Соната любви• 12 марта 2023

Організатори "Оскара" відмовилися показати звернення Зеленського

Американська кіноакадемія відмовилася показати звернення президента України Володимира Зеленського під час вручення цьогорічної премії "Оскар".

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба сказав в інтерв’ю Bild am Sonntag

"Я думаю, що якщо фільм "На західному фронті без змін" отримає "Оскар" за найкращий іноземний фільм, а президенту Зеленському, який керує країною, що веде найбільшу війну з часів Другої світової війни в Європі, не дозволять виступити на "Оскарі", то кращого прикладу лицемірства топменеджерів та продюсерів у кіноіндустрії ви не знайдете", - сказав Кулеба.

За його словами, коли з шиком відзначатимуть антивоєнний фільм, не варто ігнорувати жахіття нинішньої війни в Україні.

"Слова "смішно" недостатньо, щоб описати це лицемірство. Я не ставлю під сумнів якість фільму. Я просто кажу, люди, коли ви збираєтеся нагородити фільм про війну, п’єте шампанське і носите гарні сукні з діамантами, але не хочете чути справжню історію війни, що відбувається тут і зараз, то з вами щось не так", - обурився Кулеба.
Miafka• 12 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Так это вы перешли на личности. Я сказала, что он нас устали европейцы и это чистая правда, а вы зачем-то приплели Индию. Кстати, как раз этим и показав, что индийцев вы ставите ниже себя. То кто здесь кого делит?
Ви взагалі прочитане розумієте, чи так собі?
Miafka• 12 марта 2023
Ответ дляosna
Да ,за границей мы-низший сорт. И никогда не будем своими. Разве кто замуж удачно там выйдет. Но это очень маленький процент
Ніхто ж не говорить про «своїх», але ставлення має бути як до людини, а не як до таргана чи колорадського жука.
Модная и Голодная• 12 марта 2023
Ответ дляКузякин
Что вы несёте?
Правду! Нельзя? Или это не правда а фотошоп?
Кузякин• 12 марта 2023
Ответ дляМодная и Голодная
Это неправда, а черти что
Кузякин• 12 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Серьезно? Плохой звоночек. Это только мы до сих пор свято верим, что весь мир с нами. Среднестатистический западный европеец толком и не знает, где находится Украина, где-то в Восточной Европе. Про американцев вообще молчу, они географию толком и не знают. Им что Уганда, что Украина просто страны на букву у.
Нет. Вы несёте бред.
Кузякин• 12 марта 2023
Парашинские курицы вылезли со своей ахинеей
Carrie Bradshaw-Preston• 12 марта 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Я підписана на сторінку журналу Піпл в Iнстаграм, там була публікація, що на якійсь церемонії транслювали звернення Зеленського. I от коментарі під публікацією були на 90% негативними. Мовляв, задовбали ви зі своєю війною, Байден казьол, Зеленський казьол, висотує з нас гроші, ще й на церемонії лізе зі своїм ниттям.

Я дуууже хотіла б, що то були раша-боти, тому походила по сторінкам негативних коментаторів - на жаль, ні, активні сторінки американців, якихось пустих профілів не знайшла.

Дуже було болісно те читати. Але мабуть Оскар врахував шквал негативу і відмовився саме через це.
Шкода, що наша війна цікава лише нам. Зокрема американці від неї вже втомились. Такий я зробила висновок.
Так давно відомо, хто це пише... Ви спробуйте по кожному такому допису пройтись і подивитись, чи є історія у акаунта. У більшості її нема, або все закрито-заблоковано... Що у інсті, що на ютуб, що у твітері... Кажуть, що то праця російських бото... і якихось там ще ферм... і цьому я не здивована, - вони таке вміють і полюбляють... хоч і ванькі...
Модная и Голодная• 12 марта 2023
Ответ дляКузякин
Это неправда, а черти что
В смысле чёрти что? Есть же видео с тем «танцем»! Другое дело что правда не нравится и «неправда» как раз ваша, моя правда! Как белое чёрным назвать
Кузякин• 12 марта 2023
Ответ дляМодная и Голодная
В коромысле
СвітланкаОК• 13 марта 2023
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Ви дочитали мій пост до кінця, перед тим як відповісти?