Краса!
kirpichenko• 12 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Боже які люди! Дуже рада вас бачить!
Я тут на місті, просто бігаємо у сховище,а там інтернету немає от і не сижу у хвилювалці. Та і в телеграм слідкую за новинами, якщо не летить нічого то займась своїми справами.
Дякую
Сестры Гримм• 12 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Боже які люди! Дуже рада вас бачить!
а хвилювалочку (свою ж власну) прогулює
Сестры Гримм• 12 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ото сидіть вдома і чаї ганяйте😂
та вже в очах хлюпають ті чаї.
Сестры Гримм• 12 марта 2023
Ответ дляZelenkа
😂
Ну що ж, кажуть, в березневий день сім погод міняється. Теж болото тепер після снігу🤪
Я в магаз сьогодні вийшла, вирішила ще пройтися - вернулася по вухах в багнюці. Ну болото - пес з ним. Аби сонечко гріло.
Ответ дляZelenkа
В мене на днях спогад виліз в фб - років 5 тому ми шашлики смажили в цей час, і вже дерева були в бруньках.
А позаторік (чи три роки тому?) в березні ще були такі кучугури, що піднімалися вище парканів. Люди оті купи снігу, що були на вулиці, заносили до двору і розкидували по двору де прийдеться, бо реально можна було з сугробів спокійно перестрибнути через паркан. А як ще і зсередині така ж купа, то можна пішки перейти) В мене фотки були, як малому по коліна снігу, чи то кінець березня, чи навіть початок квітня... А потім це все текло дорогами...