Смурфик• 09 марта 2023

Дуже активний собака, все дряпає

В мене жив котик 15 років, помер рік тому від старості. Придивляюсь до домашніх тварин, остаточно ще не вирішила кого хочу взяти песика чи котика. В моєї подруги собака дурко, весь час дряпає диван(
Цікаво чи в породі причина чи собака такий сам по собі)))
автор Смурфик • 09 марта 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
О миа.. у меня француз «золота дитина « .. вообще ниче не делает … ну пару раз щенком был обоссал матрас , но это наша была вина нечего пускать было крохотным , потом приучили грызть только свои игрушки , на пеленку , если не успели с выгулом и все 👌
О прикольно! Скільки разів в день ви гуляєте? Якщо час звісно є
Zelenkа• 09 марта 2023
Ответ дляСмурфик
Мій лазив скрізь, з 5 ранку до ночі, перекидав все в шафі. Коли геть старий став то спав більше, але до останнього бігав як кінь після лотка))) На вискаки носився.
Така робота в кота, всюду лазити. Зате як приємно взяти мохнату тушку під ковдру😍
І вигулювати не треба, сам лоток знає, де)
автор Смурфик • 09 марта 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
може суку стерільна , розкормили
Може, я один раз запитала чи кусається, бо одягав намордника, каже ні, жере все підряд на вулиці)))
автор Смурфик • 09 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Це факт, дуже сумую за своїм Томасіком, боюся що іншого котика так не зможу любити
parele• 09 марта 2023
Ответ дляСмурфик
Дякую вам за відгуки, поняла що хаски всі дуріки))) Та і завелика як для мене ця собака, квартира 1 кімнатна зараз(
Чихуашку длинношерстную возьмите)
Mariya Prokhorova• 09 марта 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Залежить не від породи , а від виховання й характеру собаки !
Zelenkа• 09 марта 2023
Ответ дляСмурфик
Повірте, зможете! Місяць пройде і будете в сраку цілувати😁
автор Смурфик • 09 марта 2023
Ответ дляparele
Чихуашку длинношерстную возьмите)
Боюся що вони дуже ніжні, в плані фізичному часто хворіють, чи то міф такий
автор Смурфик • 09 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Може і так)))
ДеньгиНеСдаю• 09 марта 2023
Ответ дляСмурфик
Ну проснусь где то в 11 утра выгуливаю и вечером , меньше чем час . Он делает свои дела и все , бывает в обед но не часто , оставляю пеленку . Кушает взрослый 2 раза больше им нельзя . Любят дрыхнуть сутками , но если растормошишь всегда готовы поиграть с тобой . Но как дети , хвостом ходят за членом семьи которого выбрали за хозяина , остальных просто любят .
Света С Приветом• 09 марта 2023
Это он намушкивает себе место спать. Если будет лежанка его, то такого не будет.
parele• 09 марта 2023
Ответ дляСмурфик
У нескольких знакомых чишки. Не болеет ни одна. Но я лысых не очень люблю, они ещё часто истеричные бывают. У длинношёрстных таких проблем не встречала.
автор Смурфик • 09 марта 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Здорово!
автор Смурфик • 09 марта 2023
Ответ дляparele
Дякую за пораду, подивлюся на них. Ще подобається шпіц, але вони дуже нервові, принцеси
ДеньгиНеСдаю• 09 марта 2023
Ответ дляСмурфик
Здорово!
Это да , но золотце любит мяско кушать .. всякую фигню там не ест и курицу низя .. можно перепелочку :))) часто аллергики и корм подбирать . Может конечно так у всех 🤷‍♀️
автор Смурфик • 09 марта 2023
Я до людей пристаю в кого бачу гарного собаку, жінка ходить з таксою, в неї такий крутий светрик, кожного разу новий))) В мене нема собаки а я усіх собак кругом будинку вивчила))))
Капризуля• 09 марта 2023
Ответ дляСмурфик
Хаскі не дурні !!! Інакше б на Півночі їх би не використовували так активно в упряжках і на важливих перевозках та експедиціях. Просто це собаки для великого простору, а не для міста. У них навіть може бути депресія, якраз із-за неможливості активно рухатися.
автор Смурфик • 09 марта 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Мороки як з дитиною))) Хоча тварина в домі реально як дитина, собі їсти не купиш, а тваринку по любому покормиш
автор Смурфик • 09 марта 2023
Ответ дляКапризуля
Я не про тупість, мала на увазі що вони дурачаться, грають
ДеньгиНеСдаю• 09 марта 2023
Ответ дляСмурфик
Это да …
автор Смурфик • 09 марта 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Это да …
Оце краса! Моднячий собакен
с_переулочк­а• 09 марта 2023
Таких собак просто нельзя домой заводить, или гулять по 10 км, им энергию некуда девать.
У меня две собаки, которые вообще спят весь день) Только на улице оживляются
Капризуля• 09 марта 2023
Ответ дляСмурфик
такси проблемі, бо якщо їй щось не сподобається , то може все перерити
автор Смурфик • 09 марта 2023
Ответ дляс_переулочк­а
Спочатку показалось що золотавий то кіт))) Потім роздивилась
с_переулочк­а• 09 марта 2023
Ответ дляparele
Чихуашку длинношерстную возьмите)

10 лет
автор Смурфик • 09 марта 2023
Ответ дляс_переулочк­а

10 лет
Це дівчинка?)
с_переулочк­а• 09 марта 2023
Ответ дляСмурфик
Це дівчинка?)
Пацан
Wida Winter• 09 марта 2023
Ответ дляСмурфик
И у меня француз. Идеальная собака. Но они очень-очень проблемные по здоровью в большинстве своем. Это реально дорого
автор Смурфик • 09 марта 2023
Ответ дляс_переулочк­а
Пацан
Вибачте я не дуже розбираюсь, гарний собакен. Не їсть на вулиці всяке що знаходить? пакети наприклад? Я боюся що побіжить і буде їсти всяке
с_переулочк­а• 09 марта 2023
Ответ дляСмурфик
Кошка тоже имеется)