Форточка• 10 марта 2023

Як можна дізнатись зарплатню людини?

Колишній подруги покинув її з хворою дитиною, але щомісяця дає 5 тисяч. Підозрюємо, що ця сума менша офіційної з/п. Ну і якщо йому, щось не подобається може кинути менше, затримати і т.д. Тобто дозволяє собі маніпулювати нею грошима. Якби ж дитина не вимагала шалених витрат на реабілітацію, можна би було подати на аліменти і не морочити собі голову. Але вона і так ледь кінці з кінцями зводить, витрачає щонайменше вдвічі більше за нього на утримання дитини. Він працює офіційно, наврядчи піде з цієї посади. Якби ж можна було б дізнатись, яка у нього офіційна зарплатня. Загалом, порадьте, як вчинити правильно
Результат:
вже голосів: 72
53 (73.61%) Подати на аліменти
11 (15.28%) Подивитись
4 (5.56%) Нехай і далі дає, як давав
4 (5.56%) Спробувати дізнатись зп
Баба_Воля• 11 марта 2023
Ответ дляФорточка
Та этому дай, он его сразу своим родителям-пенсионерам со слабым здоровьем сбрасывает, а сам телечек смотрит, да в приставку рубит. Ни разу занятий никаких с ним не сделал, хотя там все четко изо дня в день нужно делать, целый комплекс
Якщо він такий поганий, то чого подружка від нього народжувала ? Кінці з кінцями не сходяться .

Баба_Воля• 11 марта 2023
Ответ дляФорточка
Мдааа, что я прочитала... эти установки вам вообще кто вложил в голову? Это из серии не пьет, не бьет - нормальный мужик? Если у вас чмо обыкновенное попалось, которое вас бросило беременную и ’вам добровольно и копейки бы не дал’, то значит другой, который дает 5 штук уже совестный и нормальный? Т.е. эти аж целых, о боги, 5 штук на своего ребенка априори делают мужчину порядочным и достойным?? И еще порадовало ’гоняться за деньгами’ это полное дно. Скажите, вы вообще в благополучной семье воспитывались? Я так понимаю, проблемы с деньгами были всегда, а любимый фильм ’Москва слезам не верит’?
А у подруженьки - святий? Дитину хвору не кинув ?
Подвійні стандарти.
Короче, більше , ніж впевнена, що подасть на аліменти і тих 5 не отримає .
А вам,шановна, потрібно своїм чоловіком займатись , а не за іншими глядіть.
автор Форточка • 11 марта 2023
Ответ дляБаба_Воля
От де ви тільки такі і беретесь, захисниці)) я ще й думала, не вистачає лише комента, як такий поганий, то чому народжувала. Будь ласонька. Зайшли і ви. Я, навіть, не буду пояснювати чому, для кого, для чого. Ваш комент просто в нікуди) пшик
автор Форточка • 11 марта 2023
Ответ дляБаба_Воля
Подвійні стандарти.
У вас проблеми з причинно-наслідковими зв´язками? Що у цієї г-но, що в моєї подруги г-но. Різниця в тому, що одна пишається тим, що тягне хвору дитину сама і дозволяє собі принижувати тих, хто цього робити не хоче. Одна живе минулими установками, інша реаліями сьогодення - коли виходячи заміж, очікуєш партнерських відносин, і, навіть, якщо так склалось, що розходитесь, то очікуєш повного поділу фінансового навантаження і витрат часу на виховання дитини. Інша справа, що наша держава не встигає врегульовувати на законодавчому рівні нові сімейні цінності, тим самим підтримуючи не соціально незахищеного партнера і дитину, а навпаки.

І чим мені займатись, шановна, я сама вирішу)