Kitty-77aa• 09 марта 2023

Данілов про переговоры

Только я создала о нем тему и пришло в новостях
Его слишком много стало и его болтовни
LudaSHS• 10 марта 2023
Ответ дляСоната любви
да. да.
во всем виноват порошенко)
вот если бы не он, мы бы ого го.

слуги народа вообще не при чем.
ведь это же не они правят страной с 2019 года.
зачем им было заботиться об обороноспособности страны.
Где вы такое прочитали ?
Вы перезодите по ссылке что я даю? Или читаете фразы отдельные,?

Это сложно прочитать весь текст, прежде чем метнуть мнение? Вы сттали про ленд линз, блумберг? Ссылку на 3 поста о подготовке? Или проще - обвинить, не читая, а так пади поста?

В 15/16 гг программы были запущены. Кб луч курировалсЯ турчиновым.

Тор в южмаше Ющенко запустил еще.
Короче. Все не так и бабка не моя, и все нас кинули, и вообще ползем на кладбище.

Я ничего не читаю, но я знаю , как все плохо и поэтому так и живем, куда тут дискутирувать дальше.

LudaSHS• 10 марта 2023
Ответ дляСоната любви
маня. в следующий раз, если не захотите палиться, не вспоминайте про кимберли) так как это ваша фишка.

просто пишите, что вы не знаете никакой мани и можно будет сделать вид, типа вам поверили)
И с кем приходится вести диалог.
Вы со мной вели диалог, потом обозвали маней, я и уточнила.
Вообще все ясно. Жаль.
Я думала, вы можете дискутировать аргументами и мотивированы и начитаны.
Гл@ша• 10 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Это вы меня Кимберли зовете чтоли? Маней. ого
И отсюда ’ методички’

круть анализ
Ну погодся манею ти ще не була))
LudaSHS• 10 марта 2023
Ответ дляГл@ша
Ну погодся манею ти ще не була))
Да уж Нат, оцени меня обвиняют в наезде на порошенко, и что я ’маня с методичками ’. за зе власть, прикинь.
До 20 года меня обзывали порохоботом. До 15 г - И майд уом’
Или как там ’ патриотом’ , тут в 13/14 годом слово патриот был с негативным подтекстом.
что только не трапляется.
Соната любви• 10 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
И с кем приходится вести диалог.
Вообще все ясно. Жаль.
Виїжджав за дозволом Мінкульту для зйомок фільму про війну: український режисер Голубков таємно зняв кліп для російської співачки

Режисер із України Тарас Голубков продовжує співпрацювати з російськими артистами, попри повномасштабну війну. Він зняв кліп для Клави Коки, яка підтримує кривавий режим РФ.

Так, у мережі намагаються підчистити інформацію про те, що Голубков продовжує працювати зі співаками країни-агресора, однак роблять це невдало, пишуть Факти, передає Цензор.НЕТ.

Прем’єра кліпу Клави Коки на пісню ’Замуж’ відбулася 8 березня. Спочатку актор Сергій Главчев, який брав участь у зйомках ролика, у Facebook написав, що Тарас Голубков є режисером роботи, проте згодом видалив цю графу. Тепер як режисер вказано якогось Макса Ірмана з 11 підписниками в Instagram.

Однак в інтернеті можна знайти кадри зі зйомок кліпу, на майданчику якого чітко видно Голубкова.

Голубков виїхав за кордон після 24 лютого завдяки відповідному дозволу від Мінкульту. Представники міністерства підтвердили в коментарі сайту KP.UA, що кліпмейкеру було дозволено тимчасовий виїзд з 14 по 30 листопада 2022 року для зйомок документального фільму про війну в Україні The War Diary. Ба більше, у міністерстві запевнили, що Голубков надав усі документи, які підтверджують мету цієї поїздки. Того ж місяця в соцмережах режисер публікував відео з Парижа і Варшави. Останній пост в Instagram Голубкова датований 12 грудня.

