Доброго дня! Прошу трохи спрямувати мене, бо дуже розгублена.
Ми родина з Харкова, вирішили виїжджати травні-липні. Я, чоловік, троє дітей (підлітки та немовля), малесенький собачка. Розглядаємо Німеччину, як країну, що може нас прихистити.
Чоловік - далекобійник шукатиме роботу. Я поки буду опікуватися дітьми. Для дітей шукатиму школи/коледжі.
Бюджет смішний.
Знайомих немає.
Переживаю про те, як бути з житлом.
Жити у приймаючої родини страшно - наш пес має скандальний характер, хоч ми любимо його неймовірно. Важить 1,5 кг і не підпускає до себе нікого. Навіть у кімнату не дозволяє чужому увійти.
В таборі це ж загальний простір? З собачкою, яка не теопить чужих, нас не захочуть приймати.
Які у нас взагалі є варіанти?
Може хтось має власний досвід або зтикався з подібною проблемою. Буду вдячна за поради.
Будь ласка, без ядовитих коментарів.
Бюджет смішний.
Знайомих немає.
Переживаю про те, як бути з житлом.
Які у нас взагалі є варіанти?
Будь ласка, без ядовитих коментарів.
Sk-kik-mango-tesco• 10 марта 2023
Если муж дальнобойщик вам все равно где жить. Он катает по Европе, вы снимаете жилье в городе подешевле. В лагере с собакой нельзя. Жилье снять тоже очень сложно, готовьтесь к этому.
Parasolechcka• 10 марта 2023
Знайти житло з твариною в Німечині ще той квест. Н розглянте східну частниу, якщо чолові далекобійник, вине так прив´язані до місця. Я б радила спиратися не на країнуґ, а на роботу, якщо чоловік далекобійник а виїзд плануєте надовго, а не на 1 рік, то треба по іншому до ситуації підходити.
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Так, схиляюсь до такої думки. Але старший син у 9 класі. Онлайн займається в IT. Продовжувати таку освіту в селі не вийде, мабуть. Це додаткова складність. Але, так. Обрати місто подешевше – це перше, що сходить на думку.
Ответ дляParasolechcka
Східна частина має якісь бенефіти для нашого випадку? Я буквально пару днів тому почала вивчати питання. Якщо ви можете дати пораду, буду вдячна.
Ответ дляkissaniya
Это в Польше. В Германии в 2 раза больше. Графики разные. Кто как хочет так и ездит
Заманливо, але таких пропозицій нажаль в реалі немає. Якщо вирахувати податки, отримуємо все ті ж польські зп. Ну може на 10-20% більші, проте і життя в Німеччині дорожче. АЛЕ не під обстрілами. В Україні чоловік працює дуже близько до лінії фронту. Прилітало і не раз занадто близько, але він продовжує вивозити зерно.
Ответ дляСанта Лу
У меня муж дальнобойщик. Реальные зп я знаю
Ответ дляСанта Лу
Цей варіант не розглядаємо. Це член родини. Кинути його не можемо. Має бути рішення, тож шукаємо.
Тогда вас поселят в лагерь, а собаку скорей всего в приют. Ну и терпеть плохой характер вашей собачки за границей никто не будет. И без собаки очень непросто найти отдельное жильё. А уж с собачкой найти жильё в разы сложнее.