Коренная киевлянка• 12 марта 2023

Продаж будинку. Покупці хитрозроблені чи я я багато хочу

Добрий день.
Маю будинок в місті в дуже гарному місці. Поряд зупинка (гарне транспортне сполучення, є автобуси, тролейбуси і маршрутки в будь яку точку міста, до зупинки 5 хвилин), школа, садочок, магазини, до центру міста 15 хвилин пішки. Стандартна ділянка, будинок старий глиняний, але всередині є вода (санвузол) , гаряча вода (бойлер) і газ (опалення піч/газ).
Живу в квартирі, будинком користуюсь як дачею влітку. Поряд купили ділянку і побудували ремонт авто. Хазяїн зв´язався зі мною і запропонував викупити мою ділянку.
На сайтах з продажу будинок такий старий як мій коштує 13-15 тис дол, але це буде передмістя або ближнє село.
Подібні до мого в цьому ж районі, але без газу та води від 20.
Цегляний кращий будинок в трохи гіршому місці від 30.
Мені запропонували 12 тис. Я відмовилась, мотивуючи це тим, що продавати будинок я не планую + якщо я погоджуюсь на продаж, то маю купити такий самий будинок в такому самому районі. Якщо район гірший - будинок кращий. Тому моя ціна 35 тис. 30 тис за сам будинок + 5 тис зверху за ріелтерські послуги, за машину щоб перевезти речі тощо.
Продавець назвав мене божевільною і сказав, що 10 тис золота ціна моєї ділянки.
Але я не збиралась нічого продавати - це він до мене звернувся. Плюс це він купує ділянку, а я продаю ділянку з житловим будинком, хай старим, але зі зручностями.
Результат:
вже голосів: 997
544 (54.56%) Продавець багато зоче
453 (45.44%) Покупець хитрозроблений
Нафаня Маня• 12 марта 2023
Ответ дляТишком_нишком
Так це не автор знайшла цього покупця, а він її. І якщо його умови їй не підходять, то вона і не повинна йому догодити.
Я не кажу, що повинна догодити
Я про дивну логіку наступних покупок життя ( перекладання їх на теперішнього покупця )
Наче то когось має торкати

автор Коренная киевлянка • 12 марта 2023
Ответ дляДуша компанії
Автор, мій дід в хорошому селі правда (садочок, дві школи, дорога гарна, магазинів валом, маршруток теж, і є роботи : інкубатор, ферми, бригада, поля) продав кірпічану з газом, водою, але ванни не має за 7000$. І це він перегнув був раніше -30 000 хотів. Приїхали пропонували покупці 24 000. Він відмовився. 3 роки ніхто за неї не цікавився. А тут під час війни продав за 7000... У нас хата глиняна(хороша, ремонти, двір здоровий,), ще є не добуванний навпроти. Ми не встигли його зробити. Бо чоловік на війні. І такий гіморрой ця глиняна хата. Мазати кожен рік. Десь ще сирість буває. Короче. Роботи з нею кожну весну-осінь. Ото тільки що тепла.
Тому я думаю що ви багато хочете. Але може ви найдите покупця і на таку суму🤷‍♀️ на кожен товар свій покупець 😊
Я не шукаю покупця. Мене влаштовує цей будинок в цьому місті в якості дачі
Якщо він хоче купити, то має дати мені стільки, щоб я купила аналогічне в аналогічному районі. А це в середньому 30 тис.
Нафаня Маня• 12 марта 2023
Ответ дляПенять на зеркало
Так і скажіть,що будинок не продається ,а не задвигайте свої дивні прорахунки про рієлтора і вартість перевозки речей.
Плюсуюсь
Повітруля• 12 марта 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Не закладається, якщо договір купівлі-продажу взаємовигідний. А тут він потрібен лише одній стороні. Автор чомусь повинна продати своє майно, а потім ще й взяти на себе супутні витрати.
Та нічого вона нікому не повинна. Каже ні і все
І влітку під звуки болгарки збирає вишні і смажить шашлики. Це мін, що її очікує..
Налогообложу• 12 марта 2023
Вас не устраивает его предложение, его - ваше. У каждого есть причина ценить свое имущество и деньги. Тут нет смысла выяснять кто правее
Ответ дляДля драки
Автор, о чем тема вообще?
Если ваш дом вас устраивает и вы не собираетесь его продавать, то мало ли кто и что там предложил.
Я бы поняла, если б после продажи этой хатки вы покупали бы дом дороже, тогда вроде смысл есть. А так это ни о чем, ’ шило на мыло, майку на фуфайку’ поменять
Про те я й кажу. Нащо мені продавати і взамін нічого не купити. В чому моя вигода? Благодійна допомога сусіду?
Рюмка ДЗЫНЬ• 12 марта 2023
нормально сказать просто нет , а не какие-то дикие расчеты и доводы