Тарас Голубков відомий як автор відеокліпів для гурту ’Скрябін’ (’Дельфіни’), Melovin, Артема Пивоварова (’Рандеву’), Jerry Heil (’Тук-тук-тук’).
У Росії знімав відео для Zivert, Клави Коки та Філіпа Кіркорова.
Lina 75• 10 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А у час війни тільки оди співати можна?
А у час війни гуманітарку красти можна?
А своїх синів за кордон відправити ,то норм?
І ще безліч і безліч А.
Але ж мудрому народу подобається.😎
Забыли о тотальной коррупции с которой ни одна гуманитарка не сравнится.
LudaSHS• 10 марта 2023
Ответ дляСоната любви

Это аргумент к чему?
Shaan• 10 марта 2023
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
А що там на місті крапок пропущено?
’дрі’ чи ’здобо’?
Блин, простите, ржу
Kate33• 10 марта 2023
Ось що пише Центр протидії дезінформації. Автор, розганяєте тему Данілова по вказівці?
Гл@ша• 10 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
что только не трапляется.
Отож))) згадую всі етапи
Реверанс• 10 марта 2023
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
В усьому згодна... і про погрози тюрмою ще додам свої роздуми і думаю, що не далека від істини... Якби тюрмою погрожували, то люди б просто сказали ’окей’ і дружно б пошагали у тюрму... Але мені здається, там щось гірше, ніж погрози ув´язненням... ((( Ви ж пам´ятаєте, як навесні минулого року ота шаражкіна контора - Безугла Мар´яша і ’група товаріщєй’ зі ’Слуги...’ проштовхували закон про право командирів позбавляти життя військовослужбовців... Я тоді як це все читала, то думала, що перемістилась у якусь іншу реальній, паралельний світ, бозна-куди... Це ж розумом неосяжно... Мало того, що людей підставили, не повідомивши про війну, про яку знали ’чтоби нє било хаоса’, мало того, що вижити не дають людям, закривши їх у клітці, адже разом з чоловіками залишаються і дружини з дітьми, які просто бояться або фізично не мають сил кудись виїздити закордон для убезпечення життя свого і дітей... Так ще і тих, хто пішов, розуміючи, що, можливо, життя віддасть, дітей осиротить і жінку овдовить, так його же й вбити дозволено якомусь ушелепку безкарно... Це сюррр...
Для почитати і поаналізувати: https://lb.ua/pravo/2022/05/24/517817_z_verhovnoi_... https://life.pravda.com.ua/society/2023/01/11/2522...
Але на тому слуги не заспокоїлись
Луиза-c722• 10 марта 2023
Да, я теж чула про мирні переговори, від жителя Луганщини...
Реверанс• 10 марта 2023
Ответ для6755346
Киев был оккупирован? Не знала
Сам президент деокупував.Сам і сказав.Народу.
LudaSHS• 10 марта 2023
Ответ дляKate33
#танебомбитьумене

Російському ІПСО потрібно, щоб ви виснажилися емоційно та морально. Щоб у вас не було сил на конструктивні дії. Щоб ви впали в апатію та зневіру, використавши весь ваш емоційний ресурс на непродуктивну ерунду.

Для цього вас розводять на екстремальні емоції, вкидаючи в інформаційний простір супер-стимули. Екстремальні емоції не просто виснажують, а можуть призвести до хвороби чи навіть смерті від інфаркту.

Попали?
Поздоровляю, російське ІПСО досягло своєї мети - від вас домоглися саме тієї реакції якої хотіли ольгінські кукловоди. Відчуйте себе собачкою Павлова.

Рік повномасштабної війни, 9 років гібридної війни, 20+ років інформаційної війни, а наша суспільна свідомість все ще перебуває на рівні примітивних рефлексів. Сумно.
Семен
Kate33• 10 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
#танебомбитьумене

Попали?

