Milly111• 12 марта 2023

Неужели им жалко?? Что за люди??

Они все равно утилизируют это оружие, оно будет просто уничтожено
Неужели нельзя нам отдать???
Это все равно, что я ненужные туфли на мусор вынесу, но не отдам соседке, которой они нужны
AHetfield• 12 марта 2023
Ответ дляWorrm
Саме так. В той час ніхто не хотів купувати у Гітлера золото зняте із вбитих євреїв, а також вкрадений золоторезервний запас Бельгії. Швейцаріія скуповувала те кроваве золото, таким чином підтримувала економіку нацистської Німеччини. Золоторезервний запас і до сьогодні не повернутий Бельгії.
Ось яка ’нейтральна’ країна.
Спокійний сон швейцарців на золотих коронках полонених з нацистських концтаборів.
Worrm• 12 марта 2023
Ответ дляAHetfield
Так, як проте зручно прикриватись своїм нейтралітетом. Нейтралітет в таких війнах це автоматично стати на бік агресора.
це те ж саме, коли запитати звичайного громадяянина про позицію, а він відповідає ’нє всьо так адназначна’ і тоді відразу ясно, що вони на стороні агресора.
’Нейтралітет’ - завжди на стороні агресора.
Jimson• 12 марта 2023
Ответ дляWorrm
Ось яка ’нейтральна’ країна.
Золотовалютный запас Чехословакии в свое время раздерибанили между собой Алоизыч и... минуточку, The Bank of London. Мир вообще злой, нет никаких добрых и хороших альтруистов.
Worrm• 12 марта 2023
Ответ дляAHetfield
Вони довго це приховували і оприлюднили архіви зовсім недавно, в 2000-х роках. НА цю тему проводилися наукові роботи самими швейцарськими істориками-науковцями і офіційно визнали ці історичні факти.
AHetfield• 12 марта 2023
Ответ дляWorrm
Певно раніше, в 90-х наче. Вони де ж якось вибачались за це. Але треба освіжити в пам’яті. Може забулось щось.
автор Milly111 • 12 марта 2023
Ответ дляJimson
++++++
Probel Tochka• 12 марта 2023
Это очень хорошая шутка - ’оружие не должно использоваться в войне’.
Для красоты его, видимо, производят, продают и покупают.
Николь1986• 12 марта 2023
Я тоже в шоке. Увидела новость и так обидно. Ну это ж даже не наступальное, это защитное, помогите нам , Господи, ну, действительно, что за люди
AHetfield• 12 марта 2023
Ответ дляJimson
Секрет полішинеля) Звичайно, світ злий та прагматичний. Якби Україні не вдалося б вистояти в перші неділі, то ніхто б нам не допомагав, далі б ручкалися б з пітуном. Джаст бізнес. А якби це все прийшлось, скажімо, на 90-ті, то й взагалі… ніхто б нас не згадав. Ось чому важливо не припиняти інформаційну війну, щоб західне суспільство не знало, що тут коїться і продовжували тиснути на свій уряд.
AHetfield• 12 марта 2023
Ответ дляНиколь1986
Як знущання максимальної цинічності. Наче випити останній стакан води перед очима того, хто не пив три дні.
Мандарина• 12 марта 2023
Ответ дляАриэлла
Я тоже их не понимаю, но как говорится хозяин барин, но если им что-то в будущем потребуется Украина конечно же не откажет в помощи.
😂 вы точно ничего не перепутали?
Маша6• 12 марта 2023
Більше новин ру читайте.
Николь1986• 12 марта 2023
Ответ дляAHetfield
Да, ’сам не гам і нікому не дам ’тоже подходит
Worrm• 12 марта 2023
Коли всі цивілізовані країни погодилися взяи до себе покалічених тяжкопоранених українців, Швейцарія, прийкрившись нейтралітетом, відмовила нам. Це викликако великий громадський резонанс і під тиском суспільства вони погодилися взяти декількох, але тільки цивільних. А покаліченим військовим відмовили.
Мандарина• 12 марта 2023
Ответ дляJimson
В Швейцарии самый высокий процент огнестрельного оружия на душу населения, это так, к слову. У каждого мужчины, отслужившего в армии, есть дома штурмовая винтовка (автомат, если по простому)

Население у них всего 8.7 млн человек, а танков больше, чем у Англии (такие данные мне попадались)
Они зарабатывают на оружии и предоставлении своей армии деньги. Но только если это целесообразно. Почитайте об этом)
ammakat• 12 марта 2023
Ответ дляDark_Yasna
эта страна всегда в нейтралитете, это ж щвейцария
Нейтралитет выгодней - позволяет зарабатывать на всех
Елена1265• 13 марта 2023
Мне интересно, если Швейцария не хотела, чтоб их оружие участвовало в войнах, с какой целью они его экспортировали? Музейный экспонат? И вообще, зачем производят? Или они не хотят, чтоб толко в украинской войне участвовало? 🤔
AHetfield• 13 марта 2023
Ответ дляЕлена1265
Ну, як з якою метою? Заробити гроші
Елена1265• 13 марта 2023
Ответ дляAHetfield
Ну, як з якою метою? Заробити гроші
Заработать деньги, но чтоб в войне не участвовало? А зачем тогда покупать это оружие?
AHetfield• 13 марта 2023
Ответ дляЕлена1265
«этадругое» 🫠
Я ж кажу «прагматичний нейтралітет»