Только я создала о нем тему и пришло в новостях
Его слишком много стало и его болтовни
Апельсишка• 10 марта 2023
Ответ дляNatalia505
Щодня бачу состави з технікою, власними очима. Ви якого тут розганяєте тезу все пропало? Реально нєхрєн чим зайнятись?
Таким тоном дома с мужем общаться,ясно?
Нехреном тут всяким манькам,людкам,иркам и им подобным заняться,оды про победу петь.
Дождались уде цветущих яблонь и хороших новостей от платья?Ждите дальше.
trickywicky• 10 марта 2023
Ответ дляСоната любви
ну сам же зе сказал, Киев был в оккупации)
Він щось наплутав
Апельсишка• 10 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Так это сейчас их основная задача))
Мывсеумрём)))) нададагаваривацца))))
Пусть поистерят)
Мывсеумрём)))) нададагаваривацца))))
Пусть поистерят)
Жду ответ на пост 421 без истерики.
Natalia505• 10 марта 2023
Ответ дляАпельсишка
Таким тоном дома с мужем общаться,ясно?
Ні неясно, щось ще?
Перемогу я дочекаюсь з цвітінням яблунь. Чи ви дочекаєтесь? Мені нецікаво. Якщо маєте що сказти конструктивно і по суті я готова вступати в діалог. Істерики мені нецікаві...
trickywicky• 10 марта 2023
Ответ дляАпельсишка
Жду ответ на пост 421 без истерики.
Мені теж цікаво, кого з чоловіків своєї робюдини ця особа згодна розміняти
Ответ дляСветлана777
Почему тогда на Бахмуте у нас такие потери при обороне?
Почему при вчерашней атаке из 81 ракеты сбили всего 34?????
У меня к стати тот же вопрос возник. Может потому что наши обеспокоенные союзники обеспокоены чем то другим ? А нам лапшают... ПВО почему не дают? Это ж не ракеты по маскве. Но урапобедителям не докажешь
Natalia505• 10 марта 2023
Техніка йде, її немало. Тому перемога буде, може не так швидко як хтось чекає але інакше бути не може. Не тільки завдяки нашому уряду, в першу чергу завдяки людям. Дай їм Боже зоров*я.
Апельсишка• 10 марта 2023
Ответ дляNatalia505
Ні неясно, щось ще?
Я вам первая не писала,поэтому и мне не цикаво.
Много есть чего сказать,но не таким,как вы,не с такой эйфорией.
trickywicky• 10 марта 2023
Ответ дляNatalia505
Рік уже чекаємо
Скільки ще смертей треба? Скалічених доль? Інвалідів? Скільки?
Соната любви• 10 марта 2023
Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак заявив, що війна в Україні закінчиться за столом переговорів, але зараз ще не час для них.
Про це повідомляє ’Європейська правда’ з посиланням на The Guardian
’Звичайно, це закінчиться, як і всі конфлікти, за столом переговорів, але це рішення має прийняти Україна. І що нам потрібно зробити, так це поставити їх у найкращу можливу ситуацію для проведення цих переговорів у відповідний момент, який має сенс для них’, - сказав Сунак.
Natalia505• 10 марта 2023
Ответ дляtrickywicky
Рік уже чекаємо
Ще раз питаю до мене запитання?
Якщо ви при своєму розумі то навряд чи.
Ви мене запитайте ще чому підарасія нас вбиває і скільки ще вона буде це робити. Чого вже там, я ж особисто з пуйлом спілкуюся, вечорами. Які ваші альтернативні варіанти вижити в боротьбі з вбивцею? Не чекайте, тікайте з країни.
Якщо ви при своєму розумі то навряд чи.
tanysha777• 10 марта 2023
Неужели ещё непонятно, что именно байден разрешил путину взять нужные ему территории.
Сейчас же идёт подготовка к оформлению аннексии, путём усаживания Украины за стол переговоров.
Natalia505• 10 марта 2023
Ответ дляtanysha777
Пішла жара....
trickywicky• 10 марта 2023
Ответ дляNatalia505
Ще раз питаю до мене запитання?
Якщо ви при своєму розумі то навряд чи.
Ну точно не принести в жертву всіх чоловіків репродуктивного віку, виловлюючи їх на зупинках, вокзалах та на вулицях
Демократію ж хотіли
Отримали Північну Корею
Корупцію
Кумівство
Але ж ні, війна все спише
А чи спише?
