиза, тому не обов´язково мати інвалідність. Але з точки зору батьків - це недбалість. На даний момент вони мають право вирішувати за нього щодо можливості госпіталізації і повинні його ізолювати, якщо він небезпечний для суспільства. У мене так колись сусід дівчинку в дворі забив палицею до коми і тривалої реабілітації, тому що компанія підлітків щось там сміялася між собою, а він вирішив, що це з нього. Я не уявляю як батьки, які розуміють, що їхня дитина може одного разу наробити великої біди - не роблять нічого для того, щоб ізолювати таку дитину, посадити на заспокійливі препарати... З моральної точки зору - це також злочин. Але фактично - нічого батькам не буде (максимум штрафи, відшкодування збитків).
Він приймає велику кількість усіляких заспокійливих препаратів , в тому числі й АД.
Він нікого палицєю не б´є, але збирається з такими ж дебілами, та кидають каміння по машинах тощо
Эскиз бесконечности• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Ото вас плющіть. Так, я не в темі, тому й спитала. Так вам зрозуміліше?
Ви краще за підлітком своїм слідкуйте, а не придумуйте, як відмазатися в разі чого. Чому ви його одного відпускаєте?
Подтяжка• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Закривати не варіант.
То есть вариант: он убей себя или несколько других человек. Выбор сложный.
По факту: надо сменить врача, таблетки должны помогать, иначе не правильное лечение или доза.
ОйЙой• 09 марта 2023
Интересненько,если он кого то убьет,уже какая разница кто отвечает,родители или неадекват.Жизнь не вернёшь
Вредняжка
• 09 марта 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
не то чтобы я была ’реально в курсе’, но чисто логически - если нет 18, то не нужно спрашивать его согласия на принудительное ’удержание’ в каком-либо месте...
Зара він ходить до звичайної школи і там усі від нього вішаються.
Вилізти у вікно, трощити меблі, скакати у брудних чоботах по білому підвіконню - звичайна справа.
Вчителі толерують як можуть, тому що дитина ще й з переселенців, намагаються згладити все що тільки можна, але виникає питання, що ж робити далі
Нуждаюсь в общении• 09 марта 2023
1.За злочин відповідальеість несе особа, яка його вчинила. До чого тут батьки?
2.Є понятия ’осудність’. Від цього буде залежати настане відповідальність чи ні.
Эскиз бесконечности• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Бідні діти та вчителя
ПАЦАНКА О• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
відправляти в спец інтернат, які ще варіанти. відповідати за злочити якщо що батькам
Вредняжка
• 09 марта 2023
Ответ дляСхема сыра
Вы мать?
До мого питання це відношення не має.
Мене цікавить лише відповідь саме на нього, а не прикрасити комусь вечір Санта Барбарою.
Вредняжка
• 09 марта 2023
Ответ дляПодтяжка
Дякую за відповідь по факту
Пенек Возмездия• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Удалено администрацией...
Пусть сидит !
Начудил - Сел все правильно.
Чорнобаївка• 09 марта 2023
Якщо вчинить злочин, і в суді доведено непідсудність, потрапить на примусове лікування.
А батьки до чого? Максимум - адмінпротокол за неналежний догляд за неповнолітнім
Гірчинка• 09 марта 2023
Ответ дляА поговорить?
Да нет. Это вам того, что он творит с чужими, а вы только ответственности и боитесь.
с чего вы взяли, что родители ничего не делают?
Вредняжка
• 09 марта 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Ясно, дякую.
Пенек Возмездия• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Закривати не варіант.
Пусть делает , окружающим будет легче.
Нуждаюсь в общении• 09 марта 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Неосудність
’Підсудність/непідсудність’ - це зовсім інше
ПАЦАНКА О• 09 марта 2023
яким чином з діагнозом взяли у звичайну школу? батьки приховали цей факт?
Подтяжка• 09 марта 2023
Автор, если вы этому человеку родитель ( но я сомневаюсь), то срочно к хорошему врачу. Но кроме психиатра еще и психолог. Это все очень дорого, но по другому никак.
ПАЦАНКА О• 09 марта 2023
Ответ дляЧорнобаївка
як до чого батьки, якщо їх дитина нищить чуже майно то відшкодовувати мають вони, хіба ні?
Чорнобаївка• 09 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Інклюзивна освіта є в багатьох садочках і школах.
Схема сыра• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
До мого питання це відношення не має.
Звісно має. Якби ви були тою людиною в машину якої ця дитина кидала каміння, то питання ставили б не про уникнення відповідальності батьків, а про те що робити з дитиною, щоб він не завдав нікому шкоди.