забиякина• 13 марта 2023

Хто живе в Америці, Канаді, іншому континеті

Як ви залишили батьків?
Вечно недо...• 15 марта 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
За копійку, ви так вважаєте? Дуже в багатьох пенсіонерів пенсії 10-20тис грн, які індексуються і постійно ростуть. Я думаю буде якась мінімальна однакова пенсія у всіх. Я особисто не хочу платити податки мільйонам людей, чиї діти і онуки їх покинули. В нас справа не в природній міграції, а в з´їзді мільйонів людей. І ви думаєе там за кордоном раді навалі біженців? Мені німці особисто казали, що не розуміють чого вони живуть в гіршому житлі ніж біженці і чого з їх податків це має оплачуватись. Як ми такі погані і не демократичні, у вас є можливість забрати з собою всіх пристарілих родичів, подалі від нас )) але ж ви не зробите того, бо ліпше обісрати когось за їх же гроші)))
А ви цікавилися хто бере пенсію 20 тисяч?це люди які при житі займали високі посади. Не прості робітники.
Вони заробило собі цю пенсію.
Ви мислите як ленін і сталін як радянський союз. Що все колективне.
В нас демократична європейська країна.
Нашим дітям не привязана відповідальність за батьків.
Якщо ви це не знаєте. Ми не мусульманська країна.
Уявіть зара ви працюєте платите податок. Потім станете стара і якщо ваш син поїде і вас лише держава забере у вас песію. Як,це буде розкажіть?Як виживете ви.
І похожі вам.
В Україні є лозунг. Ми на світ не просилися і нікому нічим не зобовязані.
Мати моя зі стажем 22 роки померла в 43 роки. Ви думаєте хтось повернув податок який вона платила з шкідливого підприємства?
Ніхто

Особисто розповім про мою ситуацію. Я живу за кордоном. Мій тато пенсіонер в Україні який не жив зі мною з часів смерті мами. Він ніколи не лишить село і свою хату. Має мінімальну пенсію 2100 здається. Я помагаю йому по можливості.
Бабуся має 4500 їй 91 рік.
Я не хвилююся як заберуть пенсії в старих. Своїм допоможу.
От що будуть робити інші незнаю.

Хитрушка-чекушка• 15 марта 2023
Ответ дляВечно недо...
Вони заробило собі цю пенсію.
В нас демократична європейська країна.
І похожі вам.
Ніхто

Бабуся має 4500 їй 91 рік.
От що будуть робити інші незнаю.
Не прив´язана, от тільки за законом, при виходв на пенсію батьки мають право подати до суду на утримання у дітей, я такі приклади знаю. Якщо не прив´язана то такі діти і на спадщину право не мають, чи ні?? Ви будьте ким хочете, я вже зрозуміла, що для вас ваша сім´я то біологічне сміття.
Вечно недо...• 15 марта 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Для мене такі як ви біологічне сміття!
Подати до суду і в Україні можна.
Я кожен сісяць висилаю гроші моїм рідним. Прошу більше мені не писати. Ми будем сидіти тут за кордоном,а наші батьки будуть брати пенсію яку вони заробляли роками. Аревідерчі
Хитрушка-чекушка• 15 марта 2023
Ответ дляВечно недо...
Для мене такі як ви біологічне сміття!
Подати до суду і в Україні можна.
Сподіваюсь не повернетесь)) і не вірю, що висилаєте щось, такі як ви брати тільки звикли і бажано з чужої кишені.