Вредняжка• 09 марта 2023
Якщо у підлітка психіатричний діагноз,
і якщо він скоїв злочин, діагноз може бути підставою того, щоб батьки уникнули покарання?
Чи обов´язково отримати інвалідність?
Дано: дитина-неадекват, робить що хоче, б´є чужі машини, загрожує і вбивствами, і розправами, якщо щось проти нього з його бачення. Не впливає нічого - ані психологі, ані психіатри. Психіатричний діагноз є. Батьки моляться дожити до його 18річчя, щоб не потрапити у тюрму.
Прошу відповісти по суті питання, тобто на 2 перших питання тих, хто реально в курсі.
Демагогію підтримувати не буду.
Чи обов´язково отримати інвалідність?
Демагогію підтримувати не буду.
А поговорить?• 09 марта 2023
Надеюсь не избегут те родители наказани и после 18 своего оболтуса
Пусть оформляют если положено инвалидность. Может хоть принудительно как то будут пичкать таблетками тогда
Чай не пью, только кофе• 09 марта 2023
Такой человек должен содержаться пожизненно в психиатрической больнице,или доме интернате для ментальных больных
Вредняжка
• 09 марта 2023
Ответ дляА поговорить?
Удалено администрацией...
Вредняжка
• 09 марта 2023
Ответ дляАнонім Перший
Лечение он проходит? Запереть дома, чтоб не шатался?
Звичайно, проходить. Увесь час на препаратах, стаціонарно теж лікується.
Питання в тому, чи є інвалідність необхідною
Вредняжка
• 09 марта 2023
Ответ дляАнонім Перший
Вилізе в вікно, загрожує нажертися пігулок.
Закривати не варіант.
Леди Г• 09 марта 2023
Батьки не 18-річчя мають чекати, а оформити йому шпиталізацію, поки вони це вирішують. Можливо, визнати недієздатним, а не просто діагноз. Недієздатного не посадять, але можуть на примусове лікування відправити.
Море_море_я_скучаю• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Закривати не варіант.
Может препарат не правильно назначили?
Анонім Перший• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Закривати не варіант.
А после 18 что-то поменяется, кроме того, чтоб вы не присели на пару лет?
А поговорить?• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Удалено администрацией...
Да нет. Это вам того, что он творит с чужими, а вы только ответственности и боитесь.
Капитанша• 09 марта 2023
Тобто батькам похер на чуже життя, яке може відібрати їх псих? Головне, щоб їх в тюрягу не заперли?
Браво.
Леди Г• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
То не до інвалідності питання. І таки корегувати лікування пробувати
ВсеПроВсехЗнаю• 09 марта 2023
Принудительно госпитализировали, там начали давать лечение, выписали в таком состоянии, что отказаться принимать лечение не может.
Для близких настоящий ад(
Море_море_я_скучаю• 09 марта 2023
Ответ дляКапитанша
Браво.
Феерично!
Леди Г• 09 марта 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Для близких настоящий ад(
Тобто? В якому стані виписали, стадо гірше?
Эскиз бесконечности• 09 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Тогда почему такое поведение? И кто отпускает его самого?
ВсеПроВсехЗнаю• 09 марта 2023
Ответ дляЛеди Г
В состоянии овоща. Хуже для кого или по сравнению с чем? Делала то, что автор описывает, вредила себе и окружающим.
Бутербродница• 09 марта 2023
До винесення приговору все-рівно буде психіатрична експертиза, тому не обов´язково мати інвалідність. Але з точки зору батьків - це недбалість. На даний момент вони мають право вирішувати за нього щодо можливості госпіталізації і повинні його ізолювати, якщо він небезпечний для суспільства. У мене так колись сусід дівчинку в дворі забив палицею до коми і тривалої реабілітації, тому що компанія підлітків щось там сміялася між собою, а він вирішив, що це з нього. Я не уявляю як батьки, які розуміють, що їхня дитина може одного разу наробити великої біди - не роблять нічого для того, щоб ізолювати таку дитину, посадити на заспокійливі препарати... З моральної точки зору - це також злочин. Але фактично - нічого батькам не буде (максимум штрафи, відшкодування збитків).
Khmelnichanka• 09 марта 2023
Ответ дляЛеди Г
Недаєздатність визначається лише після 18-річчя. Судом. Не всі люди з інвалідністю з психіатрії- недієздатні.
Леди Г• 09 марта 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Так судом, але до цього їм треба збирали всі виписки і т.д. Оскільки питання про 18, то це вже не так далеко, наскільки розумію.
Леди Г• 09 марта 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Тобто це гірше, ніж він міг покалічити інших і не одну людину?
ВсеПроВсехЗнаю• 09 марта 2023
Ответ дляЛеди Г
Я ничего не писало про хуже.
Эскиз бесконечности• 09 марта 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Теперь не делает, а просто лежит? Может какую-то клинику? Ад что так, что так
Леди Г• 09 марта 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я ничего не писало про хуже.
Ви незрозуміло написали початково. Оце про ’але’ - це до чи після?.
Просто реально часом вибір таки має тим, що людина практично овоч або завдає школи іншим людям, більш ніж одній
Виннипуховна• 09 марта 2023
Сусіди мали такого сина.Ну,якось дотягнули до 18,там через суд опікунство і пожиттєво закрили вже.А так тримали по максимум на сильних психотропних різних,що б побільше спав,тримали брат з матір’ю,кололи препаратами,вирубували.Це давно було,вже років йому 35,живий там,провідують.
ВсеПроВсехЗнаю• 09 марта 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Лежит, сидит, немного ходит, заторможена. Нет таких клиник, тем более в таком состоянии можно обращаться с человеком как угодно и он не пожалуется. Дома есть дома.
ЭкстрасенсиХаЯ• 09 марта 2023
не то чтобы я была ’реально в курсе’, но чисто логически - если нет 18, то не нужно спрашивать его согласия на принудительное ’удержание’ в каком-либо месте...
ВсеПроВсехЗнаю• 09 марта 2023
Ответ дляЛеди Г
Вот
Для близких настоящий ад(
Вы о чём?
Для близких настоящий ад(
Вы о чём?
Эскиз бесконечности• 09 марта 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Это ужасно, но чем следить, чтобы на кого-нибудь не накинулась, может так лучше?
ВсеПроВсехЗнаю• 09 марта 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Так лучше всех. И нет другого выбора(((