Маша6• 11 марта 2023

Екскерівників "Антонова" затримали через причетність до знищення "Мрії"

Ці дії призвели до того, що під час захисту та звільнення аеропорту загинуло безліч українських військових, а російські окупанти тимчасово захопили стратегічно важливий аеродром, населені пункти довкола. Внаслідок цього також було знищено Ан-225 "Мрія

https://kiev.vgorode.ua/ukr/news/sobytyia/a1235943...
Love_Love_Love_• 11 марта 2023
Ооооой…… ну от …… все як я думала, навіть, не хочу називати речі своїми іменами……. зн….и к….х
Lydmila408• 11 марта 2023
І нічого їм за це не буде,як завжди..
Тільки гарні заголовки..
Нікого не наказують..
tori35• 11 марта 2023
Удалено администрацией...
Ваша величність• 11 марта 2023
Поухевертят и выпустят тоже мне
Ваша величність• 11 марта 2023
Ответ дляtori35
Удалено администрацией...
А все потому, что ’причетність’ доказать еще надобно
Работа ради работы
tori35• 11 марта 2023
Ответ дляВаша величність
Работа ради работы
Удалено администрацией...
NataHromadska0808• 11 марта 2023
Ответ дляtori35
Удалено администрацией...
++++++знайшли козлів відпущення .
COTTONNAJA• 11 марта 2023
ура, я поняла что это в связи с Мрией ввели последние санкции против спортлото и ряда букмекерских контор
Оксана-004e• 11 марта 2023
А кто сдал атомку тоже будут рано или поздно судить или только медаль и награду дадут?
1234svetsvet• 11 марта 2023
Ответ дляNataHromadska0808
++++++знайшли козлів відпущення .
Или просто хотят поменять руководство....
Strelka_007• 11 марта 2023
Ответ дляtori35
Удалено администрацией...
А ці типу білі і пухнасті?
Я не знаю ´реальних винних´ у знищенні Мрії і ситуації з аеропортом, розгорніть трохи вашу думку.
Не затримують - погано, затримали - теж не так.
Вкусныйпончик• 11 марта 2023
Невже в нас до такого рівня дурний народ?
begovelik• 11 марта 2023
Ответ для1234svetsvet
там сейчас сбу руководит
tori35• 11 марта 2023
Ответ дляStrelka_007
А ці типу білі і пухнасті?
Удалено администрацией...
Strelka_007• 11 марта 2023
Ответ дляtori35
Удалено администрацией...
Я вам скажу, мілких сошок теж треба саджати, щоб інші мілкі сошки не виконували злочинних наказів. Впевнена, що ці типу ´виконавці´ чудово розуміли наслідки своїх дій, в них був вибір і вони його зробили. Тому з них я би відповідальності теж не знімала.

Додам: хтось не чекаючи наказів життя поклав, стримуючи окупантів, а хтось як ці щури. (
автор Маша6 • 11 марта 2023
Ответ дляtori35
Удалено администрацией...
Це медведчук?
tori35• 11 марта 2023
Ответ дляStrelka_007

Да такие были кто не ждал указаний и как гостомельский аэропорт тоже сдали и сколько там людей полегло и кто действовал по своему ориентируясь по ситуации и спасал ребят ,вот некоторых кто остался в живых из командиров ,теперь открыли дело и что-то там шьют.все это тупо договорняки. вы же можете все найти ,ну все есть ,поищите на Ютубе.Напишите мне в личку все пришлю .
tori35• 11 марта 2023
Ответ дляАйфон-e81c
Це медведчук?
Е...к и З.......й
Irina-5d24• 11 марта 2023
Ответ дляStrelka_007

А коли вже дійдуть до ’великої сошки’? Чи в нього індульгенція від Самого?
Irina-5d24• 11 марта 2023
Ответ дляtori35
Е...к и З.......й
Один покрывает, второй творит.
1234svetsvet• 11 марта 2023
Ответ дляbegovelik
там сейчас сбу руководит
Ну сбу это же не один человек....
автор Маша6 • 11 марта 2023
Ответ дляtori35
Чому не добивались від влади до повномасштабного вторгнення тоді,щоб попасти все таки на аеропорт та підготувати все там до захисту, якийсь сюр твориться ...
begovelik• 11 марта 2023
Ответ для1234svetsvet
Ну сбу это же не один человек....
директор - смотрящий сбушник
1234svetsvet• 11 марта 2023
Ответ дляbegovelik
директор - смотрящий сбушник
А что они не люди что-ли?
Что там конкуренции нет?
begovelik• 11 марта 2023
Ответ для1234svetsvet
А что они не люди что-ли?
Что там конкуренции нет?
кто не люди? компания находится под надзором сбу, ио директора - сбушник
1234svetsvet• 12 марта 2023
Ответ дляbegovelik
Ну так может другой его коллега хочет стать ио.
ok1904• 12 марта 2023
Я вчора читала статєйку в якій про те, що Богуслаєв своїм кацапам-партнерам скаржився, що в нього розікрали агробізнес на окупованих, що це не правильно він за них,, а той генерал каже: а що ти хотів, це ж війна. От як такий цинізм Богуслаєва обурює.