Місячне Сяйво• 11 марта 2023
Шпалери у орендованій квартирі
Дівчата, що думаєте, є сенс підклеювати чи може краще замінити шпалери?
Місячне Сяйво
• 11 марта 2023
Зараз наче не на часі витрачати кошти, але оце мене пригнічує.
Хазяйка нічого робити не буде точно, а мені тут як мінімум до літа жити.
Стрекоза любви• 11 марта 2023
Зробити собі приємне і поклеїти. Якщо якихось обставин важких немає.
Замыленная• 11 марта 2023
Запитайте у господаря, можливо буде не проти, якщо переклеїте в рахунок оренди, бо вигляд паганий мають.
Місячне Сяйво
• 11 марта 2023
Ответ дляСтрекоза любви
В Україні зараз у всіх такі обставини.
СтелькаОТединицы• 11 марта 2023
А что, настолько выгодная цена аренды, что вы готовы переклеивать? Досадно будет, если переклеите и вас попросят на выход, чтобы со свежими обоями сдать дороже.
Стрекоза любви• 11 марта 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Автор, а який там об’єм? Можна десь на залишках пошукати? Або в групах «Віддам задарма» в людей щось залишається, які з радістю поділяться
Стрекоза любви• 11 марта 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
В Україні зараз у всіх такі обставини.
Не у всіх, якщо ми про гроші.Навіть на Пордниці є багато тем з обговоренням доходу, який у людей не змінився.
Мяо мой мяо• 11 марта 2023
Ответ дляЗамыленная
С чего это в счет аренды?
Проня_Прокоповна• 11 марта 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Тогда ничего бы не делала.
Сейчас обои дорогие, нафік вам там ремоты делать на два месяца.
Місячне Сяйво
• 11 марта 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Ні, цілком ринкова ціна, просто інших варіантів зараз немає.
На вихід не попросять, але я сама не дуже хочу тут надовго залишатись, а ще як гляну навкруги, то аж плачу.
Замыленная• 11 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
С чего это в счет аренды?
Бо вигляд жахливий, це вже не примха, а необхідність.
Місячне Сяйво
• 11 марта 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Кімната 24 метри, висоту стелі ще не знаю.
Місячне Сяйво
• 11 марта 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Доход може і не змінився, а видатки збільшились у рази,через стрибки цін.
Акуна_Матата• 11 марта 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Два місяці до літа. Нехай сама клеїть, або ж у рахунок аренди
Мяо мой мяо• 11 марта 2023
Ответ дляЗамыленная
Вот мне нравится когда на все согласны при осмотре,а потом в счет аренды ремонт)
Акуна_Матата• 11 марта 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
А клеїти самі вмієте?
Акуна_Матата• 11 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Ви з такими стінами здаєте?
Місячне Сяйво
• 11 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Ну я тому і питаю, бо брали шо було, може підклею трохи, але чи воно буде триматись?
Дивне створіння• 11 марта 2023
Мы клеили переклеивали самые дешёвые,бумажные. Я сама клеила,потратилась только на обои и клей. Хозяйка была не против.
Мяо мой мяо• 11 марта 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Ви з такими стінами здаєте?
Не,с венецианской штукатуркой две квартиры.Но цена дороже чем у автора думаю)
Акуна_Матата• 11 марта 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
На який клей ви зібралися ті стики клеїти? Там вініл на папері чи флізелін?
КонФФетОшка• 11 марта 2023
Ответ дляЗамыленная
не хочу вас расстраивать, но ободранные стены не влияют на функциональность жилья. не думаю, что они вчера отвалились. и да, до лета аж 2 месяца
Мяо мой мяо• 11 марта 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
На пва думаю да
СтелькаОТединицы• 11 марта 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Уже увидела, что до лета всего. Честно, я бы не морочилась. Но если вас свежие обои порадуют, деньги свободные есть и хозяйка не против - поклейте. Сейчас все, что может сделать жизнь эмоционально комфортнее - важно.
Мы в том году в селе за коммуналку жили. Дом без удобств практически, только вода и сточная яма. С разрешения хозяев душ сделали, чтобы не в тазике мыться. С одной стороны - дорого вроде, и мы переехали буквально через 2-3 месяца. А с другой - меня убивало это мытье в тазике, возможность вечером принять тёплый душ делала жизнь вполне терпимой.
Акуна_Матата• 11 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Вірю-вірю