интайм_не_предлагать• 10 марта 2023
Чем грозит выезд за границу по заграну с девичьей фамилией?
Существует ли наказание за такую поездку? В случае ,если такой паспорт выявят уже за границей?
интайм_не_предлагать
• 10 марта 2023
Ответ дляБензопирен
Він наче буде недійсний на нашому кордоні.
Мене більше цікавить перебування такої людини посіті з підробними документами за межами країни. Бо при в´їзді ,якщо паспорт дісний навряд чи перевіряють ФІО досконало,та і це все одно не так важливо ,бо в рідну країну все одно пустять.
Мадам Тю-лю-лю• 10 марта 2023
Автор,в мене так сестра виїхала на початку війни,ще й в Германії оформитися встигла по дівочій фамілії, незнаю як вона з цього буде викручуватися
интайм_не_предлагать
• 10 марта 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Та таких багато. З новим законом транслітерації буде ще більше. Мені цікаво як взагалі це питання вирішити?
100pudov• 10 марта 2023
Думаєте прикордонники у камишах сидять у будці,і вибігає валянок з кущів з палкою і собакою, стоїть авто зупиняє ?))))
Там база така що побачать все і кредити ваші і судові справи і тим паче нове прізвище
интайм_не_предлагать
• 10 марта 2023
Ответ для100pudov
Нічого не побачили . Люди виїхали. Далі їм що робити?
САМ_ТАКОЙ• 10 марта 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Йти в консульство і робити новий паспорт
Мадам Тю-лю-лю• 10 марта 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ну то вона виїхала по закордонному паспорті на дівочій фамілії,а одружилася ще в 2019 році
100pudov• 10 марта 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ви не порівнюйте коли виїхали під час початку війни. Там такий бардак був. Зараз все дивляться.
Я в´їзжала нещодавно поверталась зі Швеції де у мене був тимчасовий захист. Так мене в Україну не пускали, вимагали картки ЛМА шведські хоча я нічого і не казала і в´їзжала з Польщі. Добре що я їх взяла з собою. Все вони бачать в своїх програмах
интайм_не_предлагать
• 10 марта 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Виїхала на початку війни? Ще раз кажу таких багато. Проте в них взагалі могли закордонний паспорт і не просити ,бо багато виїхало по книжці. Проте і зараз не переймаються про свої документи ,для мене це якась дика ситцація,бо на ті паспорти вони і картки і інші документи оформлювали.
100pudov• 10 марта 2023
Чесно я не розумію, ладно спочатку були проблеми, були закриті всі сервіси. Ну зараз же все більш менш стабільно. Та чи проблема оформити всі документи нормально за пару тижнів і потім спокійно собі виїхати і не труситися при кожній перевірці ....
интайм_не_предлагать
• 10 марта 2023
Ответ для100pudov
Наразі це вже проблема. Тому що ,якщо пооформлювали хвіст із документів,то потрібно все переробляти ,та ще й бути на підозрі по підробці документів.
интайм_не_предлагать
• 10 марта 2023
У мене трошки інша проблема.Бо з цією новою транслітерацією паспорт дитини буде на одній фамілії ,а інші документи на інщій ,а з урахованням того,що дитина зі мною на різних фаміліях ,то це дуже жахлива ситуація.
Мадам Тю-лю-лю• 10 марта 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Да на початку,в неї айді на нове прізвище зроблений,а закордонний не встигла змінити,але вона чогось вирішила по цьому не дійсному паспорті кругом числитися,по всіх документах в Германії
интайм_не_предлагать
• 10 марта 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Отож бо й халепа. Я таких також багато знаю,тому і запитую.
Тихомандражная• 10 марта 2023
А як же те, що після одруження, якщо жінка вказала, що бере прізвище чоловіка, паспорт дійсний ще місяць? Чого всі пишуть про якісь не дійсні чи навіть підроблені документи одразу? Це ж офіційна інформація. Якщо паспорт дійсний ще місяць, чого по ньому не можна поїхати кудись?
Мадам Тю-лю-лю• 10 марта 2023
Ответ дляТихомандражная
Паспорт дійсний місяць,це відноситься до внутрішнього паспорта громадянина України.
интайм_не_предлагать
• 10 марта 2023
Ответ дляТихомандражная
Ну поперше я пишу зовсім про іншу справу. Люди виїхали ,розуміючи ,що паспорт не дісний стане через місяць. Рік сидять з недісними документами ,по яким ще купу документів отримали і наразі не чого собі не міркують. По друге все одно не можно з таким паспортом їздити ,принаймні за кородон надовго.