забиякина• 13 марта 2023
Хто живе в Америці, Канаді, іншому континеті
Як ви залишили батьків?
БлинчикБезСметанки• 13 марта 2023
Ответ дляЦыпка
Ну то ваш вибір. Значить зустрічайтеся онлайн, у чому проблема?
Це не мій вибір, це мої обставини.
Бусурманша• 13 марта 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
А це дуже погано? Ну, сидіти в Україні? Тут щастя нема?
Батьки своє життя проживають. А діти своє.
Зам Ам• 13 марта 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
То есть людям никто не мешает жить где-то поблизости друг от друга, но они этого не делают, при этом вроде бы как скучают и тоскуют, не общаются с детьми, не видят, как растут их внуки и знакомы с ними только по телефону? Нелогично как-то. Кто хочет - тот находит возможность.
Какую возможность видите вы, если дети со своими детьми хотят жить в Канаде, а родители пенсионеры хотят жить в Украине? Как вы лично вы выходили из этой ситуации? И как это понимать людям ничего не мешает? Вам же наверное тоже ничего не мешает жить в одной квартире с родителями, но вы же наверное живёте отдельно?
Летюча помилка• 13 марта 2023
Ответ дляКоролева красоты
Думаєте дешево і легко в Америку мотатись? Чи ви з теоретиків і про 15 сторіччя тільки знаєте? А те, що більшість не може собі мотатися не може дозволити, ви не знали
Я живу в Канаді. Поряд зі мною живе купа українців, з родичами по всьому світу. Всі зустрічаються, спілкуються, їздять так чи інакше один до одного.Вибачте, я не розумію чому ти маєш все життя прожити в своєму селі, тільки тому, що баба завела курей і всі мають за ними глядіти. Як я не розумію, чому треба обов´язково виїхати в американське село і сидіти безвиїздно там.
я вже мовчу, що продукти, квіти, ліки, подарунки і будь що замовляється для батьків і бабів з курями онлайн з будь якої точки світу - перевірено.
Звоночек• 13 марта 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Я з лютого не могла виїхати через те, що батьки вже слабі і тварини. Як тільки з’явилася змога вивезла, але як згадаю цей шлях і муки то здригаюся
В Канаду выехали с родителями?
Педиатор_я• 13 марта 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Шкода, що ваші батьки не змогли таки привити патріотизм і вам.
А почему шкода?
Патриотизм это рычаг для управления массами.
Наоборот хорошо - человек мигрирует, ищет где ему лучше будет.
Я нє Матрьошка!• 13 марта 2023
Ответ дляПедиатор_я
А почему шкода?
Так я ж і кажу - зозулятина замість принципів. Вам норм? Дальтонікам теж норм, вони не в курсі, що можна бачити по-іншому.
Педиатор_я• 13 марта 2023
Ответ дляКоролева красоты
Я говорю о том, что это тоже деньги, их тоже нужно учитывать. А не только 129 дол. Осло-США
Ну 30$ накиньте с Украины до Гданьска и с Гданьска в Осло ещё 30 $.
Все же дешевле, чем с Варшавы в Нью-Йорк отдать 600-700$
Я нє Матрьошка!• 13 марта 2023
Ответ дляБусурманша
А Україна чиє?
Я б такое не носила, но продаю• 13 марта 2023
Ответ дляЗам Ам
Да что ж такое, зачем в этом случае искать аозмодности. Не хотят родители- значит, это решение самих родителей. Значит, так им те дети нужны. Но что интересно - у всех именно родители не хотят жить вместе с детьми)
Педиатор_я• 13 марта 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Принципы хороши, когда свои интересы отстаиваешь и личные границы.
А принципы в патриотизме и чувство вины вредят любой личности.
Педиатор_я• 13 марта 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
А Україна чиє?
Украина это люди.
А люди проживают свою жизнь.
Зам Ам• 13 марта 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А для вас странно, что родители не хотят жить с детьми? Я например тоже хочу чтобы мои дети жили со своими семьями отдельно. И это при том, что дети мне нужны. А вы так не хотите? Вы хотите с детьми жить?
Ответ дляЗам Ам
Естественно. Речь же не об одном помещении идёт, правильно? А вы есть бы хотели НЕ жить со своими детьми в одном городе или даже в одной стране? Вот так сильно уже сейчас надоели? )
Цыпка• 13 марта 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Це не мій вибір, це мої обставини.
Ок, якщо вам так спкійніше)
Зам Ам• 13 марта 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Нет, они мне не надоели и не смогут надоесть, но если им будет лучше на другом континенте, то я их держать возле себя не буду и буду искренне радоваться за них и не считать себя задвинутым тапком. А вообще конечно у вас странные рассуждения, очень странные
Неправдиша• 13 марта 2023
Двоюродная сестра мужа уехала в Америку, бросила одинокую старую мать, которая боготворила свою дочь. Мать в скорости умерла. затосковала.
А ее муж тоже оставил в Украине своих родителей, им уже за 80. Держат для него 3 комнатную квартиру. еле вытягивают. Оформили ему наследство. А сынок даже на коммуналку не хочет выслать, все плачется, что еле сводит концы с концами.
Козачка• 13 марта 2023
Ответ дляПедиатор_я
Девочки лайфхак.
Из Осло вы лет в Нью Йорк да и в другие города Америки - копейки!
