Оля_с_киркою• 11 марта 2023

Різна транслітерація в правах і закордонном

у паспорті, теж потрібно змінювати?
У чоловіка права ще старого зразку, отримував в 90х роках. Прізвище написане через G, а закордонному паспорті уже через H. Змінювати права на сучасні не хоче. Документи вважаються дійсними чи ні?
Маруська Му• 11 марта 2023
Якщо хоче їздити за кондоном, потрібно ламіноване міняти на сучасне посвідчення. Питання зміни - 20 хвилин часу в сервісному центрі.

Наездница• 11 марта 2023
Вчера в Польше спрашивала знакомая у нотариуса, но она в том ключе, что она не ОЛХА, она ОЛГА.
Можно ли поменять на второй вариант документы.
Сказали не взломать, это море проблем с доказательствами того, что во второстепенных документах она- это она.
Так что решайте вопрос, пока не клюнуло
Стебель_березы• 11 марта 2023
Ваш чоловік по правах виїздить за кордон чи по паспорту?
Наездница• 11 марта 2023
Ответ дляМаруська Му
Ничего я не меняла
Не любовница• 11 марта 2023
Для Украины сойдет
автор Оля_с_киркою • 11 марта 2023
Ответ дляМаруська Му
Він в Україні, за кордоном не планує їздити.

Не хоче змінювати, тому що нові будуть з терміном дії, а старі в нього без терміну.

А мене хвилює різне написання
Маруська Му• 11 марта 2023
Ответ дляНаездница
Ничего я не меняла
Тоді замовляйте експертизу щодо того, що ваше ім‘я/прізвище може бути транслітеровано і так, і так. Експертиза коштує 600 грн. Чи водійське посвідчення все ж легше змінити за 300 грн?)

Маруська Му• 11 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою

А мене хвилює різне написання
Скоро ламіновані зовсім перестануть діяти, не варто чекати до останнього.
МоДнАя_КоШеЧкА• 11 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою

А мене хвилює різне написання
А старі будуть просто недійсні.
автор Оля_с_киркою • 11 марта 2023
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
А старі будуть просто недійсні.
Коли будуть не дійсні?
автор Оля_с_киркою • 11 марта 2023
Можливо вдасться його переконати. Вчора аж посварилися з цього питання
Не любовница• 11 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Ну, вас ситуация в стране должна была приучить иметь все доки в надлежащем виде, никто не знает, что будет завтра поэтому не нужно быть таким упертым бараном.
МоДнАя_КоШеЧкА• 11 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Ви його всиновили? Чи він недієздатний?

Він дорослий мужик і його документи це його проблеми.
Наездница• 11 марта 2023
Ответ дляМаруська Му
Зачем вообще этот геморрой, вас послушать, тотсоломкумнадо стелить везде.
Это как с закупками вот ещё совсем недавно, покупать нужно все, вдруг пригодится. Начиная с соли , через генератор и и заканчивая домиком в деревне где- то на Закарпатье.
Я поездила и вернулась, никаких проблем, никакого геморроя.
Езжу тут дальше
Наездница• 11 марта 2023
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Ви його всиновили? Чи він недієздатний?

Я своему тоже говорю.
Сначала он орет, что я ничего не понимаю.
Потом ,,что мне делать,,?
Что хочешь, ты человек взрослый
автор Оля_с_киркою • 11 марта 2023
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Ви його всиновили? Чи він недієздатний?

Ну да, тільки потім страждатиме вся сім´я від його впертості
Госпожа Белладонна• 11 марта 2023
Ответ дляМаруська Му
В них нема терміну дії
автор Оля_с_киркою • 11 марта 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
В них нема терміну дії
Є, мені видали на 30 років
Госпожа Белладонна• 11 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Є, мені видали на 30 років
Ламіновані терміну не мають , це у вас вже нового зразка

Ждушечка• 11 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою

А мене хвилює різне написання
Тю, якщо він не збирається ними користуватись за кордоном, то яка різниця, як написано латиницею? Аби з українським внутрішнім паспортом співпадало
Госпожа Белладонна• 11 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою

А мене хвилює різне написання
В чоловіка теж відрізняється , їздить за кордоном, ніяких проблем не було
автор Оля_с_киркою • 11 марта 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я так і писала, що не хоче змінювати на нові бо в них є термін дії, а старі без терміну.
Госпожа Белладонна• 11 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Я теж з цієї причини не змінюю свої з дівочого прізвища
ОноВамнадо• 11 марта 2023
Чому вас це турбує ? Якщо чоловік такий впертий, потім нехай сам проблеми вирішує.
Для чого ви з ним панькаєтеся.
Лапка• 11 марта 2023
Ответ дляНаездница
Езжу тут дальше
100 %
Накупила гречки килограмм 15 по 100 грн, сейчас на рынке по 60 грн за кг )
Сэкономила
Лапка• 11 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Ось що тільки що нагуглила :

Так що строк дії все ж таки є
Интимная• 11 марта 2023
Ответ дляЛапка
Ось що тільки що нагуглила :

Так що строк дії все ж таки є
Новость от октября, но при этом в феврале меняли права и ’срок годности’ на них 30 лет
Маруська Му• 12 марта 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ой, ви на штраф напоротись можете. Паспорт з новим прізвищем? Тоді вод.посвідчення з дівочим недійсне
Госпожа Белладонна• 12 марта 2023
Ответ дляМаруська Му
Дійсне, на якій підставі штраф?
Маруська Му• 12 марта 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дійсне, на якій підставі штраф?
Столкнетесь, когда в аварию попадете и обратитесь в страховую)