Берегу и стерегу• 09 марта 2023
Дуже потрібна допомога орнітолога
Допоможіть, будь ласка, якщо розуміється на пташках. Я закордоном, забрала папугу корелу у дівчини, якій він був не потрібен. Стан був жахливий, думала авітамоноз чи лінька. Зараз дуже багато білої луски летить та пір´я з кровью падає. Питання, що я можу замовити з України для лікування такого стану?
Берегу и стерегу
• 09 марта 2023
Ответ дляСтервочка
Орнитолог - это не врач
У клініках їх називають саме так.
Сама купляю квіти• 09 марта 2023
По-моему, перхоть от перьев у всех попугаев есть. А вот перья с кровью не должны выпадать. Или он сам их выдирает? Если сам, то скорее стресс.
Берегу и стерегу
• 09 марта 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Ні, не смикає. Вони всі пом´яті ніби і сипляться(((
Берегу и стерегу
• 09 марта 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Вам бы к птичьему лекарю обратиться
Маленьке містечко, немає таких(
Неначасі• 09 марта 2023
Ответ дляСтервочка
Животных лечат ветеринары ;)
Ветеринары не принимают птиц. У меня попугай, я его лечила. Птица не животное.
Бабка_в_кедах• 09 марта 2023
Ответ дляСтервочка
Животных лечат ветеринары ;)
Папуг лікують саме орнітологи
ЯНаПэПэ• 09 марта 2023
Ответ дляБерегу и стерегу
Маленьке містечко, немає таких(
Значит ехать в более крупное. Вы где ?
Стервочка• 09 марта 2023
Ответ дляНеначасі
))))))))))))) тогда мне жаль Вашу птицу)! Птица - это животное, но не относится к Млекопитающим
Бабка_в_кедах• 09 марта 2023
Автор, я колишня власниця корелли. Лупа для нього - то норма. А ось чому кров -то вже питання. Можуть бути шкідники (той самий кліщ, який у пір´ї, вже забула як називається).
ЧукИГеки• 09 марта 2023
’У разі зараження птаха паразитами страждають не тільки пір´я, а й шкіра птаха. Якщо уважно придивитися до втрачених пір´їнок, можна помітити крихітні дірочки на стрижні й крапельки крові на кінчиках стрижня. Шкіра зазвичай лущиться, з´являються ранки від розчухів і бляшки.’
Берегу и стерегу
• 09 марта 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Значит ехать в более крупное. Вы где ?
Це тільки в Берлін, я ж його не довезу на потязі
Берегу и стерегу
• 09 марта 2023
Ответ дляLukanov
Когда то мы купили кореллу,скубал себе перья,после того,как развернули крыло и осмотрели снизу,с внутренней стороны,я была в шоке сколько там вшей было,поотравили,и сиал красавец...и перья не скубал больше
Він не дається подивитись ближче. Напевно таки теж якісь кліщі чи блохи. А чим лікували, скажіть будь ласочка
Сама купляю квіти• 09 марта 2023
К сожалению, украинских форумов нет (раньше точно не было). Это единственный сайт, который открывается. То, что гугл нашел по теме перья с кровью. Очень давно там орнитологи отвечали.
Бабка_в_кедах• 09 марта 2023
Зайдіть на сайт mybirds.ru, він російський. Я за їхніми рекомендаціями Прошу свого 10 років тому лікувала.
Роздратована шкіра• 09 марта 2023
Клініка Екзовет, є платна он-лайн консультація, Харченко Людмила, прекрасний ліквр саме птахи, багато років пташку тільки у неї лікую.
Цветов Мне срочно• 09 марта 2023
Ответ дляБерегу и стерегу
У клініках їх називають саме так.
Якщо чесно я прозріла, що їх так називають.
Все одно, що собаку показувати зоологу...
Автор, пошукайте якусь укр.групу ФБ по папугам, щоб вам порекомендували ветеринара з консультаціями онлайн. Я в подібній групі по гризунам, там всі контакти є.
Сама купляю квіти• 09 марта 2023
Как вариант, может попугай никогда не купался. Может миску с водой проставить.
Цветов Мне срочно• 09 марта 2023
Ответ дляНеначасі
Будь-який ветеринар не прийме, а ветеринар по екзотичним птахам прийме. Вони всі вчилися на ветеринарному, спеціалізація різна.
БезникаяЯ• 09 марта 2023
Ответ дляСтервочка
птица - это животное просто порвало мой мозг
Стервочка• 09 марта 2023
Ответ дляБезникаяЯ
гугл в помощь) или учебник зоологии за 6 класс
Неначасі• 09 марта 2023
Ответ дляСтервочка
Чего Вам блин вдруг ее жаль?