Ревнивая жена• 09 марта 2023
Мне сегодня 43 . А так грустно целый день...
Как говориться день прошел ,живы и слава богу ... У кого ещё сегодня день рождения?
дама_из_декрета• 09 марта 2023
З днем народження! Певно ми в більшості в такому стані. Мені 25 грудня було 38, то мене бісили дзвінки типу: ти святкуєш?
Не цілуюсь з бодуна• 09 марта 2023
Ой, та сьогодні такий день, що і 20 річним сумно, дощ, а ніч яка була не спокійна, ранок.
З Днем Народження, не сумуйте
Блакитне небо• 09 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
З Днем Народження, не сумуйте
А я люблю дощ…і до речі в мене також День народження! Мені сьогодні 63. Сміливо кажу, що життя прекрасне у будь якому віці! І миру нам всім!
Ревнивая жена
• 09 марта 2023
Ответ дляБлакитне небо
Я вас вітаю !!! Як уже моя тітка ( ій 70) ,що жити потрібно зараз та при любих обставинах .
Фантазерша• 09 марта 2023
Ответ дляБлакитне небо
У моей мамы сегодня 63! С днем рождения!
Блакитне небо• 09 марта 2023
Ответ дляФантазерша
Дякую
вітання мамі також!
Фантазерша• 09 марта 2023
Ответ дляБлакитне небо
Дякую
вітання мамі також!
Мы из Зп. А Вы откуда?
Блакитне небо• 09 марта 2023
Ответ дляФантазерша
Мы из Зп. А Вы откуда?
Я з Енергодару, але ми виїхали у Львів з донькою і внучкою
Добра, коли сита!• 09 марта 2023
С днем рождения! У меня тоже сегодня только мне исполнилось 45 ;)
Не цілуюсь з бодуна• 09 марта 2023
Ответ дляБлакитне небо
З Днем Народження Вас, мені такі люди як ви дарять надію і радість, що в 63 життя продовжується.
Ревнивая жена
• 09 марта 2023
Ответ дляФантазерша
Здоровья вашей маме 🌷
Ревнивая жена
• 09 марта 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
😊🌷 и вас !!! Мирного неба нам всем!
Добра, коли сита!• 09 марта 2023
Ответ дляРевнивая жена
😊🌷 и вас !!! Мирного неба нам всем!
Спасибо. Да, сегодня это главное пожелание. Все желали здоровья и победы! Скорей бы!
Блакитне небо• 09 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Звичайно продовжується. Повірте,навіть 50 це ще не вік. Стежте за здоров‘ям. Радійте життю. Даруйте добро. Мій чоловік був досить старший за мене, нещодавно помер. Перед смертю сказав «за 15 років чекаю тебе і будем далі жити разом молоді і щасливі!». Тож я не бачу сенсу боятись віку, насолоджуйтесь!!! В мене ще багато планів на життя. От в 75 вже можна розслабитись і чекати зустрічі з чоловіком… а так ще купа всього цікавого і класного попереду! І перемога, і мир, і радість,дача,подруги!
Ревнивая жена
• 09 марта 2023
Такое просто состояние , и вроде бы грех жаловаться , живы . Дочь и муж поздравили . Но ничего не отмечалось ,ни желания ни настроения, родители выехали в другой город где был сегодня рядом с домом прилет...но бог миловал . Да, не рядом , но хоть по телефону поздравили, поговорили и то счастье . И спасибо за это. Ждала ещё поздравления или весточки от одного человека , не подал ...
Вообщем с верой в будущее , собираешь себя в кучу и живёшь. А в душе тоска , депрессия и страх неизвестности ...
Только не осуждайте , я все понимаю 😔. Просто пока не могу из затянувшегося стресса выбраться ...
Ваши слова и поздравления очень подбадривают. Спасибо 💐
Ревнивая жена
• 09 марта 2023
Ответ дляБлакитне небо
Яка ви оптимістична ! Певно тільки з таким настроєм і можна не дати вражати собі у відчай.
А яка в вас різниця була з чоловіком? В нас 13 років
Ревнивая жена
• 09 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
У мене буде через місяць, також 43, як я Вас розумію!
Але не сумуйте, все буде добре! З Днем народження! Бажаю щасливого жіночого довгого мирного життя!

Дякую ) лишился дочекатися того )
Блакитне небо• 09 марта 2023
Ответ дляРевнивая жена
В нас різниця була 18 років. Але він спортом все життя займався. І познайомились ми в мої 19. На той час це було дуже дивно. Багато казали що за гроші, хоча в нашої сім‘ї статки були більші ніж в нього. І я прожила з ним щасливе життя. І ні про що не шкодую! Досі радію що він був моїм чоловіком. Але нічого,ще побачу його знов молодим і красивим і теж такою буду!
Ревнивая жена
• 09 марта 2023
Ответ дляБлакитне небо
Так, це головне ! Що прожили з ним щасливе життя