Звездолётчица• 10 марта 2023
Що Ви робите коли відчуваєте, що зірветесь з дієти, обмежень в їжі?
Три дні їм меньше і вибірковіше. П´ятниця і настрій поїсти смакоти ввечері. От як з цим боротися?...
Ріст 164, вага - 78кг
Ms. Сама прямота• 10 марта 2023
Ответ дляЗвездолётчица
І в мене АІТ((і гіпотеріоз незначний, гормон не приймаю.
Я теж не приймаю. Тільки селен і йод. Вам схуднути дуже важко буде. Так що треба щакривати рот. Я тпж 77 кг правда 176 зріст, я вже задовбалась з тим жирком))))
Звездолётчица
• 10 марта 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Це також. Я стараюсь багато пити води.
Але помітила на собі, що часто хочеться саме заїдати негативні емоції солодким. Ну і ще коли ПМС таке буває.
Коли все ок з настроєм, то хочеться нормальної їжі (салатів, запеченої курки і т.д).
Про емоції я мовчу, нема можливості налагодити.
Ms. Сама прямота• 10 марта 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Я не можу не обмежуватися і їсти мало(Я хочу так щоб наїстися.. ((
Тоді прийміть себе товстою
Пез Году Неделя• 10 марта 2023
Ответ дляТут как тут
то жеріть раз в дві неділі, від одного разу нічого вам не буде. я серйозно) спілкувалась з тренерами на рахунок читмілів
А раз в неделю можно?
Звездолётчица
• 10 марта 2023
Коли винайдуть схему щоб їсти що і скільки хочеш і не товстіти?
ОдинРазНадетое• 10 марта 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Зараз у всіх таке(
Якщо немає можливості звернутись до психолога, то можна спробувати відслідковувати їх.
Бо справжній голод відчувається у тілі - починає нити шлунок і т.п. А при негативних емоціях хочеться щось пожувати, саме щось конкретне і смачне. При справжньому голоді буде хотітись з´їсти будь що, наприклад, яблуко. А при емоційному ні.
Ну і потім можна шукати способи виражати ці емоції по-іншому, не заїдати їх. Я, наприклад, співаю пісні або плачу, або описую все на папері.
Бо дієти - це завжди про щось короткотривале. І навіть якщо вам вдасться протриматись якийсь час, то не вийде потім втримати цю вагу, бо ви знов повернетесь до попереднього способу харчування.
А психологічно ви не зможете на дієті сидіти все життя. Є люди, у яких виходить (наприклад, моя мама), але у них все життя починає обертатись навколо ’правильної’ і ’неправильної’ їжі, часто виникає почуття провини і на це все йде дуже багато моральних сил.
Звездолётчица
• 10 марта 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Зараз у всіх таке(
Тут как тут• 10 марта 2023
Ответ дляПез Году Неделя
А раз в неделю можно?
Пробуйте и смотрите растет ли вес
Неновая почта• 10 марта 2023
Не обмежую себе в їжі. Зараз худну якраз. Харчуюся за принципом ТЗХ, голод не відчуваю. Можу з’їсти і піцу, і суші, і шаурму вдома зробити, це також нормальна їжа, якщо вона не займає 100% харчування і не конячими порціями.
А шо для Вас «смакота»?
Звездолётчица
• 10 марта 2023
Ответ дляНеновая почта
А шо для Вас «смакота»?
От все, що Ви перечислили)
Неновая почта• 10 марта 2023
Ответ дляЗвездолётчица
От все, що Ви перечислили)
Тю, то хай смакує)
Просто в день чисте харчування без піджорів, а ввечері шось смачне.
Якщо піца то не дві піци, а два шматочки) якщо суші то 6-8 ролів, а не кілограм))
Шаурму часто на вечерю роблю, просто без майонезу і кетчупу. Сир, помідор - дають соковитості, а далі начинка як салат - овочі і або якесь м’ясо чи тунець.