Птица секретарь• 12 марта 2023
Не хочете продавати - кажете НІ і питання закрите. До чого ваші розрахунки, доплати, оголошення і перевіз речей покупцю?
Меряю линейкой• 12 марта 2023
Ответ дляMilania_
5тыс сверху за машину и риэлторские услуги - це занадто
Абсолютно верно все автор написала.
Обратились к ней, не она. Она в продаже не заинтересована.
Чтобы ее заинтересовать - она огласила свою цену
Йосип_молодий• 12 марта 2023
Я думаю, что и автор и покупатель перегнули.

А правда по цене где-то посередине.

А то, что нужно взамен купить - это уже проблемы продавца, а не покупателя.

Есть стоимость земли - можно найти, сколько стоит аналогичный участок в таком же районе. И все станет на свои места.
Ковбой Хагис• 12 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
Или сделает отдых на ’даче’ максимально неприятным... чтобы она сама захотела уже избавиться от этого домика за любые деньги. Запросы у обеих сторон неадекватные, так что я бы не удивилась, если будут конфликтовать(
’Максимально неприємно’ можна зробити з обох сторін. Я не бачу неадекватності автора, вона хоче рівноцінне житло, а це не 12 тисяч. І я підтримую її в тому, що задля переїзду вона не повинна витрачати більше, ніж отримає. Покупець хоче за невеликі гроші розширити бізнес, але його хотілка не повинна хвилювати продавця.
Закуйовджена життям• 12 марта 2023
Ответ дляПовітруля
Яке призначення? Навіщо міняти? Він може мати там вагончик для життя, хоч будку. А в дворі ремонт робити. Як вам такий варіант?
Він не має право проводити промислову діяльнісь на ділянці, яка їде під домогосподарство.
Для СТО треба міняти статус ділянки .
Как нефиг делать• 12 марта 2023
Ответ дляПовітруля
І ви вважаєте це нормальним? Що людину, фактично шантажем вимушують продати своє житло за гроші, яких не вистачить на купівлю рівноцінного житла?
Тишком_нишком• 12 марта 2023
Ответ дляНафаня Маня
Я не кажу, що повинна догодити
Наче то когось має торкати
Ну як на мене, ця логіка оправдана: якщо вона будинок не збиралася продавати, якщо вже її просить покупець сам, то вона озвучує суму, яка логічно обгрунтована, щоб вона від цього продажу не була в мінусі.
Дивно було б якби вона сама шукала покупців, і реальна ціна її будинку в два рази менша, тоді так, зрозуміло, що з такою логікою вона будинок не продасть.
Ответ дляШалена невинність
Людина запитала а автор вже собі намудрувала, як вона свою мазанку продасть та гарний дім купить. Смішна
Я нічого не мудрувала.
Я пояснила покупцю свою ціну.
30 тис це не ціна супер гарного будинку.
Це такий самий глиняний будинок але обкладений плиткою або цеглою з санвузлом всередині без ремонту. Район гірший - будинок кращий. Покупець хоче мені дати кошти на таку саму хатку на окраїнах або в селі куди маршрутка ходити за розкладом.
Закуйовджена життям• 12 марта 2023
Ответ дляhalla-d95e
А хтось автору покаже документи? Вона має право перевіряти? Та й напевно в документах є всі дозволи. Як переважно в таких випадках.
100%, що дозволів немає. Через жилих забудов такий дозвіл не отримати.
Максимум - є домовленість з місцевою поліцією, акі ’прикривають’ ость таких діячів.
Забагаловка• 12 марта 2023
Ответ дляПовітруля
Честно кажучі, це незаконно. Якщо він працює, як СТО , то у нього має бути місце провадження підприємницької діяльності і це місце не відповідає нормам. Але у нашій країні довести це автору і припинити його діяльність, якщо буде заважати її спокійному житті- дуже складно. У подібній ситуацї сусіди багато років скаржаться на запах фарби, шум болгарки, але «воз и ныне там».
Ковбой Хагис• 12 марта 2023
Ответ дляНафаня Маня
Я не кажу, що повинна догодити
Наче то когось має торкати
Це зовсім не дивна логіка, бо автор вже має житло без додаткових витрат. Це теж саме, як би Ваша подруга сказала, продай мені свої босоніжки за пів ціни, бо мені дуже треба. Але й Вам треба, і Ви змушені купляти собі такі самі, ще й летіти за ними в Мілан.
Инфотуфелька• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Він навіть торгуватись не намагався. Сказав, що 12 тис достатня ціна. На моє питання що я куплю за ці кошти відповів, що це його не турбує.
Мені треба продати і купити, а продати і не купити мені не цікаво.
Ви все правильно сделали, озвучили свои пожелания ( в любом случае при продаже вы должны остаться в + )
Другой вопрос какой этот + должен быть?

