Верочка 100%• 17 ноября в 17:11
У кого мужья прячутся от тцк, к вам вопрос
То есть, они не обновляли данные, не ходили в тцк и т.п., те, кто прячутся. Они оформляли себе зимнюю тысячу?
Туся муся• 17 ноября в 22:02
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Правильно мама сказала,но и вас жаль..
Так,секунду,а для чого мені чоловік,який мені нічим не допомагає? Він не інвалід,щоб я тягнула його все життя
Війна ж не на пару місяців.Я так само хочу жити нормально
Гл. Амурная• 17 ноября в 22:14
🔴В Слуге Народа начался бунт, половина нардепов хотят выйти из партии, если Зеленский не отправит Ермака в отставку. Если такое случится, он может потерять контроль над парламентом - нардеп Железняк❗
Девальвация• 17 ноября в 23:28
Ответ дляВерочка 100%
Я хз, наверное, реестры как-то объединяются между собой?
И что, физически неизвестно где человек в лесу в Карпатах или под Полтавой
Коли мовчу- приємна жінка• 17 ноября в 23:49
Ответ дляТуся муся
У всех разные семьи и отношение к мужьям,у вас явно потребительское,в отличие от его матери
Трахтибидох• 18 ноября в 03:22
Ответ дляТуся муся
Та навіть ніхто не розглянув ще,2 дні пройшло
А тут вже тцк засекли і прийшли додому
Какая разница, не обязательно прямо сегодня - завтра.
Но вопрос остаётся открытым....
Туся муся• 18 ноября в 06:47
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Нехай так,допомагала чим могла.Жили ми в моїй квартирі,за останній рік він приносив менше 10 тис.Ми не олігархи,щоб він міг сидіти вдома на заощадженнях.
Я хожу на 2 роботи
Ответ дляНалогообложу
Ну , якщо дійсно без стьоба, то розкажу. Мій працював офіційно на підприємстві до кінця минулого року, потім всіх військовозобов´язаних кадровічка повідомила що її зобов´язали подати всі їхні дані у ТЦК. Я наполягла щоб він звільнився. Сидів вдома майже 8 місяців, поки не знайшли роботу з бронюванням. Тяжко було більше йому чим мені, він не звик сидіти на шиї, для нього це було випробуванням. Робив абсолютно все по дому, здоров´я почало погіршуватися на нервовій почві, я підтримувала як могла.
В розшук кинули?
Налогообложу• 21 ноября в 08:11
Ответ дляКошка185
В розшук кинули?
Ні, може тому що прописка в окупованому місті.