Вредняжка• 09 марта 2023

Якщо у підлітка психіатричний діагноз,

і якщо він скоїв злочин, діагноз може бути підставою того, щоб батьки уникнули покарання?
Чи обов´язково отримати інвалідність?
Дано: дитина-неадекват, робить що хоче, б´є чужі машини, загрожує і вбивствами, і розправами, якщо щось проти нього з його бачення. Не впливає нічого - ані психологі, ані психіатри. Психіатричний діагноз є. Батьки моляться дожити до його 18річчя, щоб не потрапити у тюрму.
Прошу відповісти по суті питання, тобто на 2 перших питання тих, хто реально в курсі.
Демагогію підтримувати не буду.
Мстящий за Зайца• 09 марта 2023
Ответ дляА поговорить?
Надеюсь не избегут те родители наказани и после 18 своего оболтуса
Пусть оформляют если положено инвалидность. Может хоть принудительно как то будут пичкать таблетками тогда
На самом деле это горе в семье и родителей таких жалко. Потому что у них нет нормальной жизни
Винник• 09 марта 2023
У нас психиатрия добровольная.
С 14 лет нужно согласие пациента если он не в палиативном состоянии. Или без согласия, но тогда вызов скорой и принудительная госпитализация.
Я пані прохана...• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Ну, вам ’кто -то’ більш важливий.
Батькам - їх дитина.
Батькам важливо у разі чого уникнути покарання. Це турбота про дитину?
Точный_сантиметр• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Ну, вам ’кто -то’ більш важливий.
Батькам - їх дитина.
Мені важливо, щоб не порушувались закони, й батьки виконували свої батьківські обов´язки. Й чому мене має турбувати чиясь психічно хвора дитина, якщо його батьків не турбує безпека моєї, до прикладу, дитини? А хтось за своїх близьких може й горя наробити такого, що ув´язнення (а не ’тюрма’) казкою романтичною здасться
Чупокабра• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Конкретно ці батьки звинуватять сина
а що робити вчителю, на уроці з яким таке станеться?
Папина дочка• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Ну, вам ’кто -то’ більш важливий.
Батькам - їх дитина.
Так само як іншим батькам їх дитина.
В поганому випадку, який 50/50 трапиться при описаних інцидентах, у цього хлопчика мінімум шансів дожити до старості. Самосуд та лінчування поза законом, але все- таки має місце.
Мстящий за Зайца• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Зара він ходить до звичайної школи і там усі від нього вішаються.
Вилізти у вікно, трощити меблі, скакати у брудних чоботах по білому підвіконню - звичайна справа.
Вчителі толерують як можуть, тому що дитина ще й з переселенців, намагаються згладити все що тільки можна, але виникає питання, що ж робити далі
А какой поставили диагноз?
А поговорить?• 09 марта 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Возможно. Но вы видите из старпоста, что переживания только за ответственность. Автор сама писала, что это воспитание и разбалованость. Начиналось с них. И горе теперь окружающим
Мстящий за Зайца• 09 марта 2023
Автор, у ребенка с детства были истерики и проблемы с контролем эмоций?
Видна міленіалка• 09 марта 2023
автор, быть мамой психически нездорового ребенка, это очень тяжело. Но в приоритете должна быть и безопасность окружающих. Искать других врачей, психолога, психиатра. Тех, которые Проблема в том, что это реально дорого (( Но другого выхода нет. Страшно это все...
ПлюшкамиБалуюсь• 09 марта 2023
Ответ дляВидна міленіалка
автора не интересуют советы по лечению, ее беспокоит не посадят ли родителей, если их чадо натворит уголовщины
Видна міленіалка• 09 марта 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
вы знаете, я не знаю, через что эти родители уже прошли и проходят, не была в их обуви. Осуждать не буду. Тем более зная уровень нашей психиатрии ((
автор Вредняжка • 09 марта 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
А какой поставили диагноз?
Сдвг, нервові тіки, депресія
ЧорноброваЯ• 09 марта 2023
Я не поняла из текста, родители боятся присесть за преступления совершеннее сыном?