Семен
Не зрозуміла вашої відповіді. Поясните?
Реверанс• 10 марта 2023
Ответ дляСветлана777
Почему тогда на Бахмуте у нас такие потери при обороне?
Почему при вчерашней атаке из 81 ракеты сбили всего 34?????
Тому що Зеленський не дозволяє вивід військ.Від Бахмута.Так як хоче Залужний.Вже німецькі газети пишуть.З кількох джерел у керівництві в Києві Bild дізнався, що Залужний вже кілька тижнів тому рекомендував подумати про вихід із Бахмута з тактичних причин.
https://www.bild.de/politik/ausland/politik-auslan...
LudaSHS• 10 марта 2023
Ответ дляKate33
Не зрозуміла вашої відповіді. Поясните?
В добавок к вашему сообщению.
Реверанс• 10 марта 2023
Ответ дляNatalia505
Так то нікому нецікаво. Тут всепропальщиці вважають що наші хлопці рік лопатами і сокірами воюють і ПВО у нас іграшкове бо не збиває 100%.
Ви так далеко від реалій української армії.
Навіть на лопати збирали гроші.І на пакети для воїнів,геніальний міністр резніков крім красти гроші в армії,більш ні на що не здатний.
Все ,що мав він закупати закупають волонтери.
Зараз Ярова збирає на танкові снаряди.
Бабченко на снайперські гвинтівки.
Всі заступники резнікова зловлені на коррупції.
Воїни воюють,як справжні козаки.Все,що тобі потрібно,приготуй сам.
резніков найневдаліше рішення після єрмака,саме ці два персонажа відсовують нашу Перемогу
Светлана777• 10 марта 2023
Ответ дляРеверанс
А я думала потому что оружия у нас нет. А одни только разговоры обещания.
Реверанс• 10 марта 2023
Ответ дляСветлана777
Є ще тактика бою.
Є головнокомандуючий,який ніколи не служив і якому підпорядковується Залужний,який має військову освіту.І коли не невіглас блокує розумні дії Залужного,жодна зброя не вирішить програшний бій.
Лисичанськ тупого нічому не навчив.Хлопців шкода.Дуже шкода
Kate33• 10 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
В добавок к вашему сообщению.
Зрозуміло)))
Sweetyy• 11 марта 2023
Ответ дляArgesha
Так, це головне.
Завжди є ’ми’ і є ’вони’.
Ми в даному випадку - чєрнь і витратний матеріал. Вони - більш розумні, більш удачливі люди, що керують нами. Були б ви такою розумною і пробивною - ви б там сиділи і вирішували, кому жити, кому ні. Життя несправедливе, і це міф про рівні умови для всіх.

Навіщо ця демагогія про ні про що? Було б справедливо... Ну дитячий садок просто. Відкрий кордони - звалить критична кількість, і продовження оборони буде неможливе. А це і електорат в цілому не задовільнить, і багато людей зверху втратить прибутки. Жорстоко, цинічно, але це прості факти, що треба прийняти без істерики.
І запиту суспільства нема на програш / капітуляцію / договори. Тобто електорат проти. Електорат скине від корита. Неможна зараз. Зара сам електорат налаштован ще боротися. Далеко не весь власноруч, але то вже інша справа.
Яка ви розумна вирiшувати за iнших

Хай мля вже електрорат пiде на фпонт зi своiми детками, а не сидять у Монако i розворовують краiну

Зрозумiйтн, що у нас повно розумних людей.

УСI БАЖАЮТЬ ЖИТМ

,
Гарно спiваете, але не те
OL@• 11 марта 2023
Ответ дляVlada-Maria
головне, що пАпЄрЄдніків можна обсмоктувати дотепер)))
А кто флот росс разместил в Крыму?? Не папєрєднік? Один окочурился уже. Но с других есть , что взять..
Lisanorge• 11 марта 2023
Ответ дляArgesha
Тому що зараз не Середньовіччя.
Еволюція крокує вперед, зараз нічого ганебного нема в тому, щоб захистити свою дитину і ставити її здоров´я і життя понад усе.
Ураура патріотизм ’за_ценой_нє_пастаім’ - це якраз для тих, хто мізками залишився в дикому Середньовіччі. І поки ще працюючий варіант, чого б не юзати
Тобто через те, що в нього є чин , то його діти чимось кращі за інших українських дітей, для яких кордони закриті?!
Argesha• 11 марта 2023
Ответ дляLisanorge
А при чому тут ’кращі’?
Ні, не кращі.
Більш удачливі, скажімо так.
OL@• 11 марта 2023
Ответ дляTakamaka
Яке раболіпство… та цинізм одначасно…
Пробачте.
а у вас, похоже, еще нет детей?
OL@• 11 марта 2023
Ответ дляTakamaka
Яке раболіпство… та цинізм одначасно…
Пробачте.
а...то я ответ не так поняла....
OL@• 11 марта 2023
Ответ дляNata2907
А за чью задницу у нас сейчас умирают ? Мне ещё очень интересно за Мариуполь. Столько смертей, чтоб потом все равно сдать город. Зачем ?? О людях кто думал ? А Донбас, там же ресурсы!! Или за людей кто то беспокоится ? А ресурсы у нас кому ? Газ, свет, ископаемые. Что людям с них ? Но сдохнуть да, надо за это нам.
но вот за Мариуполь...Его разве обороняли?? Его бомбили и расстреливали- вот и все. А Азовсталь- просто не дали приказ отступать- и людям (военным) ничего не оставалось делать, как укрыться там в подземелье..
Olenka_Mk• 11 марта 2023
Ответ дляShaan
Дети есть? Какого возраста?
і діти, є і чоловік в ЗСУ. я саме про дітей і думаю, про їх майбутнє