Рання пташка• 12 марта 2023
я погана господиня? Чесно тільки.
1.посуду звичайно мию кожен день.
2.пилесошу раз в декілька тижнів мабуть.
3.підлогу на кухні мию раз в декілька місяців .
4.речі поперу , кидаю на підлогу вішаю далі, речі не прасую
5.ванну мию може раз в 2 місяці
6.генеральне прибирання всередині в тумбочках також рідко роблю тому там часто дурдом.
7.поверхнево складаю для вигляду.
Сміття виношу постійно вдома звичайно не смердить ні нічо.
5.ванну мию може раз в 2 місяці
7.поверхнево складаю для вигляду.
Результат:
вже голосів:
277 (73.47%)
Так
100 (26.53%)
Ні все ок
Жерица ночи• 12 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
Думаете сверкающие смесители и чистые унитаз, умывальники - это плохо?)
Так ви ж одна?
Має бути тиждень чисто.
Жерица ночи• 12 марта 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Скільки часу у вас займає помити раковину і унітаз?
У мене хвилин 5-7
У мене більше, у мене окремо і ванна і туалет 30 хв.точно.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 марта 2023
Ответ дляKROX@
Т е вы каждый день работаете 8 часов, потом везете реьенка на кружек, ждете ее там, везете домой, готовите ужин, ужинаете, а потом моете пол?
Я працюю віддалено і можу спокійно серед свого робочого дня завезти доньку в художню школу, а потім з ноутом сісти в будь якому кафе і працювати далі.
А підлогу можу мити коли вранці, коли ввечері. Як час маю і дивлячись чи треба кудись їхати чи ні
ПоЗиТиВнАя• 12 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
Он такой у вас грязный, чтоб тратить минуту на унитаз?) Там же мыть нечего
Смотря о чем речь. Туалет имеет пол стены и тп ...
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 марта 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ой прям. Так никто не может. Сейчас выяснится что дома мать ещё живёт или домработница или детей то и нет
Читайте нижче, дитина є.
І кіт з собакою.
Помічниці по хазяйству немає, не потрібно мені це
І кіт з собакою.
ПоЗиТиВнАя• 12 марта 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Читайте нижче, дитина є.
І кіт з собакою.
Вище) робот моет уже вам легче. Да и от квадратуры зависит и количества проживающих
Коржик• 12 марта 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
а..я графу извоз детей убрала.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 марта 2023
Ответ дляЖерица ночи
І в мене окремо.
Але я плитку на стінах кожного разу не намиваю.
А щоб помити унітаз і підлогу навколо нього багато часу не треба.
Але в мене і чоловіків в домі немає, щоб хтось випадково мимо поцілив і все брудне.
Зато пилу і шерсті вагон, бо витяжка розташована так, що з неї часто пил залітає.
А плитка біла в туалеті і видно відразу
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 марта 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Наразі ми вдвох з донькою і собака з котом
Три кімнати у нас на всіх плюс кухня і санвузли
Царевна в уггах• 12 марта 2023
Автор, все нормально у вас.
Головне душевний спокій, а прибирання то фігня.
Єдине, що я підлогу мию і раз на тиждень.
Речі не прасую. Ванну теж десь раз в місяць мию, але в нас ніхто в ванні не лежить, всі під душем миються.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 марта 2023
Ответ дляКоржик
а..я графу извоз детей убрала.
Ну я не можу прибрати, замінити мене нікому.
Бувший чоловік за 200 км живе.
Моя мама вже не може вечорами їздити ща кермом, важко їй.
А громадський транспорт при тривозі зупиняється, тому не варіант
Бувший чоловік за 200 км живе.
Пописанная парта• 12 марта 2023
Ответ дляЖерица ночи
Так ви ж одна?
Має бути тиждень чисто.
А я хочу, щоб було чистіше, чим чисто) Сантехніка не нова, як помию, то краще виглядає. Змішувачі нові, тому постійно протираю, не люблю залишки крапель, розводи.
Жерица ночи• 12 марта 2023
Ответ дляТрільчиха
Я приблизно так само прибираю. Вважаю що я господиня так собі. Дома в принципі чисто. Але зараз зовсім немає енергії наводити порядки.
Так дуже багато чого значить емоційний фон, я колись була щаслива і порхала з тряпкою і шваброю, а зараз апатія, настрій кепський, прибираю звичайно, але не так як раніше.
ПоЗиТиВнАя• 12 марта 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Чоловіка нема? Повезло. У мене він найбільше смітить) чи може мені так здається)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
А в нас вода жорстка. Якщо відразу не витерти, то потім той наліт і зубами не відгризти
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 марта 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Розлучилася я в минулому році.
У мене кіт найбільше смітить
І донька інколи, коли готує
Потім треба кухню ретельно мити
У мене кіт найбільше смітить
І донька інколи, коли готує
Потім треба кухню ретельно мити
KROX@• 12 марта 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я прекрасно это понимаю, но ответ интересен)
Мошей ницца• 12 марта 2023
Ответ дляРання пташка
Поверхнево завждм виглядає все чисто особливо на кухні
Якщо вас все влаштовує, то проблем нема.
Може, так - ви ´погана господиня´, якщо вам важливе це звання то треба напрягтись. Але що це за конкурс, з ким змагаєтесь і хто оцінює?
KROX@• 12 марта 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Значит вы работаете не 8 часов как большинство женщин.
А сколько вы зарабатываете?
Коржик• 12 марта 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Бувший чоловік за 200 км живе.
есть вариант проще .. кружки в пешей доступности и школа.
у нас все рядом .Все что дальше -отпадает .
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 марта 2023
Ответ дляKROX@
А сколько вы зарабатываете?
Чому не 8?
Інколи і більше навіть, але не з 9 до 18 як більшість. Навіть сьогодні дещо доробляла і готувала собі на завтра, бо завтра буде інший етап
Заробляю зараз десь 70+
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 марта 2023
Ответ дляКоржик
У мене донька дев’ятикласниця вже і школа очна, що багато вартує в нашій реальності
Планує вступати в коледж цього року
А художньої школи в нас в районі в пішій доступності немає, тільки їхати, хоч і не далеко.
Планує вступати в коледж цього року
Джулияробертс• 12 марта 2023
Як можна мити підлогу раз на декілька місяців? Якщо живете в квартирі, то може й норм.... А от у приватному будинку треба мити щодня...
ДелиВерка• 12 марта 2023
А ви самі живете?
Так як ви описали- то норм, при умові шо ви вдома буваєте 1-2 р в тиждень
Кухня,ванна, як не кркти мусить прибиратися часто. Шодня мию умивальник, ванну.підлогу протираю. Кілька разів в тиждень пилосос запускаю. Посудомийка, ясно, шодня
Раз в тиждень то святе - відмиваю кухню, генерально- фасади, фартук, підлоги з миючим
У вас шось не то
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 марта 2023
Ответ дляДелиВерка
А ви самі живете?
У вас шось не то
Зараз вам розкажуть, що у вас ОКР і ви забагато часу на прибирання витрачаєте
ДелиВерка• 12 марта 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ах, ну да
Я ше працюю з 9 до 18
І дітей маю 3, школярів
Я ше працюю з 9 до 18
І дітей маю 3, школярів