Рыжик-пыжик• 13 марта 2023

Ідеальна індукційна варильна поверхня, яка вона?

Дівчата, допоможіть з вибором індукційна плити. Перечитала багато інформації. Бачу радять Електролюкс або Бош. Яка у вас? Що подобається, а що ні?
Теща дочки• 13 марта 2023
Ви одразу уточнюйте, вас цікавить індукція індукція, чи індукція, якою тепер називають будь-яку склокераміку.

автор Рыжик-пыжик • 13 марта 2023
Ответ дляТеща дочки
Індукція індукція. До 30 тис, таку можна купити?
Магиня• 13 марта 2023
У мене Vento, обрала їх тільки за розмір. А потім з´ясувалося, що вона таки досить гарна: дуже швидко нагріває,швидко охолоджується, має захист від дітей, реагує навіть на вологі та холодні руки ( чого з Бош в мене не було). Недоліки не виявлені
автор Рыжик-пыжик • 13 марта 2023
Ответ дляМагиня
Не пам´ятаєте модель? А колір який?
Мама Карло• 13 марта 2023
У нас neff, кастрюлю можно ставить в любое место, есть экстра быстрый нагрев (вода закипает за 1 минуту), есть подогрев, когда готовое блюдо не остывает, есть защита от детей, есть управление через приложение в телефоне (можно посмотреть не дома, выключена ли плита), все использую
Я не такая• 13 марта 2023
тільки газ. Там чітко і світла не треба
Магиня• 13 марта 2023
Ответ дляРыжик-пыжик
Не пам´ятаєте модель? А колір який?
Чорна, модель не пам´ятаю. Вона у мене крошечка-45 см
Магиня• 13 марта 2023
Ответ дляЯ не такая
тільки газ. Там чітко і світла не треба
Ваша порада дуже корисна у будинку , до якого газ не підведений
So_so• 13 марта 2023
Ответ дляМагиня
А шумит во время работы?

автор Рыжик-пыжик • 13 марта 2023
Ответ дляМагиня
У мене зараз газ і чесно кажучи це ще той треш. Постійна кіптява, відкрите полум’я, решітки брудніі т.д.
За газ той, хто індукцією хорошою не користувався
Магиня• 13 марта 2023
Ответ дляSo_so
А шумит во время работы?
Поки нагріє до потрібної температури або коли охолоджується, то є гул. Але він не на стільки голосний, щоб назвати його шумом.
Магиня• 13 марта 2023
Ответ дляРыжик-пыжик
Я на відпочинку користувалася газовою поверхнею під склом,сам вогонь під склом. Дуже круто! Але ціна ...
автор Рыжик-пыжик • 13 марта 2023
Ответ дляМагиня
Супер! Навіть не чула про таке)
So_so• 13 марта 2023
Ответ дляМагиня
У меня на даче ergo, другой индукции не было никогда и из-за шума хочу поменять, не могу приспособиться. Думаю или на обычную электро или на др индукцию, если они не шумят.
Магиня• 13 марта 2023
Ответ дляSo_so
Електро занадто повільно гріються і так саме повільно охолоджуються. Після індукції вас це буде нервувати
Murzeelka• 13 марта 2023
10 лет пользуюсь бошем индукция с белым стеклом керамическим. Нареканий нет, шумит , когда на максимальную мощность включаю- например, если закипятить воду.
Правда, что мокрыми руками, когда тычешь-не всегда срабатывает)))
Бадабум• 13 марта 2023
Ответ дляЯ не такая
тільки газ. Там чітко і світла не треба
У меня на съеме сейчас комбинированная - газ + индукция. Это офигенно для готовки. Когда у меня снова будет свой дом, если в нем будет газ, я себе такую хочу.
Я супер-пупер• 13 марта 2023
Ответ дляМагиня
У меня электро-нагревается очень быстро,а то что остывает дольше для меня плюс.
Выбирала между индукцией и электро. Взяла электро Сименс и очень довольна.
]Mrs.Сексуальность[• 13 марта 2023
У меня была бош и две Электролюкс.
Мне Электролюкс больше нравится, но думаю зависит от модели.

автор Рыжик-пыжик • 13 марта 2023
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
У меня была бош и две Электролюкс.
А який колір? Модель? Як доглядаєте за ними?
VIP Mama• 13 марта 2023
Купила в третий раз Електролюкс. В четвертый покупала бы только ее. В этот раз купила модель она работает вместе с вытяжкой (функция Hob 2Hood).Модель EIV 744
Малая Налегке• 13 марта 2023
У меня Бош, нравится, что поверхность не нагревается практически, ничего не пригорает и поэтому мыть легко. В моей есть таймер на каждую конфорку, быстрый нагрев-мгновенно закипает. Удобная шкала регулировки и качественное стекло

https://bt.rozetka.com.ua/bosch_pif651fb1e/p184388...
]Mrs.Сексуальность[• 13 марта 2023
Ответ дляРыжик-пыжик
Все были черного цвета.
Этот раз купила чтоб была синхронизация с вытяжкой Hob 2Hood
Модель не знаю.
mikshyta• 13 марта 2023
Хтось мені може пояснити - у мене індукція Бош, нарікань не має, крім одного: коли смажу на палельні діаметром 26 і більше см, по краям не сиплеться. Тобто розумію, що там не гріє. Вде задумалась змінити, тому поясніть знаючі на що звернути увагу?