Рання пташка• 12 марта 2023
я погана господиня? Чесно тільки.
1.посуду звичайно мию кожен день.
2.пилесошу раз в декілька тижнів мабуть.
3.підлогу на кухні мию раз в декілька місяців .
4.речі поперу , кидаю на підлогу вішаю далі, речі не прасую
5.ванну мию може раз в 2 місяці
6.генеральне прибирання всередині в тумбочках також рідко роблю тому там часто дурдом.
7.поверхнево складаю для вигляду.
Сміття виношу постійно вдома звичайно не смердить ні нічо.
5.ванну мию може раз в 2 місяці
7.поверхнево складаю для вигляду.
Результат:
вже голосів:
277 (73.47%)
Так
100 (26.53%)
Ні все ок
Дайте подумать• 12 марта 2023
Я такая же, забила на идеальную уборку, никому оно не нужно
Миску вам бы только добавить для чистого белья
Чтооооооооооо?• 12 марта 2023
Ответ дляgrechka827
Ну як вам сказати, посуду люди миють одразу після використання чи складають в ПМ
В брудній ванні митись і перебувати дуже огидно
Про кухню, взагалі, жесть, це роблять декілька разів на день. Мінімум раз
У вас щось з руками? як треба готувати щоб підлогу на кухні по декілька разів в день мити.
Українська зірочка• 12 марта 2023
Ну если вам норм, то и норм.
Мне лично без регулярного мытья полов плохо дышать.
Подтяжка• 12 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
Якщо живете одна, то ок. Якщо діти, то не бажано такий приклад показувати)
Я живу одна - пилесос 3 р. на тиждень, підлогу мию 2 р., пил 1-2 р на тиждень, речі всі по місцях. Сантехніку кожень день натираю)
Ну так ви не працюєте
Забагаловка• 12 марта 2023
Ответ дляНоу коммент
вообще нет. почему вы судите по себе? я не готовлю вообще. малый может разогреть пиццу в духовке. я делаю кофе. полы моет робот. могу раз в неделю протереть. что у вас зп свинюшник, что нужно мыть несколько раз в день?
100%
если по нескольку раз мыть в день- это в жизни нужно больше ничем интересным не заниматься, кроме уборки)
Ваша прЭлесть• 12 марта 2023
Ответ дляДайте подумать
Між тим, що описала автор і ідеальним прибиранням - прірва
Мудрецыха мира сего• 12 марта 2023
Я зараз така. З цією війною нічого не хочу робити, хоча раніше була дуже хазяйновита
KROX@• 12 марта 2023
Ответ дляНе служанка
Дівчатка і я така, як ви. У мене 3 дітей. Всі гарно виглядають. Пилошошу частіше.
У меня - один. Но каждый день после работы - у него кружки. Вожу я. Муж работает дольше. Есть готовлю. На уборку уже нет не сил, ни желания.
Мне отлично)
Мой завтрак• 12 марта 2023
Можна поцікавитись, як ви виглядаєте? Чи слідкуєте за собою, зовнішнім виглядом власним, вагою?
наКоблучках• 12 марта 2023
Хорошая хозяйка, плохая хозяйка, какая разница? Лишь бы счастливая была
Омлетик• 12 марта 2023
Я как нелюбитель пылесосить и мыть полы советую робот пылесос. Я на НГ получила,это счастье. Он отлично пвлесосит, тряпку прицепил и полы протер. Дома сразу ощущение свежести
KROX@• 12 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
Ну понятное дело, что делать вам больше нечего кроме как сантехнику натирать...
Ms. Dolly• 12 марта 2023
Ответ дляБауди на ауди
Підлога теж? Як можна готувати, і не вимити все після,цього? За прання мовчу, це жесть. А чого це вас так зацікавило, яка ви господиня? Раніше все ок було?
А у Вас під час приготування все на підлогу падає?
Радість моя• 12 марта 2023
Я думала, я такая себе хозяйка, но пол мою 2 раза в неделю) правда квартира 36 кв - что там мыть)
Пописанная парта• 12 марта 2023
Ответ дляKROX@
Думаете сверкающие смесители и чистые унитаз, умывальники - это плохо?)
Планшетница• 12 марта 2023
Еее.... а нашо прати, якщо ви випрані речі кидаєте на пілогу, яку ви миєте раз в два місяці?
Подтяжка• 12 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
Думаю, что у вас ОКР
KROX@• 12 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
Это прекрасно. Но я не могу себе позволить тратить свою жизнь на унитаз)
Обнемашечка• 12 марта 2023
Підлога раз в 2 міс,то ноги прилипають,хоч раз в 2-3 нед,а протру,що там тоі підлоги і ванна брудна мені не підходить,там 2 хв мити.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 марта 2023
Я маю кота і собаку, тому якби я пилососила раз на декілька тижнів, то в квартиру було б не зайти.
Тому я роблю це щодня. Коли за допомогою робота, коли сама пилосошу і мию підлогу майже щодня, бо кіт любить мити лапи в раковині і стежки по ламінату робити.
В мене знайома була, яка рахувала, що в неї чисто.
Але носки треба було викидати після походу в гості, бо відіпрати їх не можливо було.
Обнемашечка• 12 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
Прекрасно,але ж то все треба робити.
Пописанная парта• 12 марта 2023
Ответ дляKROX@
Он такой у вас грязный, чтоб тратить минуту на унитаз?) Там же мыть нечего
с_переулочка• 12 марта 2023
Сори, но пол на кухне мыть раз в пару месяцев не ок.
Посуду считаю можно оставил на следующий день , но ванна , кухня .. боюсь спросить об унитазе
KROX@• 12 марта 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А дети у вас есть? Муж?
Сирожено_пирожено• 12 марта 2023
Ответ дляgrechka827
Ну, поо кухню и несколько раз в день это другая сторона медали. Окр разве что
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 марта 2023
Ответ дляKROX@
Скільки часу у вас займає помити раковину і унітаз?
У мене хвилин 5-7
Українська зірочка• 12 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Вот этот момент я тоже не поняла. У меня никогда ничего не падает, никто не крошит едой на пол🤷♀️🤷♀️
Вообще, единственный мусор на полу в доме-это пыль и мои волосы, все.