СережкинаЯ• 12 марта 2023
Знаю, тут продавати не можна, але...
Не втрималась. Може комусь треба? Знижка гарна! І ціна смішна. Я вже 3 шт. взяла
Посудомойка• 12 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
фото
😅😅😅
Біжу замовляти.
Автор, дякую, хоч трохи настрій підняли
Біжу замовляти.
Автор, дякую, хоч трохи настрій підняли
всемВсёИмного• 12 марта 2023
Цена хорошая, но зачем 3 сковородки....тем более одинаковые или вы на подарки
Україна наше все• 12 марта 2023
Ага. А я купила ножиці для стрижки за 30 000 щоб дітям кінчики волосся підстригати.
Хотіла купити за 500 грн, але подружка перукар сказала, що погана якість і порадила за 30 000.
Даха-сваха• 12 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
фото
ваше копейки,закажите мне 3 шт. ,и номер карточки дайте,сразу оплачу
Оце так цабе• 12 марта 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Мені 5,за таку ціну смішну ніде більш не візьму.

СережкинаЯ
• 12 марта 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Одну на стіну повішу, під вишитий рушник, другу в залі, в сервант, а третю закопаю в городі, колись клад хтось знайде
Пишу_граммотно!• 12 марта 2023
И кто здесь возмущался за тарелки у Кирилла Тимошенко по 100 дол ? Если обычная форумчанка позволяет себе покупать сковороду за 500 дол
Пишу, не читаю• 12 марта 2023
Я даже не думала ,що є такі смішні ціни на сковородки,якраз вибираю,дякую за підказку,біжу замовляти
СережкинаЯ
• 12 марта 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
3 штуки!
Джонсонюк• 12 марта 2023
Це шара якась. На лохів розраховано певне. Нормальна пательня не може коштувати так дешево.)
Пишу, не читаю• 12 марта 2023
Дівчата ,а якщо серйозно,дійсно шукаю класну сковорідку,порадьте щось хороше
СережкинаЯ
• 12 марта 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Тефаль
Пишу, не читаю• 12 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Тефаль
Було їх багато, цієї марки розчарована в якості(
Чаклунка-ведунка• 12 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
фото
Єто ж євро я надеюсь
Да , иногда цены удивляют на некоторые товары.
Зоряний Шлях• 12 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Чаклунка-ведунка• 12 марта 2023
Ответ длявсемВсёИмного
На подарки соседям.
МЧСница• 12 марта 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Поїдьте в Епіцентр, там їх тьма висить . Мені в руки «лягла» vinzer з покриттям greblon . Чомусь запам’яталось це слово, дівчата тут писали, що варто саме таке брати, воно типу не шкідливе.
Чаклунка-ведунка• 12 марта 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Мне цвет не нравится, а так бы взяла, конечно
За такие копейки,я готова закрыть глаза на цвет.сойдет котлеты жарить из покупного фарша.
Пишу, не читаю• 12 марта 2023
Ответ дляМЧСница
Дякую,я там також купила продавец порадила Полярис,не прошло і року як вийшла зі строю,тому вже хочу по рекомендації
Мейк-ап форева• 12 марта 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Біол - найкращі, обожнюю.
МЧСница• 12 марта 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Ну Поляріс ніколи в житті не чула , навіть уваги б не звернула. Хотіла купити щось із Bergoff але не було вибору.
СережкинаЯ
• 12 марта 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Морковні краще
СережкинаЯ
• 12 марта 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Зайдіть в Розетку, почитайте відгуки і купуйте в Епіцентрі, якщо дешевше