Етитьская богомышь• 12 марта 2023

Чи робили Ви коли-небудь уколи краси?

По слідам теми в топі. Стало цікаво, чи багато жінок вважають за необхідне покращувати свою зовнішність ін´єкціями.
Ті, хто використовує ін´єкції краси, чи не боїтесь негативних наслідків таких втручань?
Результат:
вже голосів: 145
55 (37.93%) Ні і не збираюсь
49 (33.79%) Так і буду робити ще
23 (15.86%) Ні, але хотіла б
11 (7.59%) Дивитись результати
4 (2.76%) Так, більше робити не буду
3 (2.07%) Чи робили Ви ін´єкції краси?
Рожки-да-ножки• 12 марта 2023
Ответ дляМилашка-оторвашка
Ну в мене не багатий досвід, але мені кололи наприклад мільгаму для спини. Вітаміни. Робила мезотерапію шкіри голови та обличчя. Такі самі уколи тільки ігла менша. Препарати в обох випадках в ампулах, все стерильно. Мені здається пластична хірургія то вже серйозно, а це просто як догляд.
Моя близька подруга коле років з 35, також зробила собі ніс, вініри. Чесно, вона до того була гарна, зараз дещо перебрала з тими ін’єкціями, стає як усі. Зуби теж були хороші до. Але якщо їй то треба, то хай робить.
Милашка-оторвашка• 12 марта 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Ну ви мабуть про ботокс. Мені здається всі від нього трохи однакові. Навіть по телевізору бачиш актрису з ботоксом і воно неприємно. Я робила лише вітаміни але можу сказати, що в мене ефект від внутрішнього прийому хороших жіночих вітамінів разом з домашнім доглядом набагато довший та кращий ніж мезо. Що ти його випий і воно дійде до шкіри, що вколи ззовні, результат однаковий а мезо боляче і дорого. Ну це моя думка і мій досвід
Рожки-да-ножки• 12 марта 2023
Ответ дляМилашка-оторвашка
Не вникала що саме робить, але останнього разу помітила, що профіль став як в усіх. Губи вперед якось пішли. В неї від природи дуже гарне обличчя, думаю, що без тих ін’єкцій нічого б не втратила. А так ще кілька років і буде як усі.
Щодо вітамінів і харчування - дуже згідна. Бачу результати по волоссі і шкірі. Бажано зробити аналіз крові, щоб бачити чи бракує чогось. Ну і стандартно - спорт, сон. Наразі тримаюся) мені 39. Багато спорту, підкачане тіло, волосся)))) але не щаоікаюся, може колись зважуся щось зробити.
После шести ни-ни• 12 марта 2023
Нет и не собираюсь,это уколы уродства
Твоя подруга• 12 марта 2023
Делаю и буду делать, ботокс, 0,5 филлера в губы раз в год. Мой косметолог доктор с высшим медицинским образованием и многолетней практикой
Работать надо• 12 марта 2023
Ответ дляЧумачечая_
Со стоматологом некорректное сравнение. Без зубов прожить нереально.
Есть вставные челюсти, старость без зубов вполне естественна.
Работать надо• 12 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
не робила та не збираюсь.
наколоті обличчя видно, в більшості випадків до краще, ніж після, а в довгостроковій перспективі виглядає жахливо
до того ж знаю, що колють люди без медичної освіти (особисто двох таких знаю, наприклад). якщо щось не те, то потім гроші та зовнішний вигляд не повернуться, так що ну його
Видно только неудачно наколотые, а удачные вам кажутся ’натурально хорошо выглядят без всяких уколов’
Работать надо• 12 марта 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
І ще в мене є запитання до дівчат, які роблять ін´єкції. Чи вважаєте ви, що чоловіки також мають робити собі ін´єкції краси? Чи вони і так гарні і їм не обов´язково?
Мужчины могут делать со своей внешностью что захотят, это же их внешность
Работать надо• 12 марта 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
Звісно вважаю, що чоловікам нав´язують, що вони повинні багато заробляти . Так і є. Але до жінок претензій значно більше. Має і виглядати на 10 років молодше, і добре заробляти, і дітей тягти (вона ж мать)...
Те, що я не знаю чоловіків, які б робили собі ін´єкції краси і при цьому знаю багато таких жінок, свідчить про очевидну диспропорцію. Це і є свідченням нав´язаної жінкам моди, як на мене.
Вряд ли мужчины бы это афишировали.
СамавиховуюКота• 12 марта 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Ну, якщо ви не знаєте таких чоловіків, не значить, що їх нема. Яким чином вам нав´язують ін´єкції? І хто у вас вимагає їх робити? Я, наприклад, їх роблю тільки тому, що сама хочу і тільки ті, що сама вважаю потрібними. Навіть косметолог мені нічого не нав´язує.
А чи не вважаєте ви, що чоловікам нав´язують, що вони повинні багато заробляти? Чому такої вимоги немає до жінок?
Такі ось стереотипи у суспільстві... Чоловік працює, а жінка красива)
Це не тільки стереотипи, але й природа. Інстинкти. Репродуктивно цікава жінка та, яка гарно і молодо виглядає (значить вона здорова), а репродуктивно цікавий чоловік той, який добре заробляє (значить виживе з ним самка і потомство). Ось і все. Хочемо ми, чи ні- а це зашито в нас.
Меряю от единицы• 12 марта 2023
Не делала и не слобираюсь.44 года
Залізна тьотя• 12 марта 2023
Ответ дляЧумачечая_
Без зубов жить можно, но тяжело. Но да, сравнение со стоматологом некорректное
Начальник Анонимов• 12 марта 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А що смішного?
А вы их не видели, выглядели они уж очень колоритно с подколотыми губами, сделанными скулами и носом. Хотя вам наверное такие нравятся