автор Вредняжка • 09 марта 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Не можу сказати.
Ніби ні.
Є інформація, що тільки тіки були, ну і дитинка була трохи не слухняна до певного віку
Лікували тіки, причому успішно, у невролога усілякими магній - фенібутами.
Пушкининиана• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Ну, вам ’кто -то’ більш важливий.
Батькам - їх дитина.
Схоже, вся сімейка- неадеквати
Пушкининиана• 09 марта 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
А якщо у школі у вікно випаде, кого батьки звинуватять?
Вчителів(
Эскиз бесконечности• 09 марта 2023
Ответ дляПушкининиана
Вчителів(
Автор каже що ні, але я теж сумніваюся
автор Вредняжка • 09 марта 2023
Ответ дляПушкининиана
Вчителів(
Ці батьки прекрасно розуміють, що являє собою їх дитинка, і щиро співчувають вчителям і оточуючим.
Эскиз бесконечности• 09 марта 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Я з вами згодна. Але логічно тоді якось убезпечити як дитину, так і оточуючих, а не відпускати її саму гуляти та до школи
Пушкининиана• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
На словах. А цього явно недостатньо у їх випадку
Це безвідповідальність, батькам потрібно донести це, інакше все може закінчитися дуже трагічно.
ЭкстрасенсиХаЯ• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
какой диагноз, как давно поставлен?
Видна міленіалка• 09 марта 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
ну как вы себе представляете - запереть ребенка в чулане? Как именно это можно осуществить? Тут должны работать правильные лекарства, терапия, психологи. Но в нашем государстве родители таких детей наедине со своим горем. Я не знаю именно этих родителей, всю их ситуацию. Родители ж не могут сами ребенку лекарства нужные прописать.
автор Вредняжка • 09 марта 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
какой диагноз, как давно поставлен?
Це не має відношення до питання теми
Удачная• 09 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
як до чого батьки, якщо їх дитина нищить чуже майно то відшкодовувати мають вони, хіба ні?
Так, батьки будуть відшкодовувати збитки це 100%. Якщо побив машини то батьки попадуть на гроші. Якщо покалічив чи вбив то примусове лікування і також батьки оплачують там лікування, моральна шкода, тощо. Не розумію, а як інакше, підліток з психіатричним діагнозом який вчинив злочин не рівно ніхто не винуватий і ніхто не буде нічого відшкодовувати
ЭкстрасенсиХаЯ• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Це не має відношення до питання теми
це має відношення до відповіді на питання теми.
Та якщо Ви не бачите взаємозв´язку -
тянитолкайка• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Ці батьки теж проти постійного перебування в інтернеті.
Вважають, що все не дуже критично, а в інтернаті стане тільки гірше.
Вони проооти!!! А чому повинні страждати інші діти???!!! І кожної хвилини перебувати під загрозою бути побитими або скаліченими цим придурком???!!! Батькам ТЕРМІНОВО колективні скарги директору школу, начальнику відділу освіти РДА, в Управління (департамент) освіти ОДА, залучити до цієї ситуації обов´язково журналістів, соціальні мережі!!! Державна урядова лінія 1545 у першу чергу, ’гаряча лінія’ голови ОДА. Заяви до поліції від батьків постраждалих дітей, відеофіксація. Ще служба у справах дітей РДА, центр соціальних служб для дітей, сім´ї та молоді. Не покривайте його!!! Це може дуже погано скінчитися, тоді не пробачите собі, що нічого не робили!!!
Подтяжка• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Сдвг, нервові тіки, депресія
Вы что-то недоговариваете. Или не все знаете. У психиатров другие диагнозы. Я вам не враг, сама сейчас занимаюсь ребенком: психиатр, психолог…
тянитолкайка• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Не можу сказати.
Ніби ні.
Фенібут це ноотроп, заборонений у всьому світі крім ... Є у Дніпрі чудовий лікар психіатр, швидко мізки вправить! Рагіф Рахманов,
рекомендую!
Смешнюча• 09 марта 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Інклюзивна освіта є в багатьох садочках і школах.
Если человек буйный шизофреник , например , инклюзия ему не светит .