129 $
Ага, только без багажа
Тут не знаешь, как уместить все в 23 кг +8кг
А там вообще налегке надо ехать))
Вечно недо...• 14 марта 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Бідні люди в рабстві... Ні ми забезпечуєм своїми податками мільйони людей, чиї діти їх просто залишили нам на забезпечення, у гіршому випадку на згвалтування російським солдатам. Бідні біженці, в рабство їх взяли! В мене біженці з Донбасу в квартирі жили і ми за них навіть комуналку оплачували, квартира була родині віддана повністю на пів року... а у вас тупо в рабстві люди, бажаю щоб до вас на чужині так само ставилися як ваша бабуся до своїх.
Ви зовсім не вихована і агресивна людина. У вас море злоби в серці. Моя бабуся має стаж 34 роки . Вона важкою роботою в колгоспі заробила її пенсію. І тут така як ви буде писати,що вона живе не податках від вас.
Ви просто зізнайтеся собі що заздрите тим хто поїхав. Бо не всі мають можливість виїхати і дана тема є підтвердженям.
На рахунок біженців які живуть в нас. Вони дуже щасливі з бабусею мають все що їм потрібно. І вони вірішили,що ця пропозиція їм дуже вигідна.
Квартира, оренда 9000 без комунальних.
Я не буду перед ніким виправдовуватися. За ваші побажання щиро дякую. Я жила в сімї де я готувала для 9 людей кожен день. 2 місяц тепер ми живемо самі. В людей є завжди вибір з часом.
Квартира, оренда 9000 без комунальних.
Вечно недо...• 14 марта 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Звісно, я плачу податки на пенсії людям, чиї діти з’їхали, а з’їхало з України 7 млн осію, перевавжно молодь. Пенсія це колективна відповідальність, якщо колектив відмовляється виконувати в такі кількості, то відповідно і відповідальність напевно має проходити.... пенсії вбагатьох людей 20 тис грн, дуже в багатьох, і я не розумію чого я маю забезпечувати батьків з’їхавших громадян?
Ви собі заробляєте на пенсію. Ті громадяни які на даний час отримують. Роками платили взноси в пенсійний фонд. Щоб мати копійку на даний час.
А тепер просто проааналізуйте ваш стан душі.
Чужі іноземці зі своїх податків утримують біженців і приймають в свої доми. Ви своя Українка і вас трафляє що чиясь мама або баба бере якихось 50-100$ .
З такими друзями і ворогів не треба. От душить даба вас.
Вечно недо...• 14 марта 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Так, скоро цього не буде, бо згідно законом пенсір має бути резидентом країни, скоро будуть перевірки і пенсії скасують. Мене не возмущає я навпакине розумію якщо молода родина виїздить чому не забирає батьків і дідусів з собою. Цього я не розумію. Просто коли міграція є природньою, то це ок, а в нашій ситуації це надто велике навантаження на тих які залишились боряться і піднімають країну, це не справедливо.
Зрозумійте пенсіонер сам заробив пенсію. Ще раз напишу . Моя бабуся 32 року народженя яка пережила голод. Працювала рабом в колгоспі щоб не щабрали в неї корову і землю щоб мала чим годувати своїх 5 дітей. Які на даний час всі померли.
Має цей стаж як мати героїня яка також втратила першого сина в армії.
І ви рахуєте що пенсію вона немає права брати. Браво вам
Ответ дляВечно недо...
Я розумію, але пенсія це колективна відповідальність, і коли колектив в особі 50% працездатного населення з’їзжає, то думаю щось має помінятися...
Ответ дляВечно недо...
Як це не має, має! Але діти і онуки мають розуміти свою відповідальність в т.ч А закон прорезидентсво готується вже я читала.
Вечно недо...• 14 марта 2023
Ответ дляSamch
Це колективно для майбутніх поколінь . Тепер робите бюджет. То дайте можливість тепер тратити тим хто заробив до вас.
Педиатор_я• 14 марта 2023
Ответ дляКозачка
Ага, только без багажа
А там вообще налегке надо ехать))
А я не знаю это с багажом или без. Думала с багажом межконтинентальные рейсы.
Если даже +100$ доплатите, все равно дешевле
Вечно недо...• 14 марта 2023
Ответ дляSamch
А борги хто платити буде? На всіх брали!
Хто житиме той і буде платити
Хитрушка-чекушка• 14 марта 2023
Ответ дляВечно недо...
Хто житиме той і буде платити
Той хто буде жити і буде вирішувати кому і скільки платити, і ця ситуація не за горами)))
Вечно недо...• 15 марта 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я як доросла людина вактично розумію,що те що ви описуєте не можливо в демократичні країні.
Це таке рівень рашки.
Але думаю про саме вашу злість і ненависть. Скільки партнери допомогають нам. Ск сімей приймають біженців. Ск щ податків іноземних громадян іде на нас чужаків. І тут свої би очі видерли за якусь копійку.
Це таке рівень рашки.
Хитрушка-чекушка• 15 марта 2023
Ответ дляВечно недо...
Це таке рівень рашки.
За копійку, ви так вважаєте? Дуже в багатьох пенсіонерів пенсії 10-20тис грн, які індексуються і постійно ростуть. Я думаю буде якась мінімальна однакова пенсія у всіх. Я особисто не хочу платити податки мільйонам людей, чиї діти і онуки їх покинули. В нас справа не в природній міграції, а в з´їзді мільйонів людей. І ви думаєе там за кордоном раді навалі біженців? Мені німці особисто казали, що не розуміють чого вони живуть в гіршому житлі ніж біженці і чого з їх податків це має оплачуватись. Як ми такі погані і не демократичні, у вас є можливість забрати з собою всіх пристарілих родичів, подалі від нас )) але ж ви не зробите того, бо ліпше обісрати когось за їх же гроші)))