Коренная киевлянка• 12 марта 2023

Продаж будинку. Покупці хитрозроблені чи я я багато хочу

Добрий день.
Маю будинок в місті в дуже гарному місці. Поряд зупинка (гарне транспортне сполучення, є автобуси, тролейбуси і маршрутки в будь яку точку міста, до зупинки 5 хвилин), школа, садочок, магазини, до центру міста 15 хвилин пішки. Стандартна ділянка, будинок старий глиняний, але всередині є вода (санвузол) , гаряча вода (бойлер) і газ (опалення піч/газ).
Живу в квартирі, будинком користуюсь як дачею влітку. Поряд купили ділянку і побудували ремонт авто. Хазяїн зв´язався зі мною і запропонував викупити мою ділянку.
На сайтах з продажу будинок такий старий як мій коштує 13-15 тис дол, але це буде передмістя або ближнє село.
Подібні до мого в цьому ж районі, але без газу та води від 20.
Цегляний кращий будинок в трохи гіршому місці від 30.
Мені запропонували 12 тис. Я відмовилась, мотивуючи це тим, що продавати будинок я не планую + якщо я погоджуюсь на продаж, то маю купити такий самий будинок в такому самому районі. Якщо район гірший - будинок кращий. Тому моя ціна 35 тис. 30 тис за сам будинок + 5 тис зверху за ріелтерські послуги, за машину щоб перевезти речі тощо.
Продавець назвав мене божевільною і сказав, що 10 тис золота ціна моєї ділянки.
Але я не збиралась нічого продавати - це він до мене звернувся. Плюс це він купує ділянку, а я продаю ділянку з житловим будинком, хай старим, але зі зручностями.
Результат:
вже голосів: 997
544 (54.56%) Продавець багато зоче
453 (45.44%) Покупець хитрозроблений
Библиотекарь• 12 марта 2023
Ви багато хочете. Якщо будинок старий, то брати за нього 30 - це реально занадто.

Айболитная• 12 марта 2023
Дом из глины не стоит таких денег.
ЯНаПэПэ• 12 марта 2023
Може він і малувато запропонував, але поруч з такою майстернею, той будинок Вам не буде потрібен, відпочинку там ніякого (
За літо ще стріпає Вам нерви і будете просити, щоб забрав за 10 тис.
Как нефиг делать• 12 марта 2023
Автор, у вас нормальні вимоги. Не хоче - нехай не купує.
Леопардові панчохи• 12 марта 2023
Старый глиняный дом ценность представляет только для вас. Для покупателя ценность - земля. Поэтому хотите много вы. Особенно с переездом.
Можете не продавать и вопрос будет закрыт.
Джавеліна• 12 марта 2023
Вы оба) Особенно умилили расчёты на ’вещи перевезти’.

Ну и если честно, само наличие такого соседа серьёзно просаживает цену на ваш дом. Я бы такой вариант для покупки вообще не рассматривала.
автор Коренная киевлянка • 12 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
За менші кошти я куплю тільки будинок в передмісті. Мені воно не потрібно. Я маю купити таке саме в такому самому районі.
Нащо мені продавати будинок щоб в результаті нічого не купити. В чому моя вигода?

Повітруля• 12 марта 2023
Він правий. Цікавий у вас розрахунок виходить. Особливо за перевезення речей
Milania_• 12 марта 2023
5тыс сверху за машину и риэлторские услуги - це занадто
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я і не буду продавати.
Тим більше я нічого продавати не збиралась, це він мене знайшов.
Бегущаяпо• 12 марта 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Вот это нормальни вымоги, если покупатель сам автора нашел - ’5 тис зверху за ріелтерські послуги’?
Перловая Кашка• 12 марта 2023
А при чем тут риелторские услуги? Совсем непонятно. Вы риелтор ?
Паспортный стол• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Можете не продавати. Вас ніхто не примушує
Ответ дляПовітруля
В чому правий?
Що я куплю за кошти, які він мені запропонував.?
Таку саму гляну хатку в селі? В чому тоді моя вигода?
Спасу мир• 12 марта 2023
У моєї бабусі глиняна хата, ліпити потрібно двічі на рік, бо там відкололось, там стіна просідає. Ні за які гроші, глиняну хату не купила б.
Леопардові панчохи• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Так не продавайте. Он же вас не заставляет.
И он не будет смотреть на дом и его удобства. Он этот дом снесет. Его интересует исключительно земля, а не халупка на ней. Может со временем он и накинет пару тысяч, но явно не то, что вы хотите.
Повітруля• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Я і не буду продавати.
Будете тепер на сто відпочивати. Повезло шалено
Налетчица Муся• 12 марта 2023
Які ще ріелторські???
Ответ дляMilania_
Він навіть торгуватись не намагався. Сказав, що 12 тис достатня ціна. На моє питання що я куплю за ці кошти відповів, що це його не турбує.
Мені треба продати і купити, а продати і не купити мені не цікаво.

Фима Собак• 12 марта 2023
Його право запропонувати, Ваше відмовитись, у кожного своя правда.
Він хоче купити землю, а стара хата цінність має лише для Вас, перевезти речі і ріелтор то занадто.
Нажаль, таке сусідство Вам нічого хорошого не принесе.
Спасу мир• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Він ще багато Вам запропонував.
Как нефиг делать• 12 марта 2023
Ответ дляБегущаяпо
Так, нормальні. Вона нічого продаввти не збиралася і озвучила ціну, за яку згодна це зробити. А покупець хай думає, влаштовує його, чи ні.
Забагаловка• 12 марта 2023
Автор, я би перевірила законність будови сусідом СТО біля житлових будинків.
Повітруля• 12 марта 2023
Ответ дляКак нефиг делать
То де і хто рієлтор?
Кому 5 тисяч?
Как нефиг делать• 12 марта 2023
Ответ дляЗабагаловка
Оце точно.
Цікавий писочок• 12 марта 2023
Я б нізащо не купила будино поряд біля якого ремонт авто,але то ваша справа
Повітруля• 12 марта 2023
Ответ дляЗабагаловка
Це може буде зовсім не сто, а просто ФОП у себе у дворі.
Ответ дляСпасу мир
Він ще багато Вам запропонував.
З його боку може й багато. Але я за таку суму нічого собі не куплю, тому мені воно не потрібно. Навіть однокімнатна квартира в моєму місті коштує дорожче.
СережкинаЯ• 12 марта 2023
Він вийшов на вас напряму, без ріелторів. Які ріелторські послуги 5 тис?
Спасу мир• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Ну чому не хватить? На глиняну хватить.