Коренная киевлянка• 12 марта 2023
Продаж будинку. Покупці хитрозроблені чи я я багато хочу
Добрий день.
Маю будинок в місті в дуже гарному місці. Поряд зупинка (гарне транспортне сполучення, є автобуси, тролейбуси і маршрутки в будь яку точку міста, до зупинки 5 хвилин), школа, садочок, магазини, до центру міста 15 хвилин пішки. Стандартна ділянка, будинок старий глиняний, але всередині є вода (санвузол) , гаряча вода (бойлер) і газ (опалення піч/газ).
Живу в квартирі, будинком користуюсь як дачею влітку. Поряд купили ділянку і побудували ремонт авто. Хазяїн зв´язався зі мною і запропонував викупити мою ділянку.
На сайтах з продажу будинок такий старий як мій коштує 13-15 тис дол, але це буде передмістя або ближнє село.
Подібні до мого в цьому ж районі, але без газу та води від 20.
Цегляний кращий будинок в трохи гіршому місці від 30.
Мені запропонували 12 тис. Я відмовилась, мотивуючи це тим, що продавати будинок я не планую + якщо я погоджуюсь на продаж, то маю купити такий самий будинок в такому самому районі. Якщо район гірший - будинок кращий. Тому моя ціна 35 тис. 30 тис за сам будинок + 5 тис зверху за ріелтерські послуги, за машину щоб перевезти речі тощо.
Продавець назвав мене божевільною і сказав, що 10 тис золота ціна моєї ділянки.
Але я не збиралась нічого продавати - це він до мене звернувся. Плюс це він купує ділянку, а я продаю ділянку з житловим будинком, хай старим, але зі зручностями.
Результат:
вже голосів:
544 (54.56%)
Продавець багато зоче
453 (45.44%)
Покупець хитрозроблений
Весотехник• 12 марта 2023
Ответ дляБегущаяпо
Нормально сказать что я ничего не продаю, а не из соседа делать ’хитрозробленого покупця’.
Я приблизно уявляю, яка то була розмова. У мене в дядька так нотаріальна контора намагалася викупити квартиру, що знаходилася над ними. Ну, як викупити: замість його двушки у домі-сталинці у гарному місці купити однушку в іншому місці. Розказували про те, що більше за неї не купиш, бо там ремонту нема, та що якщо залл´є, то грошей розплатитися не знайде. Все це так агресивно, що він вже майже погодивсь. Коли ми прийшли разом з ним й сказали що будемо самі займатися продажем (бо було зрозуміло, бо життя йому не дадуть) розказали що нас, як майбутніх спадкоємців, цікавлять тільки гроші, квартиру продамо а та його на вулицю викинемо. Результат: квартиру продали за хороші гроші, купили двушку-улучшенку у цегляному будинку недалеко від нас (бо роки йдуть, він одинок, тож допомога з голос буде потрібна) та й ще гроші у нього залишилися.
Птица секретарь• 12 марта 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Бо це по людські. Людина хоче розширитись, друга людина може піти їй на зустріч, але ж на за пів ціни. Тому й показала ціни.
Що там по людськи? Автор сказала, що не зацікавлена в продажі, це ви щось своє тулите про йти на зустріч. Не зацікавлена - кажеш чітке ні і не морочиш голову своїми дивними розрахунками.
Повітруля• 12 марта 2023
Ответ дляЗабагаловка
Честно кажучі, це незаконно. Якщо він працює, як СТО , то у нього має бути місце провадження підприємницької діяльності і це місце не відповідає нормам. Але у нашій країні довести це автору і припинити його діяльність, якщо буде заважати її спокійному житті- дуже складно. У подібній ситуацї сусіди багато років скаржаться на запах фарби, шум болгарки, але «воз и ныне там».
Я говорю про варіант ФОП - ремонт автомобіля.
Він бере гроші за те, що фару замінив. Все. Він це може зробити на вулиці, наприклад. Як швидка допомога.
Нафаня Маня• 12 марта 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Покупатель сам хочет купить, автор ничего продавать не хочет. Поэтому пркупатель имеет отношение ко всем поделаниям автора
Якщо не хоче , то просто НІ є слово
Щастя-здоровля• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Мені все одно ж бажаючі чи немає бажаючих. Я будинок не збиралась продавати. Мене знайшли і пропонують 12 тис з таким виглядом, що я ще маю бути вдячна за шалену щедрість. Він навіть торгуватись не намагався. Сказав, що 12 золота ціна і більше він не дасть.
