Цвіту і пахну• 10 марта 2023

На вашу думку, чи є анонімні ніки російською мовою порушенням мовного закону?

Вільне обговорення у вільній країні.
Обгрунтуйте будь ласка свою думку, посилаючись на той самий закон.

Свою думку напишу нижче .
Посилання на закон
https://mova-ombudsman.gov.ua/informaciya-shchodo-...
Результат:
вже голосів: 366
250 (68.31%) Не порушення
84 (22.95%) Порушення
32 (8.74%) Подивитися результати
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляLJA
Серед українців ніякого розколу не було і бути не може. А от у багатьох розкол між правою і лівою півкулями
Як влучно сказано, аплодую стоячи)
LJA• 10 марта 2023
Ответ дляmarydgayne
у нас свободная страна, и мы может использовать любой язык в общении, а поскольку в Украине проживает большое число русскоязычных украинцев, то ничего предосудительного в использовании подобных анонимных ников нет.
а подобные темы, как ваша, попахивают заказным товаром.
Та ви собі користуйтеся, але завдяки багатьом людям ми змогли зберегти нашу мову і от нарешті отримали покровительство і захист від держави. Маємо право тепер вимагати українську мову у сфері обслуговування , не лише в державних установах. Це ж прекрасно. А ви свою бережіть плекайте. Тільки там між собою ))
Feel good• 10 марта 2023
Тьху.
Знову ці мовні срачі.

От через таких, як автор, і не хочеться повертатися в Україну.
Геть тошно.

В країну, де люди не поважають і не приймають один одного.

Всіх російськомовних українців розженете, і після війни будете приймати біженців з Африки, щоб відновити людський ресурс.
Уже про це говорять.
marydgayne• 10 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ну ви ж конкретно про рашу написали.
Чого це вас так хвилює їхнє «мнєніє»?
их не волнует. но скринят туда наши новости)) а потом дальше тащат...
и не цепляйтесь ко мне) если вам нужен мовносрач, то вы не туда пришли. И в европейское Украине не будет мовносрача.
LJA• 10 марта 2023
Ответ дляFeel good
Яке Ви маєте право виганяти людей зі ЇХНЬОЇ країни?
Виганяти? Ні це рекомендації , сподіваюся буде прийнято як інструкції
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
І хто мене замовив, Кремль? Славити українську, серйозно?) Єдине, що мене заспокоює, що тут багато кацапів вештається. Одна надія на те, що все таки цю нездорову тягу до кацапського імітують вони. Впевнена так і є.
Нет, Вы так подняли вопрос, что провоцируете конфликт и неприязнь по отношению к украинскому языку и культуре. Хотя бы потому, что вроде бы и высказываете проукраинскую позицию, но делаете это так, что вызываете желание ненавидеть украинское.
Очень напоминает тонкие и хитрые манеры ФСБ. Я вполне серьёзно.
Feel good• 10 марта 2023
Я раніше ще сумнівалася.
А зараз вважаю, що треба вносити зміни до законодавства.
Тоді не буде цих срачів.

Україна реально по факту є двомовною країною!
І у всіх однакові права.
marydgayne• 10 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
Ну зараз багато людей перейшли на українську. Мотивація - повномаштабне вторгнення росії. Тому я і питаю чи це просто особисте небажання, чи шось інше. Людина тут сидить, відповідає. Мені цікаво. Чому не спитати?
а почему вы Дарья, а не Дарина?))
Mira29-c3c3• 10 марта 2023
Ответ дляmarydgayne
Пані,поясніть мені значення оцього чудового виразу «мовносрач».
Що ви під цим словом розумієте?
Feel good• 10 марта 2023
Ответ дляLJA
Потім по інструкції будете приймати на їх місце африканців, арабів...
Згадаєте мої слова.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляmarydgayne
почему бы и нет))) мовносрачи у вас знатно получаются... Для этого ведь подобные темы создаете?)
Якщо у вас особисто українська мова викликає внутрішній супротив це не означає, що кожна тема пов´язана з українською мовою розрахована на срач. Це ваше сприйняття.
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Вас так хвилює думка кацапів?
Кацапы смотрят на такие распри и понимают, что в Украине действительно ксенофобия и шовинизм.
А лучше бы видели дружную страну, которую изнутри не сломать.
marydgayne• 10 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Що ви під цим словом розумієте?
вибачте, але вам не хочу пояснювати. я сюди прийшла відпочивати після важкого тижня. здогадайтесь самі тлумачення цього відомого слова.
Feel good• 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Саме так.
Навіть у мене, україномовної, виникає бажання принципово перейти на російську.
LJA• 10 марта 2023
Ответ дляFeel good
Згадаєте мої слова.
А чому б і ні. У подруги чоловік з Африки. Розмовляє українською, дітки мулатт в вишиванках. головне щоб не москалі
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляFeel good
Тьху.
Знову ці мовні срачі.

Геть тошно.

Уже про це говорять.
Ага, тільки на вас все і тримається. Вся Україна.
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Розкол робите ви, голосніше всіх кричите. Випийте заспокійливого, охолоньте.
Вы раздули конфликт, а теперь успокаиваете? А, может, думать нужно о том, что пишете?
Mira29-c3c3• 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Ще б ми думали як кацапам догодити.
Чудеса та й годі.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Я не маю відношення до вашої ненависті до всього українського.
marydgayne• 10 марта 2023
Ответ дляvikat
Багато людей перейшли, бо мають внутрішню мотивацію. Але непотрібно нав´язувати свою мотивацію іншим людям
добавлю.. особенно , когда навязывают те, кто настоящий чистый украинский только пару раз в книгах читал по школьной программе.. а сами говорят на диалекте или суржике.
пы.сы. С удовольствием перехожу на украинский при общении, но не тогда, когда меня пытаются уколоть этим
LJA• 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Та вже і так побачили що нас не зламати. Ти такий тупенький троль. Говоріть там російською любітє і жалуйте убедітє нас шта ви нє нацисти. Хаймарси їм вже транслюються дружню країну
Mira29-c3c3• 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Що такого авторка написала?
Чого ви здіймаєте ґвалт на рівному місці?
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляFeel good
Я раніше ще сумнівалася.
Тоді не буде цих срачів.

І у всіх однакові права.
А як же нацменшини? Ци ви вважаєте одну нацменшину важливішу за інші?
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляFeel good
Згадаєте мої слова.
Десь я це чула, здається від соловйова
LJA• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Удалено администрацией...
Feel good• 10 марта 2023
Ответ дляLJA
Російськомовні українці - це українці.

Ну, Вам до Вашої мрії про мулатів лишилося мало.
І в основній своїй масі, це малоосвічені безмежно наглі люди.
Я, навіть, не про африканців.
Є досвід спілкування.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляFeel good
Саме так.
Принциповою російська може бути лише для етнічних росіян
Feel good• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Ви маячню якусь пишете.
Я такого не писала.
Люди читають дупою.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Ви не праві
LJA• 10 марта 2023
Ответ дляmarydgayne
То ви на зло і не помиєтесь і зуби не почистите якщо вам сказати що від вас смердить?