Хочу сделать шкафчики в санузле где трубы. Сама не смогу. Интересуюсь сколько примерно будет стоить работа мастера, материалы. Кто знает напишите пожалуйста примерную цену.
Можете до любого мебляра звернутись, але не факт, що любий захоче цим займатись. Чисто теоритично, то матеріалу там не багато. Можете намалювати те що Ви хочете і приблизно порахувати площу кожної деталі, щоб зрозуміти вартість. Майстри беруть від 35% і до нескінченності від вартості матеріалів. Але можливо простіше буде купити кухонну навісну шафу підходящого розміру. Я особисто так і зробила, знайшла на олх те, що мені підходило, вийшло набагато дешевше.