КвартираЧья• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
На глиняну в селі або передмісті.
В мене авто немає, мені потрібен будинок, куди я можу доїхати з квартири громадським транспортом.
Вы серьёзно считаете что кто-то купит ваш дом?
Возле сто,?
Для драки• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Ответили ’ нет, не продаю’ и все, вопрос закрыт. Зачем выяснять кто хитрый, кто не хитрый.
Он предложил, вы отказались, тема исчерпана
Меряю линейкой• 12 марта 2023
Ответ дляНафаня Маня
При чому тут, якщо ви будете купляти 🤯
Ви можете машину купити
А можете в подорож по світу поїхати
Нинішній покупець не має відношення на якщо я буду колись …десь щось робити
Ви це не можете зрозуміти ?
Покупатель сам хочет купить, автор ничего продавать не хочет. Поэтому пркупатель имеет отношение ко всем поделаниям автора
Повітруля• 12 марта 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Для СТО треба міняти статус ділянки .
Промислову діяльність? А що це? Цікаво.
Він куму машину ремонтує. Він сусіду капота перефарбовує... Бере гроші і платить податок. Напевно ще і єдиний.
Якщо він не порушує правила проживання і т.д. То він чемний громадянин.
А ви що ніколи не бачили у приватних будинках ремонт машин? А кіоски/ машини з продажу? Живуть і працюють люди. І всі міняли призначення земельної ділянки?
Prervana• 12 марта 2023
Ответ дляSo_so
Цена товара не определяется тем, что Вы хотите купить за деньги от продажи.
Удивительно, как этого автор не понимает
Меряю линейкой• 12 марта 2023
Ответ дляПовітруля
У автора немає ще машини. Можна її вартість також закласти. А чому і ні?
Вполне. Дом за городом + авто. Почему нет?
Закуйовджена життям• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Автор, ви все правильно робите.
Ви не повинні доплачувати за те, що вам прийдеться переїжджати.
Ковбой Хагис• 12 марта 2023
Ответ дляПтица секретарь
Бо це по людські. Людина хоче розширитись, друга людина може піти їй на зустріч, але ж на за пів ціни. Тому й показала ціни.
halla-d95e• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Хата в мене глиняна, але міцна і тепла, гарний житловий стан. Я там живу влітку, зимою їздимо шашлика пожарити. Паркан високий, від запахів не нудить, бо з мого боку в нього теж будинок, а СТО глибше у дворі.
Я розумію що для нього питання не в хаті, а в землі. Але для мене питання в хаті. Я маю продати і купити рівнозначне. Тобто в межах міста з гарною інфраструктурою, а не в жопі всесвіту.
Якщо вже так йому треба ваша земля, то хай для вас купить рівноцінну хатину і обміняєтеся. По моєму, було би справедливо.
ЧакрыНеРаскрылись• 12 марта 2023
А за скільки ви тепер його продасте, враховуючи близькість сто
Ответ дляфан L.O.S.T.
Але чомусь глиняну ви знову не хочете, а задивляєтеся на цегляні. Але, щоб в кращому будинку ще й всі комунікації були, і ще щоб вам помпенсували всі інші надуманні витрати. Я розумію, що мало мабуть вам запропонував сусід, але ви загнули, і сильно
Звичайно, бо район гірший. Гірший район - краща хата. Я написала, що ціни плавають до 35 тис. Або хати з червоної цегли на мінімальному фундаменті які будували в 50-60 роках, або такі самі глиняні але плиткою обкладені.
Я не дивилась для себе новобудови з ремонтами.