Тріль!• 10 марта 2023
Якщо чоловіку було байдуже на дітей в шлюбі, то після розлучення тим паче?
Поступово "забивав" болт на мене і дітей, це стало однією з причин, чому він колишній. Сьогодні з´їжджає, і от думаю, напевно, і діти для нього будуть колишні, як і жінка. Чи буває, що після розлучення до дітей краще відношення? Але щось я сумніваюсь...
размахер• 10 марта 2023
Не знаю,як у вас буде далі. Але ви молодець. Розлучення це вірне рішення. Бажаю вам щастя
Стигла полуниця• 10 марта 2023
Буває по моєму тільки навпаки, навіть хто до дітей був уважний - забивають на них. Ну я інших прикладів нажаль не бачила
Тріль!
• 10 марта 2023
Ответ дляразмахер
Дякую, довго терпіла приниження, обезцінювання, були і зради, але терпець увірвався
Мэри Попкинс• 10 марта 2023
Ответ дляТріль!
И изменял?
90x60x90• 10 марта 2023
Тримайтеся. Ми жінки сильні, треба все пережити. В нас після розлучення батько дитину не бачив 2 роки і не дзвонив. Але це і добре її виховує прекрасний батько, якого любить страшне
Морская свинка• 10 марта 2023
Логічно, що так. З іншого боку, навіщо Вашим вплив аб´юзера і зрадника, щоб розхитував їхню психіку?
размахер• 10 марта 2023
Ответ дляТріль!
Після розлучення є життя. Ви ще можете зустріти гарну людину.
ТрамвайGirl• 10 марта 2023
Автор, він дійсно забуде про дітей. Хочу Вас привітати з настанням душевного спокою для Вас та Ваших дітей 🌸, життя налагодиться .
Бабця в мештах• 10 марта 2023
не сомневайтесь
не будет ничего лучше
не всем интересны дети
и не все глубоко способны задуматься о старости и поддержка детей не обязательная опция, которая к ним прилагается
многие живут в моменте и думают только о себе
не будет ничего лучше
не всем интересны дети
Мишка-шалунишка• 10 марта 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Буває по різному, я знаю чоловіків, що після розлучення залишили дітей собі, а матері не згадали навіть за них за декілька років ні разу
Copy-Paste• 10 марта 2023
Краше не буває. А ось гірше буває. Скажіть йому, щоб про дітей не забував, тільки без сварки.
Дуже дуже вумна• 10 марта 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
В мене сестра двоюрідна така, при розлучення дівчинка молодша їй залишилася, а старший син чоловіку, вони так вирішили. Так вона почала бухати і мужиків всіляких незрозумілих тягати, колишній чоловік за доньку злякався, що ще згвалтують її ті п´яниці. Забрав до себе, і вже 6 років прошло, сестра навіть ні разу не подзвонила і не запитала як діти, вже весь мозок пропила.
Мишка-шалунишка• 10 марта 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
В мого брата та ж ситуація, тільки він дітей обох забрав одразу, молодшій на той момент був лише рік
Обычно, так и есть.
Скажу больше, даже если в браке ребенка чуть ли не боготворили, то после развода положат болт огроменный...
И не только отец, но и бабушка с дедушкой
Бывшая свекровь брала подгузник ’нюхать’ когда мы к моей маме на месяц уехали в гости.
А теперь, если дочка не позвонит, они за нее и не вспомнят. Что папа, что бабушка
Дуже дуже вумна• 10 марта 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Який жах, що за недоматері, хоча в моєй сестри в мами була шизофренія і вона повісилася в 35 років, тому можливо і у сестри якась хвороба. А дітей вивіз тато в Польщу, коли війна почалася, бо у старшого інвалідність і вони вже вирішили, що там і залишаться, сподіваюся, хоч у них буде щасливе майбутнє, діти реально класні.
сладкий_ноябрь• 10 марта 2023
Не, там нет инстинкта отцовского, поэтому если и вспомнит, то тогда, когда стариком будет
сладкий_ноябрь• 10 марта 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Забуде, як і звали їх.
Бывшая жена=бывшие дети
Не всегда так, есть и порядочные мужчины.
Мэри Попкинс• 10 марта 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Порядочные с семьей живут
Попа как у Кардашьян• 10 марта 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Мабуть, ці чоловіки і в шлюбі дбали про дітей?
У автора питання, чи почне батько дбати після розлучення, якщо ДО вже забив на них. Відповідь: ні, не почне.
сладкий_ноябрь• 10 марта 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Порядочные с семьей живут
У меня лучший друг был в браке 12 лет, жена никогда не работала, он купил ей бизнес и она им занималась так сказать. Трое детей. Она сняла с карты большую сумму денег, якобы в долг подруге с проблемами. По итогу выяснилось, что у нее был роман с типичным Альфонсом, который развел ее на деньги и естественно деньги не вернул и сам слился.
Они развелись, о причине развода я узнала спустя 5 лет.
Он полностью обеспечивает детей, оставил ей бизнес и одну из квартир. Мне кажется он ее любит, но жить уже с ней не может после всего.
Тріль!
• 10 марта 2023
Мій колишній, мені здається, саме з таких, котрий навіть раз в місяць не захоче побачитись з дітьми( І від цього, за дітей мене ще більше болить, ніж за себе.
сладкий_ноябрь• 10 марта 2023
Ответ дляТріль!
Вы со временем просто смиритесь и это не будет вас волновать
А если еще и мужчину найдите, то тогда вас вообще попустит
Тріль!
• 10 марта 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Обычно, так и есть.
Моя вже колишня свекруха більше 5-ти років не спілкується ні з своїм синочком, ні зі мною, ні з внуками. І чудово себе почуває. Причому, конфлікт в неї був з сином, але автоматично ’винні’ і я з дітьми.
Дівчина Бобула• 10 марта 2023
Он может встречаться с детьми, чтобы рассказывать им, какая вы плохая и семью развалили. И абьюзить вас через детей. Так что осторожнее
Ответ дляТріль!
Не берите в голову
Как мне один говорил знакомый ’ отцы любят детей пока любят их маму’
Не знаю как насчёт любить, но общаться и платить алименты не особо спешат
Скользкая• 10 марта 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Обычно, так и есть.
Это не обычно так и есть, это Ваш опыт. Бывает очень по разному.
У меня, к примеру, ничего не изменилось после развода, а может даже и лучше стало. Что свекровь осталась самой любящей бабушкой, что бм отличным отцом. Пока жили вместе это даже не так проявлялось