Це що я вже ніколи не забуду,те,що вже ніколи не вийде із голови побачивши ці фото...і це тільки один із багатьох злочинів рашистів в Україні,а скільки ще таких діток було вбито в тому числі і ракетами...
Не знаю чому мене саме це так зачепило до жаху, можливо тому що моя дитина такого ж віку.
Чашечка кофе• 12 марта 2023
А скільки ще таких злочинів на територіях, які окуповані з 14 року...
prosto_aisha• 12 марта 2023
Ой я десь прочитала що росіяни, в Маріуполі на місці зруйнованих будинків, будуть свої, а в підвалах останки загиблих не захоронені.
ArmUkraineNow• 12 марта 2023
Ответ дляprosto_aisha
не знаю, що гірше з цього: читала, що ті будинки в Маріуполі разом з останками людей, які росіяни зносять, потім усе це ’будсміття’ (по факту докази злочинів), вивозять до себе і переробляють на матеріал, з якого зроблять дорогу.
тобто, кістки загиблих людей вкатають в асфальт. щоб ніхто не довів ці їх злочини.
olgabaluta• 12 марта 2023
Я очень хочу, чтобы с педерастами сделали то же самое. Вот так же - зверски - поубивали их и их детей.... А тех, кто пишет *не трогайте деток*, могу только на х.... послать. 😰
winter2011• 12 марта 2023
коли ми виїзжали з Бучі, я бачила вздовж дороги розтріляні авто,з написами діти, чоловік бачив і людей в авто,я намагалась не дивитись, навколо все пахло гар´ю, страхом і смертю
...
тварі, просто найбільше зло на землі, дуже сподіваюсь на що вони за все поплатяться
... тварі, просто найбільше зло на землі, дуже сподіваюсь на що вони за все поплатяться
Ответ дляwinter2011
...
Обнімаю вас. Ми теж подібне бачили. Ненавиджу кацапів.
SovaNaSevere• 12 марта 2023
вчера родня с Донбасса хвалилась, что ихнИй зять на стройке в Марике зарабатывает 200 тысяч рублей. говорю ’ а зачем развалили все? а теперь строят они на трупах, земля там не стонет под стройкой?’
ответа нет
Gipotenuza• 12 марта 2023
Ответ дляSovaNaSevere
ответа нет
На риторические вопросы не дают ответы.
SovaNaSevere• 12 марта 2023
Ответ дляGipotenuza
На риторические вопросы не дают ответы.
ну у них аргумент ’молодцы, отстраивают’.
фазу ’молодцы, разрушили’ пропускаем автоматически. все равно молодцы, строят, рабочим платят.
там логика отъехала.
SlawaUkraine• 12 марта 2023
Ответ дляprosto_aisha
весь город кладбищем сделали ,не представляю как там люди жить будут
prosto_aisha• 12 марта 2023
Ответ дляSovaNaSevere
там логика отъехала.
Я так одному руському в інсті, що вони отстраивают, мол молодцы какие, написала, не треба було руйнувати, і вбивати, то й не треба було б нічого будувати, а толку, вони ж дурні непробивні
Ответ дляArmUkraineNow
Де читали?
ArmUkraineNow• 12 марта 2023
Ответ дляАйфон-e81c
Де читали?
в новинах. це було не сьогодні і не вчора, я джерело не запам´ятовувала.
Ответ дляwinter2011
...
А як ви виїхали?
Ви в окупації були?
Це що на фото трапилось в Київській області с.Здвижівка
Ви в окупації були?
ArmUkraineNow• 12 марта 2023
Ответ для Кабадука
Друга вбили в Бучі 7 березня, його тіло знайшли в братській могилі біля церкви. Його номер телефону досі в списку моїх контактів, і ось 7 березня цього року прийшло повідомлення, що номер приєднується до Телеграм, привітайте його
співчуваю.
можливо рік не було поповнення і моб.оператор перепродав номер - як версія.
winter2011• 12 марта 2023
Ответ дляАйфон-e81c
А як ви виїхали?
Ви в окупації були?
такі авто були в багатьох містах по Київщині і Житомирська траса.
В окупації були, виїхали по ’зеленому коридору’
winter2011• 12 марта 2023
Ответ дляSovaNaSevere
ответа нет
у моїй хрещеної племінниця з сім,єю з Маріуполя, вона ще й інвалід, погано ходить. Вони були в підвалі, відбувся приліт в будинок, все почало горіти, пожежа була такої сили, що плавились пластикові вікна і все тікло в підвал,їх витягли інші люди і вони змогли виїхати з Маріуполя в рашку. Через деякий час вони вишли на зв´язок і почали говорити що хочуть в Маріуполь, там вже все відбудовує росія,нові будинки, всьо зашибісь,і ще овочі дешеві
...от що в голові в людей,їх майже не вбили,вивезли в рашку,залишили без усього що вони за життя надбали,але росія маладец,всьо отстроит