Подтяжка• 10 марта 2023
А де шукати знайомств людям 40+? Кави випити, погуляти. Є такі ресурси?
Майже усі мої подруги та хороші знайомі роз´їхалися, а моя потреба комунікації залишилася)
Де знайомляться дорослі люди, що шукают не відносин, а компанію на каву, в театр сходити, тощо
Вакцениро Вона• 10 марта 2023
Я знакомилась в группе нашего ЖК
Да и на СЗ есть раздел друзья-приятели
Байрактара• 10 марта 2023
Чат Бизарр, группы района в ФБ.
Та даже на Советчице)
Нет ничего зазорного в том, чтобы написать, что ищете приятельницу для прогулок, театра и т.д.
Удачи Вам.😊
Та даже на Советчице)
Удачи Вам.😊
Dark_Yasna• 10 марта 2023
Ответ дляD_A_V
якщо ви у Києві- напишіть в лічку підкажу де
а это секрет?
Не буду• 10 марта 2023
Ответ дляБайрактара
Чат Бизарр, группы района в ФБ.
Та даже на Советчице)
Удачи Вам.😊
Та даже на Советчице)
Удачи Вам.😊
Чат бізар же москальський… 😳
Не буду• 10 марта 2023
О, Богі, його переклали на українську. В мене спогади зі своїх 15 років про цей чат
Сама не знаю• 10 марта 2023
Ответ дляD_A_V
Пишіть сюда, мені теж цікаві нові знайомства)))
Княгиня пітьми• 10 марта 2023
Ответ дляD_A_V
ні, я рекламой не займаюсь
так это не реклама, а совет автору и другим, все в рамках правил ресурса
Реанимация• 10 марта 2023
Ответ дляСама не знаю
і мені)
Ms. Iphone• 10 марта 2023
Ответ дляНе буду
Чат бізар же москальський… 😳
С каких это пор? Лишь бы ляпнуть, называется...Паранойя..Еще и налайкали..
Корсет_на_шурупах• 10 марта 2023
Ответ дляНе буду
Угу, я теж там свого першого хлопця знайшла у 2003))
Корсет_на_шурупах• 10 марта 2023
Ні, брешу. У 2001, це 22 рочки тому (яке я старе)
Не знала, що той чат ще може жити
Каяспер• 10 марта 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
я хожу в театр сама
сначала было непривычно, сейчас стало супер
Я так один раз сходила сама в кино.Очень непривычно,одиноко.Смотреть еще ничиго.А когда вышла и шла домой,то такая тоска напала.Больше так не хожу.
Ксерокопия ночи• 10 марта 2023
і мені цікаво, так як всі роз’їхалися, навіть мами з класу, з якими спілкувалися добре і могли зранку сходити випити кави і прогулятися, і ті поїхали(((
БезникаяЯ• 10 марта 2023
Ось всі жаліються, а як до діла дійде, то жодна душа на каву-зустріч не прийде! ОДразу 1000 відмазок у кожної знайдеться. Вже проходили
Подтяжка
• 10 марта 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Я знакомилась в группе нашего ЖК
Да и на СЗ есть раздел друзья-приятели
А на якому саме СЗ?