Форточка• 10 марта 2023

Як можна дізнатись зарплатню людини?

Колишній подруги покинув її з хворою дитиною, але щомісяця дає 5 тисяч. Підозрюємо, що ця сума менша офіційної з/п. Ну і якщо йому, щось не подобається може кинути менше, затримати і т.д. Тобто дозволяє собі маніпулювати нею грошима. Якби ж дитина не вимагала шалених витрат на реабілітацію, можна би було подати на аліменти і не морочити собі голову. Але вона і так ледь кінці з кінцями зводить, витрачає щонайменше вдвічі більше за нього на утримання дитини. Він працює офіційно, наврядчи піде з цієї посади. Якби ж можна було б дізнатись, яка у нього офіційна зарплатня. Загалом, порадьте, як вчинити правильно
Результат:
вже голосів: 72
53 (73.61%) Подати на аліменти
11 (15.28%) Подивитись
4 (5.56%) Нехай і далі дає, як давав
4 (5.56%) Спробувати дізнатись зп
СпайдерВумен• 10 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Цікаво. Тобто 5000 в місяць коштує життя дитини? Так може розділитися і нехай 3-4 дні в тиждень батько попікоується 24/7 про хвору дитину. Тим паче, що мама матеріально також приймає участь в житті дитинки.
Ви так агресуєте на мене, дитина не моя. Мати має вирішувати ці питання з батьком, вона ж чогось хоче більше грошей від нього

мегамоСГ• 10 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Державні службовці
То я про них і писала....
автор Форточка • 10 марта 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Вполне может быть, что оформлен он на минималку и тогда официальные алименты будут ерундовые
Ні, зарплатня точно офіційна не менше 15 тис, але може бути і 25... тому хочеться по-розумному діяти
Пленница SexShop-а!• 10 марта 2023
Автор, ще раз питаю:’Де він працює?’
Грабля• 10 марта 2023
Ответ дляФорточка
Навіщо шантажувати? Тоді подати офіційно. Якщо ж не знати, яка з/п і виявиться, що таки менша, і вийде 3500, наприклад, то він і копійки не накине, ще й зловтішатиметься
Є варіант, що офіційно отримує невелику з/п, решта готівкою?
Херсон це Україна• 10 марта 2023
Ответ дляФорточка
Кем он работает? Вас уже не раз спросили?
Твердая валюта• 10 марта 2023
Ответ длямегамоСГ
Що таке госчиновники?
Государственные чиновники.
мегамоСГ• 10 марта 2023
Ответ дляФорточка
Спробуйте поділи 15 на 4
Ленне-Рейма• 10 марта 2023
Ответ дляСпайдерВумен
обібрати треба колишнього до липки чи що? він не має іншої родини?
То маму оббирати можна, а тата ні?

Твердая валюта• 10 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Державні службовці
Госчиновники не обязательно госслужащие.
автор Форточка • 10 марта 2023
Ответ дляПленница SexShop-а!
Автор, ще раз питаю:’Де він працює?’
Я не хочу писати де він працює, аби ’сердечні’ порадниці не донесли, світ тісний
Ермолайчик• 10 марта 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Я не агресую. Я як і Ви - сторонній спостерігач. Це моя думка: після розлучення дитина повинна залишатися і маминою, і татовою. А у нас чомусь вважається - що аліменти замінюють всі інші татові обов’язки щодо виховання та піклування.
Ермолайчик• 10 марта 2023
Ответ дляТвердая валюта
Це як?) наприклад?
мегамоСГ• 10 марта 2023
Ответ дляТвердая валюта
То хто такі госчиновники? Наприклад?
автор Форточка • 10 марта 2023
Ответ длямегамоСГ
Спробуйте поділи 15 на 4
Я ще й 15 можу ділити на чотири. А це знову ви))) тьху
Херсон це Україна• 10 марта 2023
Ответ дляФорточка
Вы можете фантазировать как угодно, я, напр, работаю врачом, все почему то думают, что мне 20000 платят, а я как получала 7000, так и пооучаю.
Хитрушка-чекушка• 10 марта 2023
Ответ дляОтжигающая
без хамства вы, я так понимаю, общаться не умеете?
Ну такое
Без хамства вы не понимаете.
Например, реабилитолог 6000 в месяц (был полтора года тому).
А ещё ничего не начинали.
Я могу расписать свои траты, которые на здоровье ребенка превышают мою месячную зарплату, среднюю по нашему обл. Центру.
Но не виду смысла доказывать, почему объективно важно поддерживать ребенка, вместо того, чтоб дать ему скатиться вниз
мегамоСГ• 10 марта 2023
Ответ дляФорточка
То скільки буде?
Херсон це Україна• 10 марта 2023
Ответ дляФорточка
Та не надо, где, хотя бы кем, сфера какая

мегамоСГ• 10 марта 2023
Все йде до того, що автор і є та ’ подруга’
автор Форточка • 10 марта 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Фін.установа.
Пленница SexShop-а!• 10 марта 2023
Ответ дляФорточка
Хай буде 25 тис. Аліментів тіж 5 тис. Шо воно дасть?але як виявиться менша зарплата в нього, то і тих 5 тис не отримаєте.
Херсон це Україна• 10 марта 2023
Ответ дляФорточка
Фін.установа.
Банк? Кем он там работает, должность?
lybov83• 10 марта 2023
Пусть подает на алименты. Нервы целей будут. И пусть собирает чеки и подает отдельный иск для оплаты реабилитации ребенку.
Живчик-счастливчик• 10 марта 2023
Ответ дляФорточка
Працює точно на чистій зарплатні, керівна посада
Де працює?
Пленница SexShop-а!• 10 марта 2023
Ответ дляФорточка
Тоді немає сенсу гадати. Знаючи де працює, або в якій галузі, то хоч приблизно вам би сказали. А так розмова ні про що.
Отжигающая• 10 марта 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну такое
Без хамства вы не понимаете.
А ещё ничего не начинали.
зачем мне ваши траты если я спрашиваю совершенно о другом? почему вы пытаетесь надеть тапки совершенно другого человека и переносите свой негатив на меня?
СпайдерВумен• 10 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Нажаль це так( Батько якщо розлучився рідко опікується дітьми. Мій чоловік забрав доньку від першого шлюбу до себе, мені чоловік дістався з дитиною. Мати не приймала участі в вихованні.
Різні ситуації - різні способи їх вирішення
автор Форточка • 10 марта 2023
Ответ дляПленница SexShop-а!
Моє головне питання як можна дізнатись офіційну зарплатню. Звичайно, що ми знаємо які зарплатні в середньому на його посаді по нашому регіону
Твердая валюта• 10 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Це як?) наприклад?
Руководители военных структур, например, нотариусы, например.