Куколка-мяуколка• 1 час назад

Знову про 9 травня. Сьогодні гуляла у парку Перемога

І побачила, що на Кургані безсмертя, немає власне таблички "Курган безсмертя", яка ще донедавна була. Курган є, квіти є, а що це за "піраміда" тепер незрозуміло для тих хто не знає. Далі... була така стеля з меморіальною дошкою і прізвищами загиблих та цифрами 1941-1945, ще влітку там вода стікала як фонтан, дуже гарно, нині це місце виглядає як об´єкт вандалізму.
І це все явно не є централізованим. І дуже прикро від того, що зараз пам´ять про ветеранів ВВВ руйнується. Мої прадіди не винні в тому що народилися"не там" тобто не в Галичині, і не були членами УПА, але були українцями які захищали свою землю
Баба Йога• 1 час назад
упа и прочая нечисть вроде сс галиччины это нацистские преступники и приспешники Гитлера. Кроме Украины этот позорный сброд, никто героями не считает, наоборот убийцами и преступниками против человечества. В Польше за такое тюрьма и огромные сроки.

Я-ваш шанс• 1 час назад
Ответ дляБаба Йога
А ещё есть 422 полк Люфтваффе беспилотных систем. Это типа чтобы позлить москалей наверное.
Голова колгоспу• 1 час назад
Ответ дляБаба Йога
Армія власова, гренадерська дивізія СС -це ?????
Хто учасників УПА визнав злочинцями ?
Баба Йога• 59 минут назад
Ответ дляЯ-ваш шанс
Отморозки полные те кто их героизируют. Среди моих друзей и знакомых ни одного такого придурка нет
АфродитаПетровна• 58 минут назад
Как бы ни старались, но адекватных украинцев много.
автор Куколка-мяуколка • 50 минут назад
Ответ дляЗоряний Шлях
Так на фото не курган, а старый фонтан сбоку. На кургане есть табличка
Немає, сьогодні була. Просто незручно було робити фото. А старий фонтан працював ще два роки тому, а зараз занедбаний. Меморіальні таблички можливо були російською, точно не пам´ятаю, але це не привід їх демонтувати.
Голова колгоспу• 51 минуту назад
Ответ дляБаба Йога
Чума , заробила якісь рублі ?

Голова колгоспу• 50 минут назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
А на окупованих територіях який привід орки знайшли для демонтажу усього українського?
Зоряний Шлях• 48 минут назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ну фонтаны эти работают черти как и ушатанные, это да, а вот табличкой удивили... я живу просто напротив, в доме с большими окнами. Зайду на днях, это будет прям ппц как странно, если сняли
Голова колгоспу• 46 минут назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ну то хай би і поставили. Бо за раз це виглядає ніби вандалізм
’зараз’.
Рос.,Гугл зламався?
автор Куколка-мяуколка • 46 минут назад
Ответ дляГолова колгоспу
Так а за Червону армію не українці воювали? Лише росіяни? Тільки тому що це Червона армія то треба забути дідів-прадідів які не вибирали де їм жити?
автор Куколка-мяуколка • 45 минут назад
Ответ дляЗоряний Шлях
Великий фонтан влітку працює, а ця ’стіна’ вже роки два як в такому вигляді.
Голова колгоспу• 43 минуты назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
А з рос не наші діди стояли пліч-о -пліч?
А нащадки їхні нас вбивають сьогодні .
Забула що?• 41 минуту назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
Зараз з так званих днр-лнр теж українці воюють, за кацапію. Їхні потомки теж захочуть таблички в парку Перемога, напевно
автор Куколка-мяуколка • 36 минут назад
Ответ дляЗабула що?
До чого тут одне до іншого?
Перловая Кашка• 29 минут назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
Далеко не все. Западная УНА в 44-45 годах вела полномасштабную партизанскую войну против советской власти и красной армиии. А отдельные украинские группировки почти до 53 года вырезали партийных и идейных. Это же украинцы, правильно? Убивали своих же.
Голова колгоспу• 28 минут назад
Ответ дляАфродитаПетровна
«Кому і кобила наречена».
автор Куколка-мяуколка • 27 минут назад
Ответ дляГолова колгоспу
«Кому і кобила наречена».
Не треба плутати побєдоносіє з вшануванням пам´яті. Я сама проти крінжатіни і фетишизму з боліт, але мені і цей вандалізм теж не подобається.
Там все розмивчато• 11 минут назад
Ну, в мому місті так само. Але таблички змінила на 1939 рік.Чесно кажучи, оскільки ми знову в війні, то толку з тих меморіалів. Все просрано і люди ніц не зрозуміли. Тому хай розвалюють, всі ці ’переможні’ вайби обнулені. Так само смішно виглядає парад (хз, чи він відбувся) на москві. Що вони святкують?

сама себе прекрасная• 3 минуты назад
Ответ дляНічого вдягти
Провокативна тема! Троль! Бан!!!!
Ідіть в сраку
Нормальна тема
Нічого вдягти• 3 минуты назад
Ответ длясама себе прекрасная
Ідіть в сраку
Нормальна тема
Я так далеко як ви не ходжу
сама себе прекрасная• 3 минуты назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я навпаки завжди використовувала фото з парку як ідеологічну зброю проти росіян - меморіальні дошки є , фонтан б´є, у нас все пам´ятають, тільки без дебільного фетишизму. За Порошенка у селах всі пам´ятники Невідомому солдату були заново пофарбовані.
Для цього треба бути не клоуном, а президентом