Болтушка Му• 11 марта 2023
Усі дуже багаті чоловіки зраджують?
Мені просто цікаво) під «багаті» я маю на увазі не ті що заробляють 2-3 тисячі доларів а дуже багато. Коли мають особняк великий Range Rover машини і заробляють 10+ тисяч доларів в місяць. Просто мені здається що такі завжди зраджують жінкам, бо грошей є багато
А вам не було б страшно., якби чоловік ваш почав дуже дуже багато заробляти , купить дуже дорогу машину чи квартиру і буде шлятись? Наче і бідний може, але багаті дуже думаю більше, ні? Страху у вас не було б?
P.S . Я не маю чоловіка, просто цікаво
На границе• 11 марта 2023
У багатого чоловіка, як і у красивої жінки більший вибір. Але і вимог більше.
Болтушка Му
• 11 марта 2023
Ответ дляПік Антна
Нет. Вообще нет страха о таком.
А чому? Чому в мене тоді такі думки?) просто я собі задумалась якби я мала чоловіка і він багато почав заробляти я б мала страх що він зраджувати буда або потім кине і піде до молодшої і жінки вішатись на нього будуть
Болтушка Му
• 11 марта 2023
Ответ дляТворческий типаж
Чому ви ще не одружені на дуже багатому чоловікові?
Ну бо не одружена. Але може то і на добре))
Бо я б постійно себе їла шо він мені зраджує
Творческий типаж• 11 марта 2023
Ответ дляБолтушка Му
Не займайтеся самоїдством.
Займіться йогою, дуже корисно
Пік Антна• 11 марта 2023
Ответ дляБолтушка Му
Я чего мне бояться? Если меня не будет устраивать муж - я от него уйду - вне зависимости от причин по которым жизнь с ним станет хуже для меня.
Я живу с мужем потому что мне с ним лучше чем без него
Если мой муж перестанет мной дорожить и станет изменять - то нафига мне такой муж?
Губной рояль• 11 марта 2023
Подруга знайома з колишньою дружиною такого, так зраджує, і вже третя дружина, і оплачувані повіі бувають
САМ_ТАКОЙ• 11 марта 2023
Нет, мне бы не было страшно.
Для меня не существует отношений без 100% доверия. Измены я не боюсь, на этом жизнь не заканчивается. Муж прекрасно знает, что пути разойдутся. А сидеть, трястись от мысли - может изменяет?!, проверять телефон или выслеживать, нет уж, извольте, есть свои дела.
Пік Антна• 11 марта 2023
Ответ дляБолтушка Му
Те вы придумываете себе проблемы там где их нет - от безделия?
Зачем?
Oksana-f9a3• 11 марта 2023
Ну якщо дивитися що ескорт в нас такий популярний то мабуть більшість і зраджує, бо дівчата з ескорту не бідні.
Несу добро людям• 11 марта 2023
Я б по іншому сформулювала питання - майже всі чоловіки зраджують? Тут взагалі не залежить від статків.
Удачная• 11 марта 2023
А жінка його теж має купу грошей і їздить на новому порші. І як думаєте , він не переживатиме що вона зрадить ? З тренером з залу або ще з кимось
Отчебучкина• 11 марта 2023
Ответ дляУдачная
А он ее потом убьёт за это и закопает ,или разведётся ,и все кончилась богатая жизнь .
Удачная• 11 марта 2023
Ответ дляОтчебучкина
Все пополам. А может это она его убьет за измены ?
Відкушу все що торчить• 11 марта 2023
Вряд ли здесь кто то знает ВСЕХ богатых мужчин и может поручиться за каждого из них)))) лично я знаю только одного такого (если говорить о настоящем богатстве), он изменял первой жене с которой сошелся еще в молодости и бедности (так сказать), а вторая жена у него молодая, 10 лет (или около того) пока не изменял
Налогообложу• 11 марта 2023
Та вони і без грошей зраджують, а багаті то 100%. Подивіться на всяких знаменитостей, там поняття вірності не існує. Чим більше можливостей, тим більша спокуса.
Вумна, аж страшно• 11 марта 2023
А Ви не боїтеся, що будете дуже багато заробляти і почнете зраджувати?
Масяня Я• 11 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Може то премія до грамоти від розвідки?
Все возможно• 11 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Ага ,ще й з нагородами .
Kusalochka• 11 марта 2023
Нет конечно. Измены и деньги не очень связаны. Интересно, какие ответы вы ждете?] Думаете, на советчице есть мифическое существо, которое держит свечку над всеми интересующими Вас мужчинами?)
Муроводчица• 11 марта 2023
Жена Кличко, например. Бывшая жена Черновецкого.
Вот это я понимаю жены богатых мужей. Жили себе поотдельности, в своё удовольствие, при разводе получили жиииирные откупные, которых хватит до конца жизни на безбедную жизнь. То чего им переживать-то?
Да_Я_ТакаЯ_• 11 марта 2023
Если мой мне купит квартиру, машину, и я не в чем себе не буду отказывать, то пусть гуляет сколько хочет😁