Ну не дасть, так не дасть. Мені щоб влітку вишні зібрати, помідори посадити та шашлика посмажити цього будинку достатньо.
Ну якби ви так думали, то не створювали б тут тему.
У мене є спадщина у селі. Великий, гарний цегляний будинок, але без зручностей. Їх можна зробити. Бо будинок великий і місце є не на одну ванну навіть.
Але село не газифіковане і 40 км. до міста. Їздити звідти на роботу не варіант для мене. Квартира і робота в 5 хвилинах. Мені дуже зручно було.
Кошти, які давали за будинок- копійки. Не продавала. Пустила людей безкоштовно. Вони там живуть і будинок не руйнується.
Ви, можливо, теж не думали про продаж. Але після пропозиції- захотіли, тому й тему створили.
Але хоче те все ж багато. Хоча то є ваше право.
Меряю линейкой• 12 марта 2023
Ответ дляНафаня Маня
Якщо не хоче , то просто НІ є слово
Продается все, даже английская королева. Вопрос всегда в цене.
Если сделка будет выголна автору - почему не продать?
Птица секретарь• 12 марта 2023
Ответ дляPrervana
Удивительно, как этого автор не понимает
Там не покупець хитрозроблений))) покупець назвав чіткі умови, а автору ніби й продавати не треба, але вже й ціну ріелтора виставила).
Зоя Жорівна• 12 марта 2023
Ответ дляПовітруля
Різниця у тому,що він у своєму дворі ,що хоче те й робить. Відповідно до чинного законодавства.
Де порушення? ФОП - ремонт автомобіля. Десь написано,що не можна у себе у дворі? В межах житлового сектору?
Якщо написано, то можна автору викликати поліцію
А якщо ФОП це пилорама? Або маслобойня чи олійня, як правильно?
Коренная киевлянка
• 12 марта 2023
Ответ дляПовітруля
А що він мав сказати? Йому потрібна земля. А не ваші пропозиції котеджів
При чому тут котеджі.
30 тис це звичайні старі одноповерхові хатки з червоної цегли або такі самі глиняні обкладені плиткою з водою і газом всередині. В віддалених районах житло набагато дешевше, але мені потрібна хата в такому ж районі як і моя.
КвартираЧья• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Я йому скинула на ОЛХ об´яви з цінами на житло. В районах, які мене влаштовують. Вони гірші ніж мій, але в моєму районі тільки дуже гарні двоповерхові будинки продаються. Середня ціна 30тис. Десь 25, десь 35. Продавець сказав, що золота ціна 12, а те, що я нічого не куплю його не цікавить.
Когда этот домик нафнафа рассыпится от старости, что будете делать?))
Повітруля• 12 марта 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Не знаю. Не цікавилася.
Весотехник• 12 марта 2023
Ответ дляПенять на зеркало
Так і скажіть,що будинок не продається ,а не задвигайте свої дивні прорахунки про рієлтора і вартість перевозки речей.
Якщо сусід може задвигати, то чому автору не можна?
Стріляний птах• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Автор, Вы совершенно правы. Я не понимаю когда пишут что вы хитросделанная
. Вы дом на продажу не выставляли, после предложения все правильно обдумали ..
Сейчас 10 тыс...это пыль. А новые приобретения, переезды и т.д. напряг..а за напряг,если сосед хочет купить, надо платить
. Вы дом на продажу не выставляли, после предложения все правильно обдумали .. Сейчас 10 тыс...это пыль. А новые приобретения, переезды и т.д. напряг..а за напряг,если сосед хочет купить, надо платить
Послушная• 12 марта 2023
автор, я не правильно проголосувала, я підтримую вас. Ваш сусід хотів за безцінь купити у будинок, знести його та побудувати те, що він хоче. Притому, що ви навіть не збиралися нічого продавати
відмовили і правильно зробили, головне, щоб він не почав вам капостити
Ковбой Хагис• 12 марта 2023
Ответ дляПтица секретарь
Нічого я не тулю, читайте уважно автора. Автор готова продати, хоч і не збиралась. Якби було чітке ні, то і теми б не було.
Джавеліна• 12 марта 2023
Ответ дляКовбой Хагис
’Максимально неприємно’ можна зробити з обох сторін. Я не бачу неадекватності автора, вона хоче рівноцінне житло, а це не 12 тисяч. І я підтримую її в тому, що задля переїзду вона не повинна витрачати більше, ніж отримає. Покупець хоче за невеликі гроші розширити бізнес, але його хотілка не повинна хвилювати продавця.
