ЗновЗдоров• 12 марта 2023
Набiр для чищення в АТБ хто купляв? Який краще - керамiчнi леза чи нержавiюча сталі
Чи якiсний цей набiр - пiлер, нiж i дошка. Цiна 69 грн. Керамiчний добре рiже та чистить?
Треба ось так• 12 марта 2023
Норм цена. Но я в последнее время беру подороже но на дольше. Не люблю гору ненужного мусора дома но дешевле.
ЗновЗдоров
• 12 марта 2023
Ответ дляВаршавскаяЮ
Никак. Отстой
Керамiчний чи з нержавiюч.сталi?
Ламборджини• 12 марта 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Керамiчний чи з нержавiюч.сталi?
В мене керамічні ламаються зразу,вже 3 штуки викидала
Купила нержавіючий ніж Ікеа,декілька років політ нориальний
Мені ніж подобається дуже гострий і різати одне задоволення ним, особливо коли потрібно тонко та аккуратно, проте так ламається в мене в 3,але такої якості нержавійки, стаді не зустрічала.А та штука для чишення овочей мені спочатку зовсім не зайшла,а зараз приловчилась,нею дійсно швидше чистити овочі
Наездница• 12 марта 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Керамiчний чи з нержавiюч.сталi?
Купіть ікеа і забудьте про це
Ну ниче се• 12 марта 2023
Как то не очень выглядят. А вам именно набор нужен? У меня вот такой нож, для овощей, он супер, даже не задумывалась про набор..
ЗновЗдоров
• 12 марта 2023
Спасибо за ответы. Не купила. Мне доска не понравилась - хлипкая и тонкая. Просто набор интересный.