Брюльтик• 20 ноября 2025
Кто пробовал проращивать зерна дома для салатов?
Это реально вкусно или чисто забава?
Великий сатирик• 20 ноября 2025
Мне понравился только пророщеный горох. Маш прям фу для меня, подсолнечник и пшеница такое себе
Зоряний Шлях• 20 ноября 2025
Это вкусно, но все равно покупной вкуснее. Я проращивала брокколи, мунго и редис. Очень много семян не прорастает, и начинается плесень. Покупать проростки реально дешевле и вкуснее .
Пацаааааааан• 20 ноября 2025
Давно вирощую горох, соняшник, руколу, редиску. Редиска найсмачніша мені.
Пацаааааааан• 20 ноября 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
У Вас в квартирі щось, спори грибів, ніколи у мене нічого не пліснявіло.
Залатавая• 20 ноября 2025
Ответ дляПацаааааааан
Можете описати весь процес? Хочу спробувати. Колись купляла набір для цього всього, але зараз дорогувато виходить.
Пацаааааааан• 20 ноября 2025
Ответ дляЗалатавая
Та це просто, насіння треба купувати для мікрогріну, бо звичайне обробляють хімікатами, я вирощую на ваті, в судок викладається мокра вата і насіння, закривається плівкою і на пару днів у темряву, я у шафу ховаю, далі плівка знімається і хоч куди можна ставити, хоч на полицю, хоч на підвіконня, сприскуєш водою зверху раз на день і та зелень пре, як виросла то можна зрізати.
Залатавая• 20 ноября 2025
Ответ дляПацаааааааан
А як воно виглядає, це насіння?
Пацаааааааан• 20 ноября 2025
Ответ дляЗалатавая
А як воно виглядає, це насіння?
Ну як звичайне) таке саме як городнє.
Залатавая• 20 ноября 2025
Ответ дляПацаааааааан
Ну як звичайне) таке саме як городнє.
Я маю на увазі як упаковка виглядає? Щоб знати, що купувати
Пацаааааааан• 20 ноября 2025
Ответ дляЗалатавая
Та просто загугліть насіння для мікрогріну, я колись вирощувала редис з атб насіння, але мені вже сказали що не варто, бо воно оброблене.
Залатавая• 20 ноября 2025
Ответ дляПацаааааааан
Дякую за поради. Завтра куплю насіння і спробую)
Зоряний Шлях• 21 ноября 2025
Ответ дляПацаааааааан
У всех в квартирах споры. Вообще везде, они в воздухе в достатке. Вопрос в благоприятных условиях. Но у меня проращиватель ничего особенного, без наворотов.
Пацаааааааан• 21 ноября 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Мабуть, у Вас висока вологість, за високої вологості гриби пруть.
Зоряний Шлях• 21 ноября 2025
Ответ дляПацаааааааан
Конечно в проращивателе высокая влажность, он так устроен. Делает парничок