Телепузик• 10 марта 2023
Однакові квіти для вас та вашої подруги від чоловіка
Ситуація: мого чоловіка наш спільний друг попросив купити квіти, так як той був у відрядженні. Чоловік купив мені і їй однакові букети. Мені неприємно. Я зря?)
P.S. В минулому році була така сама ситуація. Я проговорила, що так більше робити не потрібно. Але ситуація повторилась. Каже, що не звертає на таке увагу. Бо мені купив зранку, а їй в тому самому місці, але вже в обід. І йому здалось, що вони різного відтінку, і взагалі, нічого поганого в це не вкладав.
Електрохарчування• 10 марта 2023
Ответ дляТелепузик
Я не виносила мозок. Я просто озвучила, що мені це неприємно. Ось і все. Озвучила також, що, можливо, я перегІбаю, але краще скажу.
Вот это ваше ’проговорила’ признак занудства. Прекращайте.
Сегодня я не я• 10 марта 2023
Ответ дляТелепузик
Ну, дівчата, мізками розумію, що це фігня. А внутрішня моя дитина трошки образилась.
Как женщина я вас понимаю.Я мужа даже попросила мне и дочке дарить разные
Но как мужчина он решил задание друга сделать хорошо,раз вам понравился букет,то уже провереный вариант
Звожу з розуму• 10 марта 2023
Ответ дляТут как тут
Могу сказать одно : чем больше вы ему будете выедать мозг по поводу подруги, тем быстрей он вам с ней и изменит. Ведь небезразличность в ее сторону уже есть, цветы с какого-то перепугу ей дарит, осталось дело за малым.
А подруге он зачем?
Хата на мати• 10 марта 2023
Мене колись хлопець так привітав, скинув на фейсбуці віршика. А потім виявилося, що він його всім скинув) Але він жлоб просто, там віршик, то його максимум був.
Телепузик
• 10 марта 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
А подруге он зачем?
Це точно.
Та і взагалі, навіщо бачити всюди зраду.
Тема ж зовсім не про це
Звожу з розуму• 10 марта 2023
Ответ дляТелепузик
Це точно.
Тема ж зовсім не про це
Вы правы