ИМХОля• 13 марта 2023
Що робити? Підозра на рак горла.
Підозра на рак горла. Зробила біопсію, лікар-онколог сказала чекати найгіршого та готуватись до довготривалого та дорогого лікування. Я не має на це ні сил, ні коштів. Боргів понад 80 000, не працюю вже два місяці. Знайомих які можуть зайняти теж нема, родичів теж нема.
Ща как дам• 13 марта 2023
Ответ дляМаю рацію
Лікарі такого не говорять
Говорят еще как, мужу именно так и сказали. Мы вместе были.
ОдинРазНадетое• 13 марта 2023
Ответ дляИМХОля
Новоутворення у верхній частині гортані. По симптомам було відчуття кому. Потім почав сідати голос. Потім звернулася до ЛОРа, а він направив до свого колеги.
Дуже співчуваю! В мого дідуся був цей тип. Але я сподіваюся, що у вас доброякісне новоутворення!
ПампушОК• 13 марта 2023
Треба дочекатися результатів біопсіі чи що вони вам там брали,що б підтвердити діагноз і далі запропонують лікування.Може хімія буде безкоштовна або можна в чергу на неї ставати,звісно якщо це буде потрібно.
Светка-пипетка• 13 марта 2023
Ответ дляИМХОля
А що саме у вашої мами?
Диффузная В-крупноклеточная лимфома.
Светка-пипетка• 13 марта 2023
Ответ дляИМХОля
А що саме у вашої мами?
агрессивный и быстропрогрессирующий тип лимфом, но в то же время эта форма лучше поддается лечению, чем мелкоклеточная.
Трусы с капюшоном• 14 марта 2023
Ответ дляИМХОля
Ще не надійшов результат. Але мій онколог, порадившись з колегами, сказала що ймовірніть того що рак підтвердиться, майже 100%. Біопсія була взята скоріше для виявлення саме його типу.
Авторе, дуже рекомендую отримати консультацію ще й інших лікарів. Бо щось то занадто впевнені вони для таких діагнозів,як наче грошей з вас зідрати хочуть побільше.
Моя мама померла від раку легенів, майже 2 роки тому. Пухлину виявили майже випадково, під час проходження КТ при підозрі на ковід. У 3 торакальних онкохірургів були, ні один впевнено не казав,що то саме рак. Сказали, що на КТ (потім КТ з контрастом) новоутворення дійсно має ознаки злоякісності, але точно можна говорити лише за наявності гістології. Прооперували і таки так, дійсно був рак.
Сестра, місяць після похорон матері, знайшла в груді пухлину. Помчалась теж до 2 лікарів-маммологів. Обидва сказали, що остаточний і самий правдивий результат - тільки після гістології. Один (в кого вона оперувалася) брав біопсію і то казав,що навіть якщо це онко, не факт,що в біоптат потраплять злоякісні клітини. Треба видаляти утворення і робити гістологію. Що і зробили. На щастя, то була фіброаденома. Так, з цим діагнозом сестра і йшла на операцію, але впевнено ніхто не стверджував діагнозу, бо з 3 жінок, що оперував лікар в той день, у моєї сестри і ще одної жіночки була фіброаденома, а в третьої саркома. Хоча всі три йшли видаляти саме фіброаденому.
Тож, авторе, не спішіть лякатися і розстроюватися, і перевіртеся ще хоча б в одного лікаря, бо помилки можуть бути