Кусачая Я• 11 марта 2023

Загс, розпис

Хто тільки розписався в ЗАГСі, без весілля? Як там з караваєм батьківським? Рушником? Було це все?
Снідаю авокадо• 11 марта 2023
Ні. Навіщо? Просто підписали папірці, оплатили квітанції, забрали свідоцтво та пішли далі по справах.

Пасхальний тролік• 11 марта 2023
Зайдете в кімнатку, розпишуть за 20 секунд і вийдете. Принаймні,у рідних було саме так. Який каравай якщо святкування не буде? Куди Ви його заносити зібрались? Там кімната 2 на 2
Мудробаба• 11 марта 2023
А сейчас чтоб пожениться, обязательно надо воинкомат?
Незламна Україна• 11 марта 2023
Розпис в РАГСі є урочистий і не урочистий. При урочистому можете і каравай собі зробити і рушники )))
автор Кусачая Я • 11 марта 2023
Ответ дляНезламна Україна
В загс каравай беруть?
Пасхальний тролік• 11 марта 2023
Ответ дляКусачая Я
В загс каравай беруть?
Ви батьки і хочете каравай принести?
Якщо молодята замовляють урочистий розпис,то можете хоч каравай,хоч що. Якщо просто розпис,де прийшли,розписались,оплатили квитанції і пішли,то який каравай і рушники?
Идущаяповолнам• 11 марта 2023
Розписалися без батьків(за кордоном),без свідків.Двоє прийшли,підписи поставили,обручки одягли і цьом.Але це в нас обох другий шлюб
тогдалия• 11 марта 2023
ну який коровай?
ми дорослі люди, прийшли, розписались в книзі актових записів і отримали свідоцтво.
автор Кусачая Я • 11 марта 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Ви батьки і хочете каравай принести?
Батьки. Просто не знаю, як треба, щоб по людськи.

Gvenna• 11 марта 2023
Я.
З атрибутики брали з собою в загс подушечку для обручок і шампанське з келихами, два келиха для нас, випили по бокалу після розпису. Наче все.
Незламна Україна• 11 марта 2023
Ответ дляКусачая Я
В загс каравай беруть?
Ті для кого це важливо - так.
Друзі одружувалися і там були і ікони на блогословення і коровай.
В нас не було.
Пасхальний тролік• 11 марта 2023
Ответ дляКусачая Я
По-людськи так як хочуть молоді. Просто запитайте,треба їм це чи ні.
Якщо просто розпис планується без урочистостей,то куди ті караваї? Там та процедура просто 1 хвилину
тогдалия• 11 марта 2023
Ответ дляКусачая Я
щоб по людські з короваями та рушниками - то молоді не повинні втрачати цноту до весілля. бо який в цьому всьому сенс, як вони живуть кілька років ’гражданскім браком’.
автор Кусачая Я • 11 марта 2023
Ответ дляНезламна Україна
Ті для кого це важливо - так.
В нас не було.
А батьки були у вас присутні?
Незламна Україна• 11 марта 2023
Ответ дляКусачая Я
А батьки були у вас присутні?
Були. Сказали, що не пропустять таку подію :)
Але ми не урочисту церемонію організовували.
Незламна Україна• 11 марта 2023
Батьки були. Ікон-караваїв не було. Були квіти, шампанське и трохи смаколиків :)
Gvenna• 11 марта 2023
Ответ дляКусачая Я
В загс каравай беруть?
У вас велике місто чи ні?
Просто у великому місті загси як конвеєр.
А в маленьких більш індивідуальний підхід.
Ви можете замовити урочистий розпис. Він в великій залі. Там вмістяться всі гості, можна рушника послати. І т.д.
Не урочистий розпис був у мене, напхалось людей в кімнату 2*2, бо ж батьки і діти хотіли бути теж.
Куколка-мяуколка• 11 марта 2023
Беріть квіти і шампанське. Який рушник і коровай на неурочистий розпис? Там справи на 4 хвилини
Треба ось так• 11 марта 2023
Ответ дляКусачая Я
В загс каравай беруть?
Туди можете навіть і дітей від першого шлюбу взяти і онуків

Oksana-f9a3• 11 марта 2023
Нас завели в кабінет і там ми поставили підписи батьки чекали на вулиці, весілля було на наступний день невелике камерне.
Накладные мюсли• 11 марта 2023
Ответ дляКусачая Я
Треба так, як вам скажуть молодята і буде по людські.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 марта 2023
расписались , с родителями обед в ресторане самолет
январь 2021
Я такое• 11 марта 2023
Ответ дляМудробаба
Тоже интересует этот вопрос.
автор Кусачая Я • 11 марта 2023
Ответ дляЯ такое
Тоже интересует этот вопрос.
Точно не знаю. У мого бронь.
Я такое• 11 марта 2023
Ответ дляКусачая Я
Точно не знаю. У мого бронь.
Мой говорит,что сейчас загс через военкомат,поэтому отложим это мероприятие. Я вот и думаю,может не хочет женится на мне!?Передумал(
злющий я• 11 марта 2023
Не было. И хорошо, что не было. Теперь не так стыдно и обидно за этот ненужный цирк.