Трахтибидох• 11 марта 2023
кто живет сейчас "за океаном" - США или Канада
как сложилась ваша жизнь и не жалеете, что не остались в Европе?
Четырёхсторонний скотч• 12 марта 2023
Ответ дляпостою_послушаю
А ви працюєте? Зазвичай ті, хто працюють, через 6 місяців вже точно перестають вважати крем за 5 долларів дорогим. Бо це не більше, ніж 30 хвилин роботи на мінімалці. В Україні мінімалка 40 гривень на годину. І який крем для обличчя можна придбати за 20 гривень?
Я не вважаю, що тут високі ціни. Просто треба дивитися на них відповідно до своєї зарплатні, а не порівнювати із цінами в Україні.
Так. Я працюю. Але моя зарплатня лише трохи більша, ніж в Європі (щоправда, в Європі праця була дуже важка фізично, а тут фізично легше, але ж і тут повно тяжкої фізичної праці), а ось ціни дуже сильно вищі.
Правду кажучи, наш мотив переїзду не в тому, щоб жити заможніше. Але дійсно різниця в цінах вражає.
Ответ дляпостою_послушаю
Подобається. Але ж ми знали що тут і як. Я не розумію, той чоловік не мав доступу до інтернету коли приймав рішення пхатися в таку далечінь?
Фізично робота дуже важка
Він їхав до своїх дітей,бо він люблячий нормальний батько і чоловік. Який хоче бачити як ростуть його діти.
Звісно він працює , але до війни їм вдома краще жилося і дозволити собі більше могли ніж тут. І тепер порівнюють, що було і що мають зараз.
постою_послушаю• 12 марта 2023
Ответ дляSmusish
А яких пригод ще хотілось би?
, американських?
Вас не лякає фізично важка робота?
, американських? Вас не лякає фізично важка робота?
Так. Ні.
постою_послушаю• 12 марта 2023
Ответ дляSmusish
Зрозуміло. Просто зараз дуже багато людей поприїзжало лише тому, що віза була безкоштовна, а тепер хають ту Канаду, наче вона їм щось обіцяла, а не дала
постою_послушаю• 13 марта 2023
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Я лише з українською порівнювала, то тут дешевше.
Ответ дляпостою_послушаю
Ні, причина не в тому , що винна їм щось країна. Дружина спочатку виїхала до польщі. Її бізнес накрився з початком війни, потім вона поїхала до канади з дітьми і пізніше до них приїхав чоловік.
постою_послушаю• 13 марта 2023
Ответ дляSmusish
Я не про них
постою_послушаю• 13 марта 2023
Ответ дляSmusish
Де ви і ваш чоловік працювали коли ви жили в україні ?
Чоловік був діректором дістриб´юторської кампанії, я довгий час не працювала
Чумацький Шлях• 13 марта 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Онтарио.. Торонто
А жить где будете без денег?
Не прохожу мимо• 13 марта 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
А жить где будете без денег?
На первое время дают же жилье и деньги, а работать пойду с первого дня
Чумацький Шлях• 13 марта 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Это вы сами нашли семью, которая сможет вас принять?
Не прохожу мимо• 13 марта 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Нет ещё, но Канада селит на 14 дней бесплатно
Чумацький Шлях• 13 марта 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
При наличии свободных мест, а сейчас, как я понимаю людей много. Вот мне интересно, что делать, если приехал, а мест нет
Не прохожу мимо• 14 марта 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Мы ещё визу не получили, вот получим визу, будем думать дальше
Не прохожу мимо• 14 марта 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
При чем здесь директора?
Первое время человеку нужно где-то обустроиться, а не жить на мусорнике, а потом подумать хоть о какой-то работе.
О работе надо думать сразу
постою_послушаю• 17 марта 2023
Ответ дляLalala365
Подруга в Канаде 5 месяц ,хочет уехать в Европу или в США . Приехала с деньгами + получила от государства ,сняли жилье на 6 месяцев . Сразу потратили 15 тыс канадских мани . Работу найти очень сложно . Так и сидят в потолок плюют ) работает только брат на доставке .
То они так искали. Я живу в городе, где работа часто сезонная, и то все знакомые, кто вот приехали недавно, без работы не сидят. Некоторые из двух-трёх предложений еще и выбирают. Но это не офисы, конечно.