Её запрос - это примерно так же, как просить повысить зарплату, потому что а чего Вася больше получает. Она может хотеть купить взамен, что угодно. Но её дом стоит не больше, чем аналогичные такие же. Без добавок на потенциальные будущие риелторские (рассчитывает на 2, но заложил в цену 5), переезд или ещё что-то такое. Заложить на неудобства, конечно, есть смыл, но автор явно перезалодилась. Так же как и сосед уж очень с размахом попытался занизить цену.
Прям любопытно теперь, смогут ли в итоге договориться или таки пересрутся и будут годами портить друг другу жизнь. Жаль, что не узнаем.
Зоя Жорівна• 12 марта 2023
Ответ дляПовітруля
Не знаю. Не цікавилася.
Ну так поцікавтеся, будь ласка, перед тим, як стверджувати, що в своєму дворі можна робити що хочеш.
Щастя-здоровля• 12 марта 2023
Ответ дляКак нефиг делать
І ви вважаєте це нормальним? Що людину, фактично шантажем вимушують продати своє житло за гроші, яких не вистачить на купівлю рівноцінного житла?
А де ви у пропозиції сусіда знайшли шантаж?
Повітруля• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
При чому тут котеджі.
У вас є хата. Живіть і радійте. Тренуйтеся сказати слово НІ. Якщо знову до вас прийдуть.
Який сенс колошматити усе це?
Ви просто загорілися можливістю отримати кращий будинок, а тут такий облом.
Який сенс колошматити усе це?
Птица секретарь• 12 марта 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Я якраз і читаю, тому і бачу,що автор продати хоче, але ціни не складе своїй глинянці. І, абсолютно з вами згідна, що якщо не хочеш продавати - то нема чого створювати тему і набивати ціну своїй хаті, яку і продавати - то ніби не хочеш.
Коренная киевлянка
• 12 марта 2023
Ответ дляПовітруля
Та нічого вона нікому не повинна. Каже ні і все
І влітку під звуки болгарки збирає вишні і смажить шашлики. Це мін, що її очікує..
Я знаю що мене очікує. СТО та шиномонтаж там вже кілька років, живу і дискомфорту не відчуваю.
Він захотів розширитись - хай купить мені житло на заміну. Ні - то кожен лишається при своєму.
КвартираЧья• 12 марта 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Автор хочет НЕ равноценное.
Меряю линейкой• 12 марта 2023
Ответ дляКвартираЧья
Вы серьёзно считаете что кто-то купит ваш дом?
Возле сто,?
А вас не смущает, что до предложения продать она в принципе этого делать не собиралась?
Ковбой Хагис• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Все вірно.
Забагаловка• 12 марта 2023
Ответ дляПовітруля
Ну якщо він буде тільки заміну фар робити, то автора все влаштовує. Але, ви ж самі розумієте- він буде намагатись робити повний цикл ремонту авто, інакше погорить.
Нематрьошка• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
За менші кошти я куплю тільки будинок в передмісті. Мені воно не потрібно. Я маю купити таке саме в такому самому районі.
Нащо мені продавати будинок щоб в результаті нічого не купити. В чому моя вигода?
Ні в чому)
Не продавайте за низьку ціну!
У моєї бабусі викупили квартиру 1кімнатну хрущ під бізнес на ’червоній лінії’ у периферійному районі за ціну, яка дозволила купити дві 1к квартири у кращих р-нах. Або ж можна було купити 3кімнатну у тому ж.
Це викуп не для проживання, а для бізнесу. І там діють інші розцінки.
У вашому випадку не продавати. Ви ж там не мешкаєте, а для дачі сусідство з автосервісом маловажливе.)
Розвиток подій буде: або бізнесмен таки сплатить потрібну вам ціну, або ви просто залишитесь при тому, що маєте, що вас абсолютно влаштовує, а от його ні.)
Не продавайте за низьку ціну!
Повітруля• 12 марта 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Здрастє приїхали.... Ми про ремонт машин. І я знаю,що пишу.
А якщо вам цікаво про пилораму,то дізнавайтеся самі. Мені потреби у цього немає.
Птица секретарь• 12 марта 2023
Оо, вже сусід шантажує автора, змушує продати))) врємя афігітельних історій))))
Железный коготь• 12 марта 2023
Може я чогось не розумію, але дача в центрі міста де через паран автомайстерня? Хм. Ну то на великого поціновувача