Разгуляшка• 13 марта 2023

Хто приймає препарати від тиску на постійній основі?

У вас трапляються епізодичні скачки тиску? До яких цифр? Чи цього бути взагалі не повинно і свідчить про неефективність терапії?
Надувная пыль• 13 марта 2023
Есть на резкую смену погоды, небольшой, 150-160. Сейчас как раз. Без препаратов гораздо чаще и значение больше.
Решаю временным увеличением дозы.

Паспортный стол• 13 марта 2023
Мені або міняли, або тимчасово додаткові призначали.
пицунда• 13 марта 2023
очень много факторов влияет. сьели соленый огурчик и пошло вверх давление. ну и метеозависимость никто не исключает
люблю_тортики• 13 марта 2023
До 160, впливає стрес. Тоді укол магнезії або краплі фармадіпін.
navariya• 13 марта 2023
Нолипрел
Спробуйте для стабільності)
автор Разгуляшка • 13 марта 2023
Ответ дляпицунда
Огурчик даже когда на препаратах?
автор Разгуляшка • 13 марта 2023
Ответ дляnavariya
Нолипрел
Спробуйте для стабільності)
Пью три препарата...
автор Разгуляшка • 13 марта 2023
Ответ дляНадувная пыль
Решаю временным увеличением дозы.
А что принимаете постоянно?
navariya• 13 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Пью три препарата...
Це рекомендація була від лікаря. Правда,дози, там різні..

автор Разгуляшка • 13 марта 2023
Ответ дляnavariya
Я думала ви мені рекомендуєте)
navariya• 13 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Я думала ви мені рекомендуєте)
Так)
Але уточніть в сімейного лікаря)
Терапевта - кардіолога)
автор Разгуляшка • 13 марта 2023
Ответ дляnavariya
Так)
Але уточніть в сімейного лікаря)
Терапевта - кардіолога)
Я уже приймаю три препарати, серед них сартан. До нього додавати АПФ, який ви рекомендуєте, не бажано. Вони однієї дії.

Мене взагалі цікавить, чи можливі періодичні підвищення тиску на фоні постійного прийому препаратів з досвіду гіпертоніків)
пицунда• 13 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Огурчик даже когда на препаратах?
конечно...или селедочки немножко или рыбки немного слабо соленой и все ...соль в любом виде противопоказана
Відкушу все що торчить• 13 марта 2023
Приймаю антигіпертензивні препарати на постійній основі, все одно щоденне підвищення АТ. Приймаю два, іноді три препарата - сартан (тобто, антагоніст рецепторів ангіотензина II (типа АТ1)), диуретик, іноді додаю бета-блокатор (якщо тахікардія) або додаю селективний антагоніст кальцію з переважним впливом на судини (якщо є стискаючий біль у серці). Навіть гіпертонічний криз може виникати на фоні прийому антигіпертензивних препаратів (тоді приймаю Фармадипін). Не дивлячись на гіпертонію сіль у раціоні є.
автор Разгуляшка • 13 марта 2023
Ответ дляВідкушу все що торчить
У мене ж така терапія, але періодично скачки є. А вам не радять замінювати терапію, якщо у вас щоденне підвищення? До яких цифр?
Відкушу все що торчить• 13 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Щодня на фоні прийому таблеток антигіпертензивних АТ підвищується до 160/105, іноді трішечки вище. При кризах до 185/115 (раніше ще вищий АТ при кризах був). Знижується до 140-138/90, через 3-4 години знову повзе вверх. Вага у нормі, у ліпідознамі є лише відхилення в ЛПНЩ і ЛПВЩ. Та й є нюанси що до призначення антигіпертензивного препарату. Призначають або сама підбираю препарат у складі якого немає лактози. Лозап 100 мг на постійній основі, так як препарат застосовують для зниження ризику розвитку інсульту у дорослих пацієнтів з артеріальною гіпертензією і гіпертрофією лівого шлуночка, що підтверджено ЕКГ. Диуретик тривало приймаю. Лікар лише коригує призначення, незмінним залишається Лозап, інші препарати коригуються.
Все залежить від стадії гіпертонії. Вже при 2-й стадії гіпертонії АТ стійко підвищений, ближче до 3 стадії і у 3 стадії гіпертонії АТ стає некерованим.
автор Разгуляшка • 13 марта 2023
Ответ дляВідкушу все що торчить
А неможливо ваші препарати замінити на інші, щоб все таки тримати тиск? Ну це ж не нормально - пити препарати і мати тиск 160...
Ковбой Хагис• 13 марта 2023
Приймаю Мікардіс від тиску і корвітол для зниження пульсу. При панічних атаках все рівно тиск може підніматися до 160-170, але швидко спадає . Тобто такого щоб зовсім не міг піднятися в мене - немає
автор Разгуляшка • 13 марта 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Лозап, Мікардіс і іноді блокатори? і корвітол? і всеодно 160?

