Санта Лу• 10 марта 2023

Батьки з 3-ма дітьми + мікропесик. Життя в таборі?

Доброго дня! Прошу трохи спрямувати мене, бо дуже розгублена.
Ми родина з Харкова, вирішили виїжджати травні-липні. Я, чоловік, троє дітей (підлітки та немовля), малесенький собачка. Розглядаємо Німеччину, як країну, що може нас прихистити.
Чоловік - далекобійник шукатиме роботу. Я поки буду опікуватися дітьми. Для дітей шукатиму школи/коледжі.
Бюджет смішний.
Знайомих немає.
Переживаю про те, як бути з житлом.
Жити у приймаючої родини страшно - наш пес має скандальний характер, хоч ми любимо його неймовірно. Важить 1,5 кг і не підпускає до себе нікого. Навіть у кімнату не дозволяє чужому увійти.
В таборі це ж загальний простір? З собачкою, яка не теопить чужих, нас не захочуть приймати.
Які у нас взагалі є варіанти?
Може хтось має власний досвід або зтикався з подібною проблемою. Буду вдячна за поради.

Будь ласка, без ядовитих коментарів.
Закусенец• 10 марта 2023
Собаку пристроить в Украине, разве что
Vitalinka1987• 10 марта 2023
Я теж вважаю, що краще прилаштувати собаку в Україні.
автор Санта Лу • 10 марта 2023
Ответ дляЗакусенец
Собаку пристроить в Украине, разве что
Цей варіант не розглядаємо. Це член родини. Кинути його не можемо. Має бути рішення, тож шукаємо.
Люблю море• 10 марта 2023
Ответ дляСанта Лу
Ви спочатку все зробіть ддя його виїзду, прививки, чіпи, титри
Закусенец• 10 марта 2023
Ответ дляСанта Лу
Тогда удачи
автор Санта Лу • 10 марта 2023
Ответ дляЛюблю море
Документи вже оформлюємо на тваринку. Дякую за пораду.
Sentjabrinka• 10 марта 2023
А с чего вы решили, что вас немцы возьмут к себе домой на содержание?
Vitalinka1987• 10 марта 2023
Ответ дляСанта Лу
Якщо я не помиляюся, у табір не приймають з собакою (але може хтось поправить мене). Знайома через собак залишилася у Польщі, бо з собаками не могла поїхати до Німеччини.
Feel good• 10 марта 2023
Прийшов час виховувати собаку.
Табір - це одне.
А в соцжитлі як Ви будете жити з гавкаючою собакою?
Шукайте не приймаючу сім´ю, а землі з соцжитлом.

Є нашийники для відкачування від гавкоту на крайній випадок.

Собаку однозначно беріть з собою, якщо це член Вашої родини.

Розгляньте місто Земній. Пошукайте в ТГ.
uma• 10 марта 2023
Кранты вашей собаке, если она будет в лагере лаять и не давать всем покоя. Пристройте в Украине. Найдете квартиру и хоть тигра перевозите к себе. А сейчас у вас в приоритете 3 детей, которых вы хотите вывезти.
автор Санта Лу • 10 марта 2023
Ответ дляSentjabrinka
Ми не плануємо таке.
Carrie Bradshaw-Preston• 10 марта 2023
Ответ дляСанта Лу
Ну тоді палатка у віддалених районах міста вашего перебування, лісо-паркових зонах і т.д. Там вашій собачці буде дуууже зручно і вільно дихатиметься... А ось чи також буде підліткам і немовляті за таких умов - то ви вже самі думайте, хто у вас член родини...
Feel good• 10 марта 2023
Ответ дляСанта Лу
Однозначно.
Виїжджають з собаками.
Не забудьте про титри і інші документи.
Sentjabrinka• 10 марта 2023
Ответ дляСанта Лу
Ми не плануємо таке.
Так вы в стартпосте описали этот вариант
Feel good• 10 марта 2023
Ответ дляVitalinka1987
Ми жили у таборі, там були люди з собаками.
Залежить від табору.
alinka0908• 10 марта 2023
Знаю, що до недавнав Норвегії надавали житло і допомогу. Може пошукайте місцеві групи?
Болаболик• 10 марта 2023
В Нидерландах знакомых пристроили в соц жилье с собакой лабрадор, в Испании отказали совсем . За немцев не подскажу .
Feel good• 10 марта 2023
Місто Хемніц
Sentjabrinka• 10 марта 2023
Ответ дляБолаболик
В Нидерландах соц жилье украинцам не предоставляют
Feel good• 10 марта 2023
Ответ дляSentjabrinka
Та ні.
автор Санта Лу • 10 марта 2023
Ответ дляFeel good
Місто Хемніц
Дякую. Пошукаю інформацію.
Feel good• 10 марта 2023
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Не нагнітайте.
Знаходять житло з тваринами.
nata.ant• 10 марта 2023
Ответ дляСанта Лу
Ми не плануємо таке.
Автор,якщо є гроші то снімацте житло самі
Болаболик• 10 марта 2023
Ответ дляSentjabrinka
Да что вы
Feel good• 10 марта 2023
Ответ дляСанта Лу
Дякую. Пошукаю інформацію.
https://t.me/hilfe_ukraine_chemnitz

На данный момент город открыт
автор Санта Лу • 10 марта 2023
Ответ дляFeel good
https://t.me/hilfe_ukraine_chemnitz

На данный момент город открыт
Дуже дуже велика дяка за лінк
AnnaOst• 10 марта 2023
Якщо у собаки тяжкий характер вам в Німеччині буде з нею тяжко. Тут всі собаки дуже спокійні і дружні (я кожен день гуляю з візочком дитячим, вже всіх собак в місті вивчила). За рік зустріла тут одну агресивну собаку. Тут вважається що виховувати собаку обов язок господаря. Як собака шумить навіть в квартиру то викличуть поліцію/зоозахисників. У моїх сусідів напроти чихуахуа манюньке і вона тиха і спакійна.
Я розумію що півторакілограмового дорослого песика важко дресирувати, але німці вас не зрозуміють
автор Санта Лу • 10 марта 2023
Ответ дляAnnaOst
Він ніколи нікого не кусав, але нагавкати може. На вулиці не лає на перехожих. Лише у своєму просторі - вдома. Гавкіт не піднімає в квартирі - тільки якщо заходить чужа людина. Або під час обстрілів 😔
lelya31• 10 марта 2023
Есть лагеря,принимают с животными. Там выдают им мягкие будки,метр на метр примерно. Погуляли и в будку.псовичу по лагерю гулять не получится. Ну и навряд ли вас немцы возьмут домой .много вас
kissaniya• 10 марта 2023
Ответ дляСанта Лу
Какое тут может быть решение. В лагерь с собакой не берут. Ищите через интернет семью которая вас возьмёт с собакой с детьми на первое время. Собаку дрессируете у вас время есть. Детей же воспитываете и собаку тоже воспитайте.