Демократію ж хотіли
Отримали Північну Корею
Корупцію
Кумівство
Але ж ні, війна все спише
А чи спише?
Natalia505• 10 марта 2023
Ответ дляtrickywicky
Демократію ж хотіли
Отримали Північну Корею
Корупцію
Кумівство
Але ж ні, війна все спише
А чи спише?
Демократію ж хотіли
Отримали Північну Корею
Корупцію
Кумівство
Але ж ні, війна все спише
А чи спише?
Більше конкретики, ЯК?
А больше всего меня удивляет, что я ещё с утра в бан не улетела. И тему не снесли до сих пор. Я за половину такой риторики ещё пару месяцев назад по неделе сидела в бане полном. И только единицы осмеливались сказать, что не хотят победы любой ценой, что не хотят жить с донбасятами в одной стране, что хотят жить сейчас, а не через 10 лет, с европейскими ценами и украинскими зарплатами. Что не хотят , чтоб их мужей и детей убивали, за защиту имущества олигархов, что не хотят жить без света и отопления. Даже временно. И многие тут так думают, как оказалось. Аж интересно, почему так. Неужели все таки риторика к переговорам идёт ? Эта тема становится с самой непопулярной вполне себе допустимой ?
Natalia505• 10 марта 2023
Ответ дляtanysha777
Ну, якщо це смішно, смійтеся
Дякую вам. Без сміху це читати неможливо.
Natalia505• 10 марта 2023
Ответ дляtrickywicky
Демократію ж хотіли
Отримали Північну Корею
Корупцію
Кумівство
Але ж ні, війна все спише
А чи спише?
Демократію ж хотіли
Отримали Північну Корею
Корупцію
Кумівство
Але ж ні, війна все спише
А чи спише?
Ви президент (уявімо) шо ви будете робити?
Natalia505• 10 марта 2023
Це нова альтернативна реальність і я тут з Портніковим погоджуюся на всі 125%. Кому незрозуміло- послухайте розумну людину, зробіть висновки і живіть у новій реальності. ваші визги, крики фсе пропало, десь у гарних європейських містах, нічого не змінять для України. Боротьба завжди була, є і буде, так чи інакше. Люди які боряться зараз, щохвилини віддають своє життя, знають за що вони воюють на відміну від багатьох тут присутніх.
trickywicky• 10 марта 2023
Ответ дляNatalia505
Кордони б я точно не закривала і про шашлики в травні б не розказувала
Natalia505• 10 марта 2023
Ответ дляtrickywicky
Все, це всі ваші президентські рішення? Як це врятує сьогодні нашу країну від знищення?
tanysha777• 10 марта 2023
Ответ дляNatalia505
Та зрозуміло, в таких як ви, тут інші задачі - вводити людей в оману.
Тим часом готується нова так звана зернова домовленість, щоб знову зупинити український наступ.
А ви і далі будете розказувати про казковий ленд-ліз
Natalia505• 10 марта 2023
Ответ дляtanysha777
Я вам про щось розповідала?
Я вас ввела в оману, як саме?)) Те що я бачу на власні очі для вас особисто нічого не змінить.
trickywicky• 10 марта 2023
Ответ дляNatalia505
До війни треба було думати про її недопущення
Коли всі розвідки світу в січні попереджали
Про укріплення кордонів
Про нерозмінований Чонгар
Про посилення півдня
Про укріплення кордонів
Про нерозмінований Чонгар
Про посилення півдня
Natalia505• 10 марта 2023
Ответ дляtrickywicky
Про укріплення кордонів
Про нерозмінований Чонгар
Про посилення півдня
Про укріплення кордонів
Про нерозмінований Чонгар
Про посилення півдня
Ще раз питаю сьогодні що робити? Давайте ща розпад союзу згадаємо і те що ЯО непотрібно було віддавати.
trickywicky• 10 марта 2023
Ответ дляNatalia505
Дійсно
Не потрібно було віддавати ЯЗ
Згодна повністю
Не потрібно було віддавати ЯЗ
Згодна повністю
tanysha777• 10 марта 2023
Ответ дляNatalia505
Я вам про щось розповідала?
Так само як і портніков, який виставляє байдена і банду демократів найкращими друзями України.
Natalia505• 10 марта 2023
Ответ дляtrickywicky
Дійсно
Не потрібно було віддавати ЯЗ
Згодна повністю
Не потрібно було віддавати ЯЗ
Згодна повністю
Сьогодні які ваші президентські рішення?