Ковбой Хагис• 13 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Я тільки мікардіс і корвітол приймаю. Тиск підвищується епізодично при пан атаках
Відкушу все що торчить• 13 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
У мене останній діагноз - гіпертонія 2-3 ст. ризик 3. На УЗД серця концентрична гіпертрофія ЛШ і зміни в аортальному клапані. У мене спадкова гіпертонія. Вага у нормі.

Якого ступеня у Вас гіпертонія?
Відкушу все що торчить• 13 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Ви поєднуєте Лозап з Мікардіс?

Лозап (основна речовина - лосартан) і Мікардіс (основна речовина - телмісартан) відносяться до антагоністів рецепторів ангіотензина I (тип АТ1). Не можна ці препарати поєднувати, так як відносяться до однієї категорії. Приймати або Лозап, або Мікардіс.
Не можна поєднувати ІАПФ і сартани (тобото, антагоністи рецепторів ангіотензина I (тип АТ1) з інгібіторами ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ)).

Прочитайте публікацію ГІПЕРТОНІЧНА ХВОРОБА. ОСНОВНІ МОМЕНТИ. https://www.facebook.com/dr.oksana.samusenko/posts...
автор Разгуляшка • 13 марта 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Ой, то я перепутала відповіді) А ви як розрізняєте, що це саме панічні атаки?

І ви мали на увазі - ’не було такого щоб не міг піднятись’ -типу - не було такого, щоб тиск не знизився?)
автор Разгуляшка • 13 марта 2023
Ответ дляВідкушу все що торчить

Якого ступеня у Вас гіпертонія?
2, але в мене кажуть шукати причину в наднирниках, якщо є скачки на препаратах..Але пошуки то довго і не з дешевих...
автор Разгуляшка • 13 марта 2023
Ответ дляВідкушу все що торчить
Ви поєднуєте Лозап з Мікардіс?

Все ок, це я просто спутала відповіді))
Про ці комбінації я знаю
Відкушу все що торчить• 13 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Тому пройшла лише УЗД нирок і ренограму нирок. Особливого нічого не знайшли, але це було давно. Наднирники не перевіряла. МРТ наднирників потрібно проходити, аналізи. Подумала, навіщо тепер мені шукати причину підвищення АТ, якщо вже є ускладнення.
автор Разгуляшка • 13 марта 2023
Ответ дляВідкушу все що торчить
Ренограма це що?
Ковбой Хагис• 13 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка

В мене великий стаж з панічками) тому вже розрізняю. Бували ремісії по 2-3 роки. Але при стресі іноді проскакують
Ковбой Хагис• 13 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Метанефрини в добовій сечі, кортизол вільний в сечі не здавали ? Це б зняло питання
Відкушу все що торчить• 13 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Ренограма це що?
Радіоізотопна ренограма. Показує морфологічний і функціональний стан нирок. Три сегменти - судинний, секреторний і видільний. Перед обстеженням вводиться контрастна речовина. Черга на обстеження була в більшості з гіпертоників.