Идууу--уууу блин• 11 марта 2023
Це поганий авокадо?
Чи просто переспілий? Можна їсти?
Сусідка знизу• 11 марта 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Отаке
Мне больше интересно чей это полосатый хвост на заднем плане)?
Чеширская кошечка• 11 марта 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Вчора привезли з сільпо( взяли 5 шт, сподіваюсь не всі такі хоч
А за яку ціну? Може ціна така, щоб посторіше їх продати, щоб вони не згнили?
Идууу--уууу блин
• 11 марта 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Щось біля 50 грн за штуку
Идууу--уууу блин
• 11 марта 2023
Ответ дляСусідка знизу
Я там трошки вище скинула власника хвостика)
Чеширская кошечка• 11 марта 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Щось біля 50 грн за штуку
Та ніби не дешево. Теж нещодавно купляли, десь така ж ціна. Ще декілька днів вдома чекали, щоб достиг - чудовий був.
Идууу--уууу блин
• 11 марта 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Минулого разу коли брали то були дубові, теж чекали коли достигнуть. А тут таке)
Сколько_мне_лет?• 11 марта 2023
Оно уже как тряпка. Там и так есть нечего, одна косточка и кожура. Я такой сорт не беру
Идууу--уууу блин
• 11 марта 2023
Коротше не смачне воно) на смак як перегнивший банан якийсь.
Идууу--уууу блин
• 11 марта 2023
Ответ дляСердючка
Нормальный. В народе, королевский авокадо. Более мягкий. Не хотите есть, нанесите мякоть на руки , приятно удивитесь. Можно и масочку сделать
Намазала на руки, дійсно прикольно) як кремчик жирний і олійка залишилась навіть коли змила водою)
Сама не знаю• 11 марта 2023
да, уже портится. Он не должен быть черным на разрезе. Посмотрите на разрез той половины где косточка осталась.
Сердючка• 11 марта 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Покладіть в пакеті в холодильник, то і завтра ручки зволожите.
Идууу--уууу блин
• 11 марта 2023
Ответ дляДюагональ
Скажіть хай їсть)
Він і з’їв, я не стала
Солоденька цукОрка• 11 марта 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Він і з’їв, я не стала
Так вот зачем мужья нужны