Тишком нишком• Изменено 10 марта 2023
А ви донатите притулкам? Я слідкую за одним вже кілька років і там..
І там стільки всіляких історій начиталась що просто капець. От і сьогодні знову..щось мені якось сумно стало, не розумію навіщо є такі люди...навіщо існують злі люди. Побило собаку в під´їзді, в притулку тепер збирають кошти на лікування, бо вона в тяжкому стані. От нащо таке г * но взагалі живе на цій Землі...і ходить поміж нас. Як Бог допустив аби в такому прекрасному куточку як наша Земля...коїлись такі жахливі...несправедливі речі..навіщо все це існує взагалі, чому всі не можуть жити просто в добрі та злагоді? Я не розумію((
Тишком нишком
• 11 марта 2023
Ответ дляСтильная штучка
Ви ж подзвонили в місцеву адміністрацію і повідомили про це, так?
Та яке. Ви справді так думаєте? Та навіть якщо і подзвонили - що дуже маленький відсоток вірогідності, то там ніц не зроблять бо їм також байдуже. Всім на всіх байдуже і кожен думає лише за свою дупу.
Стильная штучка• 11 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
Так ця снігова куля і формується. Всім байдуже, але винні таки люди, які не дзвонять і не скаржаться. Пук на форумі це ніби у повітря, як кажуть ’ни о чем’. А якби люди скаржились, то все б працювало і був порядок. Терпили
Фрекен бок• 11 марта 2023
А в соседней теме люди поддерживают догхантеров, потому что собак боятся...
Нет у нас нормального исполнения законов( Было бы - проблем было бы меньше. К примеру, есть такой закон - о жестоком обращении с животными. Вот пинание собаки с нанесением ей ущерба вообще-то наказуемо. Но это ж головняк. Камеры нужны, кто-то должен призвать к ответственности. Собственно, как и выкидывание животного из окна.
Ну и собака в подъезде... Это бепредел нашего общества - бездомные собаки на улицах.
Грустно. Кто находит в себе силы - пытается как-то хоть немного менять ситуацию. Чей-то максимум - не навредить чужому живому существу, при этом чтобы и оно не нанесло вреда ни твоему животному, ни тебе.
Фрекен бок• 11 марта 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Евтаназія. Бо у цих притулків купа боргів, істерика в постах, що нема грошей. Вони віддають 15+ тис. на лікування одного собаки.
Розумію, коли собака - це чийсь член родини, там рятують, бо живуть з ним роками, бо спільні спогади. Але нащо стільки грошей вкладати в того, хто бездомний
Цікава думка. Евтаназія - це взагалі-то красива назва вбивства. Це по-перше. А по-друге, існує закон, згідно якого ветеринар має право вбити тварину лише у двох випадках - вона невиліковно хвора, терпить постійний біль, який неможливо зняти препаратами (інакше - пожиттєве паліативне лікування, але НЕ вбивство). Ну и другий випадок - доведено, що тварина може завдати шкоди людині через психічну хворобу, невиліковну.
Закон України про жорстоке поводження з тваринами.
Не Ваші, я так розумію, 15+тис віддають. Жертвують ті, хто можуть і хочуть. То й не Вам перейматися. Крім того, тварини з притулку назад на вулиці не потрапляють - вони або залишаються у притулку, або їх прилаштовують.
Первоклашка Я• 11 марта 2023
Ответ дляФрекен бок
Але в мене весь інстаграм в цих проханнях допомоги, спамі від притулків
Фрекен бок• 11 марта 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Вас примушують допомагати, я не розумію?
тянитолкайка• 11 марта 2023
Ответ дляСтильная штучка
Сказали,шо нічим не можуть допомогти. Навіть лікарі жаліються.
Стильная штучка• 11 марта 2023
Ответ длятянитолкайка
Скаргу депутату лишіть. Чи меру.
тянитолкайка• 11 марта 2023
Ответ дляСтильная штучка
Скаргу депутату лишіть. Чи меру.
Я вже думаю,куди б ще написати.
Стильная штучка• 11 марта 2023
Ответ длятянитолкайка
Сказали чи письмово написали?
тянитолкайка• 11 марта 2023
Ответ дляСтильная штучка
Сказали чи письмово написали?
Сказали. Я не перша така. Треба якомусь депутату написати.